Llista d'inscrits

Cursa: Trail Montpedró 18k

Col·labora amb l'associacio AECC en la lluita contra el càncer.


170 persones inscrites (límit: 175)

Cognoms Nom Club Com vols fer l'itinerari? Xip
PATON HERRERO DIEGO DG793GX
AGUILAR ANDREU LAURA Marxa (caminadors)
ALLEPUZ FARRÉ MARTÍ CROMA SMILE RUNNERS Carrera (corredors)
ANDORRÀ SOLSONA JORDI SIGLETRAC Carrera (corredors) DR7N5KV
ARDIACA PILAR Carrera (corredors)
ARENILLAS CRISTINA Carrera (corredors)
ARROYO DELGADO MARI CARMEN ALFAVENTUR Carrera (corredors)
AUSIÓ RIFÀ GUILLEM MADTEAM Marxa (caminadors)
AZNAR TUDO JORDI JA ARBECA Carrera (corredors) DZ4WEN4
BADIA PEREZ MIREIA TUTÚS TEAM Marxa (caminadors) DK3AYZR
BAIGET CARDONA OLGA FERRETERIA ALBERT SOLER Carrera (corredors) HD9AKCG
BALABAN CECILIA EKKE Carrera (corredors)
BALAGUÉ I LINARES JORDI G.E. SERRALADA Carrera (corredors) HT6TFTE
BARADAD BENITEZ RAÜL CLOS PONS THAI RUNNERS Carrera (corredors) HZ35R27
BARRUFET MARTINEZ MARC SILVIA HILL FISIOTERAPIA Carrera (corredors) DG14RR9
BERANUY GIRALT JULIA Carrera (corredors)
BLANCO PURROY MARIA JOSÉ Marxa (caminadors)
BOSCH GODIA CAMILO LO MAKOT ALGUAIRE Carrera (corredors)
BRAVO SANTIAGO TITO Marxa (caminadors) DK2P715
BRIZ VICENTE VANESSA C.E. ROCKO ALMENAR Carrera (corredors)
CALLEJAS MAMPEL JORDI URGEL Carrera (corredors)
CALSINA MONTORO SILVIA ALFAVENTUR Marxa (caminadors)
CAMA MINGOT MANEL CE GUISSONENC Carrera (corredors)
CAÑADAS ALFRANCA EDUARD MAIPAREM ALCARRAS Carrera (corredors) DT0K31V
CARBONELL VILCHES ALBERT Carrera (corredors) DK5388R
CARULLA SOLSONA ROBERT Carrera (corredors)
CASTELLARNAU VILES LAURA BLUE MOTORS NEOLITH Carrera (corredors)
CASTRO REGOL ANNA ALFAVENTUR Carrera (corredors) DT6VV0G
CLUA MASCARELL MAIKA Marxa (caminadors)
CODINA ALÉS NÚRIA PEDALA.CAT-TROTALLUNÀTICS Carrera (corredors) DK8V1Y8
CODINA RAMON FRANCESC RUNNERS NO LIMITS Carrera (corredors) DW1Z3D5
CORAL FARRERONS LYDIA FERRETERIA ALBERT SOLER Marxa (caminadors)
CORTECANS ESTANY GILBERT LOSERS Carrera (corredors) DT3EVGK
CORTES JORDANA JESUS SICORIS CLUB Carrera (corredors)
DIAZ MARTI MARC C.E. ROCKO ALMENAR Carrera (corredors) DY2WDZW
DURAN SOLEY PATRÍCIA SILVIA HILL FISIOTERÀPIA Carrera (corredors) HT93FG7
ESCURA CARABIAS ALEJANDRO Carrera (corredors)
ESTEVE ORO LAIA GOGOGORUNNERS Carrera (corredors)
FARGUES FERNANDEZ ESTER CLUB NATACIO ALMENAR Marxa (caminadors)
FARGUES FERNANDEZ MONTSE CLUB NATACIO ALMENAR Marxa (caminadors)
FARNELL HERRERA JOSEP SINGLETRACK TEAM Carrera (corredors)
FLORES PATON VANY TUTUS TEAM Marxa (caminadors) DX6MCEW
GARCÍA CALDERÓN PEDRO Marxa (caminadors)
GARCIA MARTINEZ ARTURO Marxa (caminadors)
GARDEÑES FORNS MARC Carrera (corredors)
GARDUÑO SERRA GINA Marxa (caminadors)
GARRETA ROIG ROBERT CROSSFIT LLEIDA Carrera (corredors) HD9GRDV
GASA FALCON ARIADNA Marxa (caminadors)
GELONCH ALVAREZ CARLES RACO DE L'ENTRENAMENT Carrera (corredors)
GIRON BARBECHO JONATHAN EKKE TRAIL RUNNING Carrera (corredors) DZ4V904
GÓMEZ RODRÍGUEZ MIRIAM ALFAVENTUR Carrera (corredors)
GONZALEZ ESTELA
GONZALEZ NATALIA
GRA CASANOVES CARLES Carrera (corredors) DT2KYRE
GRAU SANVISEN NOEMI NIU DEL NADÓ - TORREFARRERA Carrera (corredors) DY4ZAP4
HERRERA RODRIGUEZ PATRICIA Marxa (caminadors)
HERRERA RODRIGUEZ CARME Marxa (caminadors)
HERRERA RODRIGUEZ ISA Marxa (caminadors)
HILL MOLINA SÍLVIA SÍLVIA HILL FISIOTERÀPIA Carrera (corredors) DN6W3AZ
HUERTAS FERNÁNDEZ EVA Marxa (caminadors)
IGUAL CORDOBA AVELINO UGEL CATALUNYA Carrera (corredors)
JAIME GARCÍA PEDRO Carrera (corredors) DX94SWB
JAIME GARCIA OSCAR Carrera (corredors) HT157MG
JAIME GARCIA IBAN Carrera (corredors) DT2C5AW
JIMÉNEZ HERNÀNDEZ VÍCTOR PLUSFRESC TEAM Marxa (caminadors) DA4A91P
JOLI OBIOLS JOEL - Carrera (corredors) HD99CMD
LARA BAFALLUY ANTONI Carrera (corredors)
LARA BAFALLUY ANABEL Carrera (corredors)
LARRULL NUÑEZ DE ARENAS ROBERT TUTUS TEAM Marxa (caminadors)
LATORRE VELILLA LAURA CLUB LITERA MONTAÑA Marxa (caminadors)
LIJARCIO MONS LAURA Marxa (caminadors)
LIRIO RUBINAT PERE Carrera (corredors)
LLAMOSAS MORTE IVÁN C.A. CORRECASTRO EUROSPORT Carrera (corredors)
LLOBET EVA Marxa (caminadors)
LORCA DURAN NOEMÍ TUTUS TEAM Marxa (caminadors)
MAGRI MIQUEL FERRETERIA ALBERT SOLER Marxa (caminadors)
MAGRÍ JORDI Carrera (corredors)
MANZANARES PERERA MERITXELL CLUB NATACIÓ ALMENAR Marxa (caminadors)
MARTI TORRENT JOSEP MARIA RURAL RUNNERS TORREFARRERA Carrera (corredors) DY3RB7V
MARTI TORRENT PERE PIXIN Carrera (corredors)
MARTÍNEZ BOIXADERAS NÚRIA MADTEAM Marxa (caminadors)
MARTÍNEZ MORERA XAVI TUTUS TEAM Marxa (caminadors)
MAZA MILLERA ALBERT Carrera (corredors) DT0BDSS
MEDINA VILA JOSEP LA LIRA VENDRELLENCA Carrera (corredors) HZ3MNH9
MILLÓN DORI Marxa (caminadors)
MINGUET ROCA XAVI C.C. ATENEU GARRIGUENC Carrera (corredors)
MOLA NADAL MARIA ALFAVENTUR Marxa (caminadors)
MONNÉ PÉREZ JOSEP MARIA RURAL RUNNERS TORREFARRERA Carrera (corredors) DK4RG02
MONTIJANO NIETO RAQUEL Carrera (corredors) HT9HBBS
MONTORI ARENILLAS MARTÍN Carrera (corredors)
MONTULL TIMONEDA JORDI CC ARBECA Carrera (corredors)
MORALES GASCON PRISCILA CLUB NATACIÓ ALMENAR Marxa (caminadors)
MORALES LEON PRUDEN DT0BENB
MORELL BLANCH KIK Carrera (corredors)
MORELL BLANCH TOMAS GO GO GO RUNNERS Carrera (corredors)
MORENO NOVELL LARA INDEPENDENT Carrera (corredors)
MUR CERVELLÓ SORAYA CLUB ATLETISME ASCÓ Carrera (corredors)
NIETO CERRILLO ANGEL CUDOS ARTESA DE SEGRE Carrera (corredors)
NOGUEROM AGUSTI ALBERT Marxa (caminadors)
OLIVA ESPINALT MARIA Marxa (caminadors)
OLIVA ESPINALT MARTA Marxa (caminadors)
OLIVES ELCACHO JOEL SICORIS Carrera (corredors)
OLLÉ MORÉ CARME ALFAVENTUR Marxa (caminadors)
OLONA TRENC MARC CLUB NATACIÓ ALMENAR Carrera (corredors)
ORO BENAVENT SEBASTIA TUTUS TEAM Marxa (caminadors) DZ3YRMP
PARDO CORTES LIDIA PLUSFRESC TEAM Carrera (corredors)
PASQUAL GARDEÑES FRANCESC Carrera (corredors)
PÉREZ GARCÍA ENOC C.E. SANLORIA Carrera (corredors)
PEREZ GIL JORGE TUTUS TEAM Marxa (caminadors)
POCIELLO BADIA CARLOS Carrera (corredors)
PORTE FERRAN XAFARROCKS Marxa (caminadors)
PRUNERA BALLESTER ALBA CCE ALMATRET Carrera (corredors)
PUIG FARRÀS ANTONI CLUB ESPORTIU ROCKO Marxa (caminadors)
PUJOL CASTELLNOU QUILIAN C.E. ROCKO ALMENAR Carrera (corredors)
PUÑAL ORIOL Carrera (corredors)
PUÑET PUJOL RUBEN LO MAKOT Carrera (corredors) HT4B7Z1
PUYALTO SERGIO CLUB LITERA MONTAÑA Marxa (caminadors)
QUEROL DUART DANI PEDALA.CAT DY00SRM
RALUY SALAMERO DAVID T’EAM-PONENT Carrera (corredors) DX5M18D
REBULA GIMÉNEZ IMMA TUTUS TEAM Marxa (caminadors)
REÑÉ GUERRERO JAUME Carrera (corredors) DF3R2HK
REQUENA SOLÉ CARLA RUNNER’S BALAGUER Carrera (corredors) CG88311
RIBERA JOAN Marxa (caminadors)
RIBERA RIBERA JORDI Carrera (corredors)
RIUDEUBAS SISQUELLA ABEL RUNNERS NO LIMITS Carrera (corredors)
RIVERA PECONDON MARTA C. D. BIOFRUTAL SPORT Carrera (corredors)
ROCA FARRERES JOAN CARLES CENTRE EXCURSIONISTA DE LA SEGARRA (CES) Carrera (corredors) HT65334
RODRIGUEZ CUTILLAS JOSEP GARÇARANNIG Carrera (corredors)
RODRIGUEZ SEVILLA ANA PLUSFRESC TEAM Marxa (caminadors)
ROMAN CAMPOS JOAN CARLES C.B. TORREFARRERA Carrera (corredors) CH16441
ROMEO MALLAFRÉ NÚRIA PLUSFRESC TEAM Carrera (corredors)
ROMERO SORDO ALBA Marxa (caminadors)
ROYO ESNAL ARITZ Carrera (corredors) CG31586
RUIZ GREGORI CARLES DAIMUS TECNOESPORT Carrera (corredors)
SABATÉ SALA ORIOL EKKE Carrera (corredors) DG47V78
SAMPERI DOMINGO VERÓNICA PLUSFRESC TEAM Marxa (caminadors) DW66M8Z
SAMPIETRO GIMÉNEZ MIGUEL Marxa (caminadors)
SANCHEZ FERNANDEZ DAVID AE EKKE Carrera (corredors) DT4M6PA
SANCHEZ GONZALEZ DAVID Carrera (corredors)
SANCHEZ RECHES MANU Marxa (caminadors)
SÁNCHEZ TORRELLES ALFONSO ALFAVENTUR Marxa (caminadors)
SANCHO MONTANER OMAR BASE MORACHO SPORT Carrera (corredors) DX5M18D
SANDIUMENGE TURMO LLUIS Carrera (corredors)
SANTACREU SARRET LAIA ESPORTS MONTSEC EQUIP Carrera (corredors) HT2TA6X
SANTALLUSIA ANTOLI PILAR ALFAVENTUR Marxa (caminadors)
SANTIAGO LLORCA MARIA Marxa (caminadors)
SARROCA MANGUES CARLES CLUB ESPORTIU ROCKO Carrera (corredors)
SEMENTE MIRET JOSEP RAMON CLUB PADEL ARBECA Carrera (corredors)
SERRA DELGADO ANDREA CE SANLORIA Carrera (corredors)
SERRA OLIVER CARLOTA CORRE I VOLA Carrera (corredors) VX3YNPN
SERRANO SANCHEZ RUBEN Carrera (corredors)
SOGAS CASTELLNOU MARIA TERESA Marxa (caminadors)
SOLANS MORERA JOSEP Carrera (corredors)
STAGG LEMUS LIDIA Marxa (caminadors)
SUÑÉN OLIVÁN PILAR INDEPENDIENTE Marxa (caminadors) CF12598
TARRES SANCHEZ JORDI PEDALA.CAT Carrera (corredors) DW3G5FF
TARRUELLA BURGUES JULI BENAVENT Marxa (caminadors)
TERES EVA ALFAVENTUR Carrera (corredors) HW4Y4VX
TORROBELLA RAQUEL EKKE TRAIL Carrera (corredors) DG7AHM3
TORRUELLA MONTANE ESTHER Marxa (caminadors) HE8H9W5
TORRUELLA PARRILLA M.LLUM ALFAVENTUR Marxa (caminadors)
TORTOSA SANCHO EDUARD C.E. ROCKO ALMENAR Carrera (corredors)
TURNO GRUAS JAMMA TURMO'S COLECTION Carrera (corredors) DT6YWEA
TURRÓ SANCHEZ OLMA CEAR Carrera (corredors)
VÀZQUEZ ORTIZ JORDI TRÈVOL LLEIDA Carrera (corredors) HE3XZDR
VÀZQUEZ SIMÓ SERGI UNIÓ S.C Carrera (corredors) DY57SDW
VIDAL CABRERA ANNA TUTUS TEAM Marxa (caminadors)
VILASECA CANTACORPS JORDI PUNK TRAIL Carrera (corredors) DG71WY1
VILLA JOSE LUIS XAFARROCKS Marxa (caminadors)
VILLAR JUSTRIBO SERGI Carrera (corredors)