Llista d'inscrits

Cursa: Trail Montpedró 32k

Col·labora amb l'associacio AECC en la lluita contra el càncer.

110 persones inscrites (límit: 150)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Club Com vols fer l'itinerari? Xip
ABILLAR COSTA EVA MARIA C.E. ROCKO ALMENAR Marxa (caminadors)
ANDRÉS RIAU JOAN R C E ROCKO ALMENAR Carrera (corredors) HD712K7
ARAN GASCON XAVIER CLUB EXCURSIONISTA ALPICAT Carrera (corredors)
ARBONÈS CERVELLÓ ALFONS CLUB EXCURSIONISTA GARRIGUES ALTES Carrera (corredors) DT6YDN7
ARQUÉS BARDAJÍ JORDI SILVIA HILL FISIOTERÀPIA DOMICILIÀRIA DT71CKD
ARTÉS MONTES GERARD PERALTA DE LA SAL Carrera (corredors) HT2C39Y
AYALA CORONEL PATRICIA AE EKKE Carrera (corredors) BC05155
AYNETO VIDAL DEIDY EKKE TRAIL RUNNING Carrera (corredors) DA92K59
AZNAR ARASA LLUÍS CROMA SMILE RUNNERS Carrera (corredors) DR9PNPX
BADÍA RIBA SERGIO Carrera (corredors)
BAJONA CASES JOSEP CC ARBECA Carrera (corredors)
BARROSO MANZANO JOSE CLUB EXCURSIONISTA ALPICAT Marxa (caminadors)
BELLART SANS DANI FITAALTAMADNESS Carrera (corredors) DG6TZWM
BELLART SANS DAVID C.A.IVARS Carrera (corredors) DF646NE
BIENZOBAS COBO RUBEN ASOCIACIÓN CULTURAL FAYANAS Carrera (corredors)
BRUGOS ANDREU XAVI CLUB ATLÈTIC BORGES Carrera (corredors) DW8C7FZ
CAIXAL ROGER CLOS PONS THAI RUNNERS Carrera (corredors)
CALUCHO SOLÉ JOSEPM EKKE TRAIL RUNNING Carrera (corredors) HD30TSB
CANALS CATALA RUBEN CLUB ATLETISME CASTALLA Carrera (corredors)
CAPDEVILA GUIU SANTI KAFRES TEAM Carrera (corredors) HZ3MG8Y
CAPDEVILA ROMEU EDUARD Carrera (corredors) DT6V2RH
CARBONELL BADIA ALBERT ULTRA LLEIDA Carrera (corredors) DT6YN3H
CARCELLER NÚÑEZ JORDI CLUB NATACIÓ ALMENAR Carrera (corredors)
CARRETERO SAN JOSE JAIRO Carrera (corredors) DN61T21
CAU SAURINA DAVID CLUB EXCURSIONISTA D’ARAN Carrera (corredors)
CIERCO GARRIDO CARLOS C.E.A.R Carrera (corredors) DK7C6Y4
COLLADO MARTINEZ PEPE PLUSFRESC TEAM Carrera (corredors)
COMELLA PERA MIQUEL Carrera (corredors)
DOMENECH GARCIA ISIDRE KM0 PONENT Carrera (corredors) DT714SD
ELVIRA MINGUEZ JOSE MARIA INDEPENDIENTE Carrera (corredors) BC88315
ESPINET MORLANS SALVADOR LO MAKOT Carrera (corredors) HE81N55
FARGUES LLORET ERNEST CEAR Carrera (corredors)
FARRÀS CASES MARC FITTER Carrera (corredors)
FARRÉ DAVID A.E.EKKE Carrera (corredors) HZ3NKFF
FARRE LLORDÉS ESTHER CUDOS Carrera (corredors)
FARRÉ MERINO SERGI EKKE TRAIL RUNNING Carrera (corredors) DY9WSHT
FERNANDEZ GARCIA CESAR ALFAVENTUR Carrera (corredors) HT9K6X3
FLORENSA PIJUAN FIDEL CLUB NATACIÓ ALMENAR Carrera (corredors) DY3SG1V
FLORENSA PIJUAN RICARD CLUB NATACIÓ ALMENAR Carrera (corredors) DX34XN2
FONT PIJUAN JESÚS EKKE TRAILRUNNING Carrera (corredors) DG9F5TZ
FONTOVA CURIA JORDI GERB TRAIL Carrera (corredors) CH35775
GARGALLO ALCARAZ VALEN AEC PUIGVERD DE LLEIDA Carrera (corredors) DN6P4W1
GARSABALL VILELLA ANGELINA FITTER Carrera (corredors)
GARSABALL VILELLA RAKI LO MAKOT Carrera (corredors) DT2788E
GINE DE SOLA ALFONS AE EKKE Carrera (corredors) DT7EHBN
GOMEZ PALACI ANTONIO ROCKO Marxa (caminadors) DZ9PA2S
GRIGELMO DE LA CRUZ MAURI BLUE MOTORS NEOLITH Carrera (corredors) DN4N6MN
IACOB PAUL CLUB ATLETISME AITONA Carrera (corredors) DY95NY7
IBARS PEIRÓ ALBERT AEC PUIGVERD DE LLEIDA Carrera (corredors)
INGLES IBARS IVAN CLOS PONS THAI RUNNERS Carrera (corredors) HT42G5M
KRYSA MIROSLAV MAIPAREM ALCARRAS Carrera (corredors) HT9KXZ3
LARREY SOLE MARC LOSERS Carrera (corredors) DY7WFK4
LEAL OROZCO JAVIER Carrera (corredors) DG8WHPD
LLADONOSA RIBES EMILI CE ROCKO ALMENAR Marxa (caminadors)
LUENGO LEYVA ALBERT CC ARBECA Carrera (corredors)
MALDONADO SERAL FER A.E.EKKE Carrera (corredors) DN0MPRG
MARIN CAMINO MARC CEAR Carrera (corredors)
MARTIN NUÑEZ DAVID Carrera (corredors)
MARTINEZ JAVIER BIKES PONENT Carrera (corredors) DT2MS6W
MATA MAHIQUES PAULA PEÑA GUARA Carrera (corredors)
MATUTE CRESPO JORDI ULTRA LLEIDA Carrera (corredors) DN7X1PM
MILLÁ ARENAS JORDI SARPADA TEAM Carrera (corredors) HZ3NR42
MOMBIELA CASAS XAVIER C.E. ROCKO ALMENAR Carrera (corredors)
MONCHO ARACIL ALAN Carrera (corredors) HD7XNX5
MONCLUS FERRER OSCAR PEDALA.CAT Carrera (corredors) DT76WNG
MONTAÑA DE LA SIERRA DAVID BIKELLIVIA Carrera (corredors) KX851GC
MUÑOZ NAUDI XUS A.E.EKKE Carrera (corredors) DY8WDR6
MUR IBARZ CESAR ELRETODECORRER.COM CD BIOFRUTAL SPORT Carrera (corredors) HT65G58
OJER BLASI ALBERT Carrera (corredors)
ORÚS BRAVO DANIEL Marxa (caminadors)
PASTOR SISO MANEL PLUSFRESC TEAM Marxa (caminadors)
PEIRÓ PIFARRÉ NEUS CLUB ESPORTIU PEDALA.CAT Carrera (corredors)
PEREZ CASALS CRISTIAN TEAM PLUSFRESC Carrera (corredors)
PEREZ GARCES HECTOR CLOS PONS THAI RUNNERS Carrera (corredors) DW33367
PEREZ MARTIN ANDREA AE EKKE Carrera (corredors) DM146TT
PIFARRÉ JAIMEJUAN ÀLEX NIU DEL NADÓ - TORREFARRERA Carrera (corredors)
PLANES NOVAU OSCAR ROCKO Marxa (caminadors) DK6YDZ4
PUERTAS ALLEPUZ GEMMA CROMA SMILE RUNNERS Carrera (corredors) DX3PMNB
PUERTAS GELONCH XAVIER CROMA SMILE RUNNERS Carrera (corredors) DY7ZZ5W
PUIG SANCHIS ISIDRO Carrera (corredors) DZ475NZ
PUJOL MARIANO CPAM BALAGUER Carrera (corredors)
QUER GRAU JONATHAN CLUB ATLETISME AITONA Carrera (corredors)
RALUY MASICH MARC Carrera (corredors) DT425VF
ROMA COTS JORDI C.E. ROCKO ALMENAR Carrera (corredors)
ROMA PALOU DAVID KM0 PONENT Carrera (corredors) DK7TX6H
ROMERO SORDO CRISTIAN C.E ROCKO ALMENAR Carrera (corredors) DT71F5A
ROSINACH BUIRA IBAN INDEPENDENT Carrera (corredors) DK4X9HE
RUIZ MORAL JUANJO TROTALLUNATICS Carrera (corredors) DT9VVY7
SAHUQUILLO FALCO XAVIER C.A.BORGES Carrera (corredors) DN6EF5P
SALAT FERNANDEZ JORDI CENTRE EXCURSIONISTA GUISSONENC Carrera (corredors) HD71T15
SANCHEZ MARTOS GREGORIO AEC PUIGVERD DE LLEIDA Carrera (corredors)
SANTACANA MIRO JAUME SÍLVIA HILL FISIOTERÀPIA DOMICILIÀRIA Marxa (caminadors) DW6RZSC
SANZ BERGÉ PERE Carrera (corredors) DM8KPWN
SARROCA POLO DAVID C.E. ROCKO ALMENAR Carrera (corredors) DZ6ZPBE
SEGUES SEGUES JOSEP ROCKO ALMENAR Carrera (corredors)
SEGURA CASTELLS JOSEP Mª BLUE MOTORS NEOLITH - TRAINERTRAIL.COM Carrera (corredors) DG93MCT
SEGURA GARSABALL PERE CLUB ATLETIC BORGES Carrera (corredors) HB2PP3C
SERRANDO VARGAS FERNANDO CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES Carrera (corredors) HT4RK05
SOLSONA NOVELL XAVIER CUDOS Carrera (corredors) DY7K1ZG
SUGRAÑES RUIZ MONTSE EKKE TRAIL RUNNING Carrera (corredors)
TORNÉ ENRICH JOAN CLOS PONS THAI RUNNERS Carrera (corredors) DW3CM0D
TORREGUITART JORDI C.E ROCKO ALMENAR Carrera (corredors) DR4X2GV
TORRELLES MONTANUY JOSEP MARIA C.E. ALFAVENTUR Carrera (corredors) DA1DDKA
VALGAÑÓN BARBERÀ IGNASI AE EKKE Carrera (corredors)
VALL PERMIQUEL MIQUEL ÀNGEL CCE ALMATRET Carrera (corredors)
VENTAJA SERGI C.E. ROCKO ALMENAR Carrera (corredors) DK6Y0DR
VERDES ARRUFAT CARLES Carrera (corredors)
VERGÉS BALASCH PERE GRUP EXCURSIONISTA AUBESA Carrera (corredors) DK9E704
VERGÉS BALASCH GENÍS Carrera (corredors) DY7AFNM
VICTOR CASTAN AGUSTI KM 0 PONENT Carrera (corredors) DG7SA1T