Llista d'inscrits

Cursa: Templers infantil 2018

Tots els nens i nenes inscrits han de portar almenys un aliment per al Banc d'aliments de Lleida per poder recollir el seu dorsal.


239 persones inscrites (límit: 400)

Cognoms Nom Any de naixement Club
MIRÓ DÍAZ VÍCTOR 2012 -
MONTERO LARA PABLO 2014 -
ACÍN MARTÍN ARNAU 2009 -
ACÍN MARTÍN POL 2012 -
AGUILERA CASINO IZAN 2010 -
AGUILERA CASINO EVA 2013 -
AGUSTI DE LA CASA CESC 2011 -
AGUSTI DE LA CASA BRUC 2014 -
AIRES FILIPPETTO PIETRO 2012 -
ÁLVAREZ GIL BLAI 2012 -
ÁLVAREZ GIL PAU 2014 -
ANTÓN ALMAZÁN PIPE 2009 -
ANTÓN ALMAZÁN DIEGO 2014 -
ARAGONES FIDEL POL 2014 -
ARAGONES FIDEL LLUIS 2014 -
ARAGONES LEDIC LUKA 2010 -
ARAGONES LEDIC TAIS 2013 -
ARBONES BERTRAN OLIVIA 2012 -
ARBONES BERTRAN VALERIA 2014 -
ARENAS ARANA ARIADNA 2010 -
ARENAS GARCIA VALERIA 2013 -
ARMENGOL GALAN ARES 2011 -
ARMENGOL GALAN XAVIER 2013 -
ARTERO AGELET MARTI 2013 -
ASCON MUÑOZ ARNAU 2014 -
BADIA MONTOLIU ARAN 2014 -
BAIGET LLIDÓ ALBA 2011 -
BARÓ NAVARRO XAVIER 2008 -
BARÓ NAVARRO LAIA 2012 -
BARÓ NAVARRO AINA 2014 -
BARRERO MENA MATEO 2013 -
BERNET PIÑOL NÚRIA 2011 -
BERTRAN DOLCET ANNA 2013 -
BESSO MAS ALEX 2012 -
BEZARES BOTELLERO ORIOL 2012 -
BEZARES BOTELLERO PAU 2014 -
BOIXADERA CANADELL ALEX 2011 -
BORDES AGELET ROGER 2012 -
BORDES AGELET TEO 2013 -
BOTA CARULLA ÈLIA 2014 -
BOTA CARULLA JAN 2014 -
BRADINERAS GARCÍA ADA 2012 -
BUBBICO NICOLE 2014 -
CABRÉ PON MARIA 2012 -
CARBONELL GARCIA NIL 2014 -
CASTELLS VILÀ NIL 2009 -
CASTELLS VILÀ BLAU 2012 -
CHEMISANA DOZ DANIELA 2014 -
CHEN LORENA 2008 -
CHEN ELENA 2009 -
CLARISÓ FLORENSA ENZO 2014 -
CODINA PERPIÑA MARCEL 2007 -
CODINA PERPIÑA BLAI 2013 -
COLELL BALA ELENA 2008 -
COMABELLA BERNAT JANA 2012 -
COMENDADOR DINARET ADRIÀ 2010 -
CORTES DOMÍNGUEZ ENZO 2013 -
CORTÉS RICART IKER 2014 -
DARIAS SANCHEZ ARIADNA 2010 -
DARIAS SANCHEZ ALEIX 2014 -
DIAZ SANCHO BLAU 2012 -
DIAZ TOBON SHANTALL 2014 -
DIEZ FEHER DAVID 2013 -
DOMINGO BARO POL 2011 -
ESPILEZ GIMENEZ GERARD 2012 -
ESQUERDA ARLET 2013 -
ESQUERDA BARÓ OTGER 2013 -
FEIXAS CHALONS AINA 2010 -
FERNANDES SAINT-PRIX AYMAR 2013 -
FERNÀNDEZ COTS JOFRE 2012 -
FERNÁNDEZ GIL DAVID 2013 -
FERRAZ CASTILLO DAVID 2012 -
FONOLLOSA NÚÑEZ NIL 2012 -
FONOLLOSA NUÑEZ LAURA 2010 -
FONTANET MARSAL BLAU 2007 -
FORNÓS LÓPEZ MIREIA 2014 -
GARSABALL ACHON VICTOR 2011 -
GASULLA CIRERA MARC 2012 -
GIRAL ESCUDERO CARLA 2012 -
GISPERT RUFAU GERARD 2011 -
GISPERT RUFAU EDUARD 2013 -
GONZALEZ AIXALA NEREA 2013 -
GONZALEZ BAUTISTA VICTOR 2012 -
GONZALEZ BAUTISTA HUGO 2012 -
GONZÁLEZ EMILOV VÍCTOR 2013 -
GRENIER BONILLO MARC 2013 -
GRENIER BONILLO XAVI 2013 -
GRIMALDOS MOLINA OLGA 2014 -
GUERRERO GALINDO CLÀUDIA 2011 -
HERNÁNDEZ FLAVIA ADA 2012 -
HOLMQVIST ESCUDERO JOANA 2009 -
HOLMQVIST ESCUDERO VERA 2012 -
IACOB DAVID 2011 -
IBARS ACOSTA GUILLEM 2007 -
IBARS ACOSTA GUERAU 2010 -
JIMENEZ VILA ELIAN 2012 -
KRASI NESTOR 2011 -
LAMANA BELLERA ADRIÀ 2013 -
LÓPEZ GUILLÉN ALBA 2010 -
LÓPEZ LLAVERO ARNAU 2010 -
LÓPEZ MENDOZA ADRIANA 2014 -
LÓPEZ MOLINERO UNAI 2014 -
LOPEZ PARIS BIANCA 2011 -
LÓPEZ PIERA ARIADNA 2012 -
LÓPEZ PIERA ALEIX 2013 -
LORENZO ALVAREZ MÀRIUS 2013 -
LORENZO ALVAREZ GUILLEM 2013 -
LUNAR GINESTA ITZANA 2013 -
MAILLO IBERN BIEL 2010 -
MAILLO IBERN EDGAR 2012 -
MALLADA PORTÉ ÀLEX 2014 -
MANZANO ROCA AINA 2010 -
MARÍN BRUGULAT EMMA 2013 -
MARSOL LLURDA MARC 2011 -
MARTINEZ DOMINGUEZ CARLA 2009 -
MARTÍNEZ MARQUINA ADRIÀ 2012 -
MASAMUNT MARTÍNEZ MARC 2012 -
MASAMUNT MARTÍNEZ ERIC 2009 -
MASIP MONTOY ROGER 2008 -
MASIP MONTOY MARCEL 2011 -
MATEOS ARANEGA NAIA 2014 -
MATEU NOGALES GUILLEM 2012 -
MATEU NOGALES NATÀLIA 2012 -
MESULL FIGUERAS CARLA 2012 -
METWALLY BELHAJ JOUMANA 2009 -
METWALLY BELHAJ FARUK 2010 -
MEZCUA NEREA 2010 -
MEZCUA MARC 2013 -
MIRÓ DÍAZ CARLA 2014 -
MITJAVILA DOMENECH GUILLERMO 2011 -
MODOL LARA MARC 2013 -
MOLAS MOLINA SERGI 2014 -
MONEDERO GALEOTE JÚLIA 2014 -
MONSONÍS CANES MARTINA 2011 -
MONSONÍS FILELLA GUILLEM 2012 -
MONTAGUT PLANA UNAI 2013 -
MORELL MORA MARC 2011 -
MORILLAS PINEDA MARC 2009 -
MORILLAS PINEDA ADRIÀ 2011 -
MUÑOZ BENABARRE IVAN 2011 -
MUÑOZ MARTIN ERIC 2014 -
MUÑOZ MAS POL 2013 -
MUÑOZ SORIANO DANIEL 2012 -
MUÑOZ SORIANO ÁLEX 2014 -
MURMU AGUSTIN LUCAS 2014 -
NADAL GARCIA POL 2011 -
NADAL GARCIA HUGO 2013 -
NADAL GINESTA GINA 2013 -
NOGUÉS BALLESTER JORDI 2013 -
NOGUÉS BALLESTER ARAN 2009 -
NOGUÉS MARCÓ BERTA 2013 -
NOGUÉS MARCÓ JANA 2010 -
OCA CASTELLON GUILLEM 2011 -
ORRIOS SERRANO MARTÍ 2013 -
ORTIZ SOFIA 2012 -
OSUNA CALVET EUDALD 2014 -
PÁEZ BARRERO SOFÍA 2013 -
PALL IULIA 2013 -
PALLÀS PELEGRÍ BIEL 2013 -
PARRAMONA I TORRES CESC 2006 -
PASQUETS TORREMADE MARC 2014 -
PEDRAZA TORO ARTURO 2008 -
PEREZ BUENO AROA 2010 -
PÉREZ ESPÍLEZ IKER 2012 -
PÉREZ GARCIANDIA NURIA 2007 -
PÉREZ IBARS RICARD 2012 -
PÉREZ RODRÍGUEZ QUERALT 2014 -
PIJUAN FIDEL ALEX 2011 -
PIJUAN FIDEL CANDELA 2013 -
PIÑOL VILALTA ARES 2008 -
PLANES GRIMALDOS MARC 2014 -
PLANES GRIMALDOS INGRID 2009 -
PONS OTO BIEL 2011 -
PONS OTO MARC 2011 -
PONS VALL ADRIÀ 2013 -
POP ELISIO MAXIMILIAN 2008 -
POP KASIAN ABELIN 2013 -
PORCEL DEL OLMO UNAI 2013 -
PRIM GARCIA MARC 2010 -
PRIOR ROCA RAMON 2011 -
PRIOR ROCA ROSER 2013 -
QUEROL GIL GUILLEM 2013 -
QUIROZ PONS NIL 2014 -
RECASENS TRIQUELL ONA 2013 -
REGUANT RODRÍGUEZ AINA 2014 -
RETAMERO GONZALEZ LAURA 2010 -
RIBES DOMINGUEZ ADA 2014 -
RIBES MESALLES AFRICA 2011 -
RIBES MIQUEL MARIA 2011 -
ROCA CAIMONS SON 2011 -
ROCA MENESES SILVANA NEREA 2012 -
ROMÁN FERNÁNDEZ VERÓNICA 2012 -
ROMÁN FERNANDEZ ALBA 2014 -
ROMERO ANTOLIN GILIAN 2013 -
ROSELL CASES RAQUEL 2012 -
ROSINACH PINTO NICOLAU 2011 -
ROSINACH PINTO EMMA 2014 -
ROVIRA SANZ CARLA 2014 -
RUANO BORNIQUEL QUIM 2013 -
RUIZ COLIAS MARCEL 2014 -
RUIZ SELLART AXEL 2013 -
SABATÉ RAMOS RAUL 2013 -
SALSE LATORRE ARES 2014 -
SALVADÓ BAULAS JULIA 2011 -
SALVADÓ BAULAS OLGA 2013 -
SANCHEZ MORALES LAIA 2011 -
SASTRE MARTÍN ANNA 2009 -
SEGUÍ PLANELL LLUC 2013 -
SEGUÍ PLANELL BRU 2013 -
SERES CAPDEVILA ALBA 2012 -
SERLÉ BERGADÀ ARAN 2012 -
SERÓ FERNANDEZ ARNAU 2012 -
SERÓ FERNANDEZ MARTÍ 2014 -
SERRA FERNANDEZ MARINA 2010 -
SERRA FERNANDEZ ELENA 2012 -
SESÉ GALINDO HECTOR 2009 -
SESÉ GALINDO DUNIA 2009 -
SESÉ GALINDO MARTÍN 2009 -
SESÉ GALINDO CORA 2011 -
TAPANES TORO YOHANA 2014 -
TOMAS LEX 2013 -
TONCU EDUARD 2013 -
TORO SUARRZ ALEX 2012 -
TOUS CALLEJA IRATI 2009 -
TOUS CALLEJA ANDER 2013 -
TURMO BOSCH ORIOL 2011 -
TURMO BOSCH ORIOL 2011 -
TURMO REDONDO JULEN 2014 -
TURMO SOROLLA DUNA 2012 -
VIDAL CRAVIOTTO POL 2009 -
VIDAL CRAVIOTTO MARTINA 2012 -
VILADRICH CIRÉS CLÀUDIA 2012 -
VILANOVA GAMEZ ADRIEL 2011 -
VILANOVA GAMEZ GERARD 2014 -
VIVANCO PUERTAS CARLA 2014 -
VIVANCO PUERTAS IKER 2011 -
ZAMORANO BALLESPI JÚLIA 2012 -
ZANUY ESPAÑOL ROC 2013 -
ZARAGOZA RIBES ALEIX 2012 -