Llista d'inscrits

Cursa: VI Alfaorientació

Circuit TRS-O Lleida 2018. 11 de Novembre de 2018.


108 persones inscrites (límit: 150)

Cognoms Nom Categoria Equip Al meu equip hi ha un o més menors de 14 anys.
ALBA IBÁÑEZ ISABEL Familiar MONTSANT No
ALBANA MOLA CARME Equip Femení NO ARRIBEM No
ALBERO FERRER MIRIAM Equip Mixt PERFERLINDI No
ALBERO FERRER ROGER Equip Masculí RADETZKY No
ALMARZA JESÚS Individual MAP No
ALVAREZ GUEVARA EVA Equip Mixt 2 CAVALL BERNAT No
ARBONES CID AMADEO Equip Masculí PRESSICS SENSE BOSSA No
BADIA GAMÓN MONTSERRAT Familiar IVARS TEAM No
BANYERES LLUCIA Equip Femení #ONSONLESDONESTRE No
BAQUEDANO FERNANDEZ MAITE Familiar TRAPELLES Si
BARTRA URPÍ ESTER Equip Femení PAELLA TEAM No
BASCUÑANA ROYO VICENÇ Equip Masculí DESORIENTATS No
BATLLE EDUARD Equip Mixt LOST IN TRANSLATION No
BELLOSTES GANAU CARLES Familiar KAISERS No
BERNAT ANNA Equip Mixt LOST IN TRANSLATION No
BERTRAN MARTINEZ JOSEP M Familiar LOS PAYASOS JUSTICIEROS No
BOLEDA MONTPART MARTA Equip Femení POBELLÀ TEAM Si
BORRÁS CUEVAS KIKE Equip Masculí BORRAS BROTHERS-O No
BORRÁS CUEVAS MICHEL Equip Masculí BORRAS BROTHERS-O No
BORRÀS ESTEVE SERGI Equip Masculí PRESSICS SENSE BOSSA No
BUIRA CAPDEVILA RAMON Equip Mixt PERFERLINDI No
BUIRA COMELLA FRANCESC Familiar HAKUNA MATATA Si
BUSQUET ALSINA SILVIA Equip Mixt LA CORDADA No
CANALS FLORES JAUME Equip Mixt 2. CAVALL BERNAT No
CAPDEVILA GUIU ÀNGEL Equip Mixt MONTOPONT TEAM No
CARBONELL BADIA ALBERT Equip Masculí ULTRA LLEIDA No
CASTRO PEREZ MANUEL Familiar LOS CASVITEAM No
CASTRO REGOL ANNA Familiar ANNA'S 3 Si
CORNET RUBIES SUSANNA Equip Femení EQUIP MONTSEC No
CRUZ RAIMUNDO EMETERIO Familiar FLOWERS POWERS Si
DOREL SERGIU DORDAI Equip Masculí CORRECAMINOS WAKHAN 1 No
DRUDIS BISCARRI RAMON Familiar KAISERS Si
ECHÁNIZ POU LAIA Equip Femení EQUIP MONTSEC No
ESPINET MORLANS SALVADOR Familiar LO MAKOT AMB LOS UXOS Si
FALCON SOLDEVILA ENRIC Familiar EMBARUN LLEIDA Si
FARRÉ BORI MERCÈ Equip Femení KEEP CALM TEAM No
FARRÉ MERINO SERGI Equip Masculí TRS TANCAMENT TEAM No
FARRENY JUSTRIBÓ DIVINA Equip Femení #ONSÓNLESDONES No
FERRER LLENA JÚLIA Familiar IVARS TEAM No
FONT PAREJA SERGI Individual RUNNER'S BALAGUER No
GARCIA DAURA XAVIER Familiar CERVINO TEAM Si
GARSABALL VILELLA RAKI Equip Mixt LOMAKOT No
GARSABALL VILELLA ANGELINA Equip Mixt LOMAKOT No
GINE ALFONSO Equip Masculí TRS TANCAMENT TEAM No
GINÉS FERRANDIS MªFE Familiar BEST FRIENDS FOREVER Si
GRACIA LARRUY PILAR Familiar BEST FRIENDS FOREVER AND EVER Si
JOVÉ LLOP MERITXELL Equip Mixt EL NERVI DE LA LLIBERTAT No
LARA BAFALLUY ANTONI Equip Masculí EL TROLEBÚS No
LLADÓS GÓMEZ SANDRA Equip Femení NO ARRIBEM No
LLAMOSAS MORTE IVÁN Individual KALENJI TEAM - DECATHLON LLEIDA No
LLENA FARRÉ MERCÈ Familiar WONDER GIRLS Si
MADRID REINA RUBÉN Equip Mixt LA CORDADA No
MARÍ LOPEZ ALBA Equip Femení #ONSÓNLESDONES No
MARQUÉS CASTELLNOU ANNA Familiar ANNA'S 3 No
MARTÍN FERNÁNDEZ EMI Familiar MALA'S TEAM Si
MARTÍN RUIZ VÍCTOR Equip Masculí EL TROLEBÚS No
MÀSICH BADIA MARIONA Familiar IVARS TEAM No
MATUTE CRESPO JORDI Equip Masculí ULTRA LLEIDA No
MAZA MILLERA ALBERT Equip Masculí RADETZKY No
MESTRE I FIGUERUELO CRISTINA Equip Mixt MONTOPONT TEAM No
MIRÓ MASSOT JOSEP Equip Masculí PRESSICS SENSE BOSSA No
MOLA NADAL MARIA Familiar LOS PAYASOS JUSTICIEROS Si
MOLERO PEREZ FRANCISCO Equip Masculí CORRECAMINOS WAKHAN 1 No
MOLET RODRÍGUEZ ANNA Equip Mixt KUCS TEAM No
MOLINA GAY MONTSE Familiar LA PATRULLA PINILLA Si
MORAGUES ARBONÉS ANNA Equip Femení SARGANTANES No
MORENO BELLOSTES JOAN MANEL Familiar ELS BIKINGOS DE L'ODIN No
MORGADO VALVERDE SORAYA Equip Mixt EUCALIPTUS TEAM No
NAVARRO CASTELLÓ XAVIER Equip Mixt KUCS TEAM No
OKARMA JOANNA Familiar A.A.XAFATOLLS Si
OLLÉ MOEÉ CARME FREE BUTERFLIES No
ORDÓÑEZ IBÁÑEZ SEBASTIÁN Familiar MONTSANT Si
PALACIO CASTRO ANNA Familiar ANNA'S 3 Si
PANAIT PANAIT MARIUS Equip Masculí CORRECAMINOS WAKHAN 1 No
PELAEZ RIVAS FRANCISCO JOSE Equip Mixt FRANYANA No
PERIBAÑEZ SANJUAN VICENT Equip Mixt EUCALIPTUS TEAM No
PERISÉ DUAIGÜES ESTER Equip Femení LESPERIS No
PERISÉ DUAIGÜES MERCÈ Equip Femení LESPERIS No
PILAR CALVO ADRIAN Equip Mixt EUCALIPTUS TEAM No
PINEDA SAMPSON ANITA Equip Mixt FRANYANA No
PIRES ESCOLA ANGELS Equip Femení WONDERGIRLS ! Si
PUÑET PUJOL RUBEN Equip Mixt LO MAKOT No
RIBERA ALARCON MONICA Familiar ELS MOLLERICS Si
ROMEO GUITAR JOAN MARC Equip Masculí EL TROLEBÚS No
ROSELL MATUTE JORDÀ Equip Masculí ULTRA LLEIDA No
RUIZ BELLET JOSEP LLUÍS Individual JLRB No
RUIZ CHANCHO JORDI Equip Mixt PERFERLINDI No
RUIZ RAMIS ALBERT Equip Masculí PRESSICS SENSE BOSSA No
SANCHEZ CAPON NEREA Equip Femení PAELLA TEAM No
SANCHEZ JORDAN ARES Equip Mixt EUCALIPTUS TEAM No
SANZ GABIN MIQUEL Individual LOST IN ALFARRÀS No
SARROCA MANGUES CARLES Individual CLUB ESPORTIU GESSERS D'ALGERRI No
SOLER SERRANO DAVID Familiar TRAPELLES No
TERES EVA Familiar PINYANA´STEAM Si
TERES MORELL CARLOS Familiar BEST FRIENDS FOREVER Si
TERRADO CASANOVAS JORDI Equip Mixt LO MAKOT No
TORREBADELLA RAQUEL Equip Femení #ONSÓNLESDONES No
TORRELLES MONTANUY JOSEP MARIA MUSCARIA TEAM No
TORRELLES MONTANUY JORDI Equip Masculí MUSCARIA TEAM No
TORRUELLA MARTÍ MARC Equip Masculí DESORIENTATS No
TORRUELLA PARRILLA LLUM Equip Femení FREE BUTTERFLIES No
TRAGUANY ROVIRA EVA Equip Femení PAELLA TEAM No
TREPAT GARCIA RUTH Familiar FLOWERS POWERS Si
TRIQUELL SALOMÉ REIS Equip Femení KEEP CALM TEAM No
VAQUERO SUSAGNA LARA Familiar ELS BIKINGOS DE L'ODIN Si
VILÀ CASOL ALBERT Equip Mixt EL NERVI DE LA LLIBERTAT No
VIÑUALES QUESADA CAROLINA Familiar LOS CASVITEAM Si
VISA SANROMAN ESTHER Equip Femení SARGANTANES No