Llista d'inscrits

Cursa: Templers 2018

04 de març a les 10.30 h. Cursa Solidària amb el Banc d'Aliments de Lleida, nosaltres donem 1 € per tu, tu pots portar aliments.


359 persones inscrites (límit: 550)

Cognoms Nom Any de naixement Club Xip
ABELLA FALCÓ GLÒRIA 1983 SICORIS CLUB CD17609
ADAN MIARNAU JOEL 1981 C.C.E.ALMATRET DW2PSE3
AGUILÀ VALLS ROSA 1966 TROTALLUNÀTICS DY6517V
ALBARRACIN COCHERI RAFA 1972 TROTALLUNÀTICS-EGOÍSMO POSITIVO DR2850F
ALCONCHEL CABRERA JOSEP 1959 FONDISTES DEL SOLSONES DK24VPV
ALEU ARDIACA JOSEP MARIA 1984 RUNNER’S BALAGUER VX8WGDT
ALLABEN HANNAH ROSE 1987
ALMARAZ FERNANDEZ JOAN MANEL 1974 DY3T7KK
ALONSO HÉCTOR 1991 CLUB ATLETISMO FRAGA - BAJO CINCA DY6X4R9
ALONSO LORENZO MIGUEL 1977 INDEPENDENT DA0681E
ANTILLACH DATSIRA MIQUEL 1970
ARAGUAS RUIZ EDUARD 1989 INDEPENDENT
ARIAS NIETO ROBERT 1973 EGOISMO POSITIVO DN87HED
ARÍS ORIOL SAMUEL 1976 SAFA LLEIDA
ARQUÉ BADIA DÍDAC 1987 BC38591
ARREDONDO RODRIGUEZ DANIEL 1975 COYOTE DW8D9GN
ARTAL ESCRIU ANNA 1985 C.E. SANLORIA DK8306H
AUMEDES MARCH NOEMÍ 1990 AA XAFATOLLS CF94119
AYALA ABAD SANCHO 1967 FONDISTES DEL SOLSONES DK2462P
BADIA GARCIA SERGI 1993 PAU FISIO-NIAM DG6EG5A
BADIA GARCIA XAVIER 1995 PAU FISIO-NIAM DK2V8ME
BADIAS MOLA ESTEBAN 1977 PLUSFRESC TEAM HZ3T675
BAIGET PIQUE ALBERT 1970 ALMO_RUNNERS DW724SR
BARADAD BENITEZ RAÜL 1979 CLOS PONS THAI RUNNERS HZ35R27
BARÓ DALFÓ PAU 1992 DG4XT1E
BARTRA QUILEZ AURORA 1957 TROTALLUNÀTICS HT1W92B
BEGUÉ FARRÉ ALBERT 1982
BENAGES IBARS OCTAVI 1975 CLUB ATLETISME AITONA DT94F7K
BERGUA MUÑOZ JOSEP 1981 CLOS PONS THAI RUNNERS DT6DG4G
BERTRAN COMA GILBERT 1976 TREVOL DZ9CYDZ
BLANCO LOPEZ MANUEL 1954 HD33F53
BONET GIRÓN GERARD 1990 INDEPENDENT
BONET I CAMPRUBÍ SANTI 1974 TROTALLUNÀTICS DG2SBCD
BONET URIACH JOAN CARLES 1966 #STARGARDT GO! DT0B9EP
BRIZ VICENTE VANESSA 1992 CLUB ESPORTIU ROCKO
BUIL ESTHER 1994
BUIXADERA BENSENY JOAN RAMON 1959 TROTALLUNÀTICS CE13011
BURGUILLO PÉREZ EVA 1973 DY1N5EB
CABALLÉ MARIA 1981 DX4MFV7
CABESTANY TIELL DAVID 1977 C.E. LINYOLA DN6XNN4
CALAFELL AMOROS JORDI 1974 HW539RX
CALDERÓ JAUME 1971 RUNNER'S BALAGUER DA0W866
CALIMAN CLAUDIO 1981 HD99G2V
CALVILLO GALAN CESAR 1980 TROTALLUNATICS HT28WPF
CALZADA CINTAS SILVIA 1979 CLUB ATLETISME AITONA DT2WY6Z
CAMPILLO BETBESÉ MANEL 1978 RUNNING BLAU PETEN HD39K65
CAMUÑAS GOMEZ MOISES 1991
CANUT BAFALUY JOSEP MIQUEL 1971 EGOISMO POSITIVO
CAPDEVILA GUIU SANTI 1971 TROTALLUNÀTICS HZ3MG8Y
CARBONELL GARCIA ALEIX 1974 TRIATLO CAI - CLUB ATLETIC IGUALADA HM25D8E
CARRILLO ALIANA XAVIER 1974 CLUB NATACIÓ LLEIDA HD31892
CARRILLO LÓPEZ DANI 1978 DY4BDE7
CARULLA ABADAL ANTONI 1985 RUNNER'S BALAGUER C.E DK79YMP
CARULLA ARGILÉS ROSAMARI 1980 LOGIESPORT LA GUINEU DY0N6M6
CASADELLA QUER XAVIER 1954 DY12CBM
CASALS BRENUY JAUME 1977
CASAS MURTRA PERE 1965 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC DN6ZYZ9
CASTELLÀ GRAELLS JAUME 1974 ILERSPRAY DG7S7XT
CASTELLÓ I MATEU CARLES 1973 DT2B7R7
CASTELLO I SOLÈ JESUS 1971 LLIMA SOLES
CASTELLS ÀNGEL 1970 ICH BIN BERLINER DT9CE9R
CASTILLO FERNANDEZ JOSE MANUEL 1980 INDEPENDENT DG797CX
CATALÀ MASÓ ANA 1982 LESTORUNNERS
CHARLES MILLAN JOAN CARLES 1964 TROTALLUNATICS DW1SCEW
CHAVERO BARBECHO MIQUEL ANGEL 1965 INDEPENDENT DW49881
CHAVERO BARBECHO FCO MANUEL 1965 INDEPENDENT DY21VCX
CIRIA BONET RAMON 1969
CLARISÓ FLORENSA JORDI 1973 DA1S3TF
CLOP MANUEL JOANJORDI 1977 AE EKKE HR7518S
CODINA MEJON JAUME 1969 TROTALLUNÀTICS CF61268
CODONY CENTELLES JORDI 1956 KM0 PONENT DT05WFS
CORPA SARLÉ ABEL 1974 PLUSFRESC TEAM
CORTÉS TEIXIDÓ ALBERT 1980 BCTEAM/SÍCORIS CLUB HD395M6
COS EXPÓSITO JORDI 1978 100X100 FONDISTES TARREGA DW3C1MC
DANILA GICU 1977 CANSALLEBRES VALLFOGONA DZ18CXM
DE JUAN GONZALEZ XAVI 1976 TROTALLUNATICS HD9DW57
DE LA CASA MARTINEZ JORDI 1971 INDEPENDENT DM20W3Y
DE LA PUENTE MARTORELL SANTI 1971 100 X 100 FONDISTES DE TARREGA DT6K9XG
DE LA SERNA MEZCUA ALFONSO 1969 HD3C6BN
DE MORAES BRUNO 1982 TREVOL
DE OJEDA I TORRES ANTONI 1983 AC TEMPLERS
DEL OLMO MOYA ELISEO 1958 SICORIS CLUB DY1HCGX
DIAZ MARTI MARC 1984 CLUB ESPORTIU ROCKO ALMENAR
DIAZ MEDINA TONI 1996 DT43K06
DIAZ MUÑOZ GONZALO 1957 AUTODILER 3000 DY94MMT
DIAZ RODRIGUEZ FREDY 1980 AA XAFATOLLS HD19EF6
DIAZ SANCHEZ SERGIO 1981 HD7T05W
DOMENECH GARCÍA ISIDRE 1970 KM0 PONENT DT714SD
DRUDIS NOVELL HECTOR 1989
DURAN PABON JOSE RAFAEL 1965 DW33K92
ESPIA MONSÓ LAURA 1989 TREMP RUNNERS
ESPONA FERRER JOSEP VENTURA 1974 MENÀRGUENS ATLÈTIC CLUB HD3053A
ESPUÑA BARRULL JOSEP 1982 DK3FTFV
ESTRUCH PORCEL DAVID 1976 SAN MIGUEL DY3RRTT
EXPÓSITO PORTA MARC 1991 100X100 FONDISTES TÀRREGA
FARGAS I BUSQUETS DAVID 1968 KM0 PONENT HD1MV9X
FARRAN FARRE FERRAN 1986
FARRAN FARRE MAITE 1993
FARRE FARRAN IBAN 1978 CLUB ESPORTIU CASTELLDANS DY2A4T4
FEIXAS PERERA ARNAU 1979 KM0 PONENT DG93N2V
FERNANDEZ BORREGUERO ALBERT 1979
FERNANDEZ CASADEVALL JOAN 1975 WALA
FERNANDEZ DE JESÚS FABIO 1991 TREVOL LLEIDA DF82116
FERNANDEZ HORNERO JUANMA 1981 INDEPENDIENTE DA1HHDW
FERNÀNDEZ MIR ALBERT 1984 OFAC
FERNÀNDEZ URRUTIA MANUEL 1965 RAÏMARRUNNERS
FIGUERAS COSTA JORDI 1969 TROTALLUNÀTICS DK2CBXN
FILLAT GARRIDO VICTOR 1974 ARCA ESCENARIS DT27RDN
FLORES ALARCIA ÒSCAR 1975 KM0 PONWNT DG9X2C3
FONTOVA PONS ANNA 1965 TROTALLUNÀTICS HD31R5V
FRESNO AMATE MIGUEL 1969 MAIPAREM ALCARRAS HD71SW6
GABERNET FONT RAMON 1975 INDEPENDENT DW33F6Y
GADEA LLEVOT ALBERT 1975 A. A. XAFATOLLS DZ9M3NP
GAETE HARZENETTER RODRIGO 1969 INDEPENDENT HW4BYS5
GÁLLEGO REÑÉ XAVIER 1988 UE EL POAL DA3910S
GARCIA BARBA MARTA 1965 RUN4YOU CD64438
GARCIA JUSTICIA OSCAR 1976 TREVOL
GARCÍA LUNA LAURA 1976 TROTALLUNÀTICS DT6GF3D
GARCÍA ORTEGA SISCO 1974 TROTALLUNATICS DY2ENB5
GARCÍA POMAR JUANJO 1967
GARCÍA RAMÍREZ ISAAC 1993
GARCÍA SÁNCHEZ JOSEMARIA 1981 RUNNER'S BALAGUER HD2PX86
GARCIA SANCHEZ ANDRES 1957 INDEPENDIENTE DY2VRHV
GARCIA SERRATE ÒSCAR 1985 HD6CC4X
GASA COMPANYS GEMMA 1976 DT6YXFY
GENE VILIMELIS ALBERT 1962
GIL ANDREO FRANCESC 1989 AUTANSA 3000
GIRAL ROYO FRANCESC 1981 BLUE MOTORS - NEOLITH
GÓMEZ DE CASTRO CARLOS 1972 CLUB TENNIS LLEIDA DR7K3HZ
GOMEZ LOZANO MARIO 1971 C.E.SANLORIA CB69440
GOMEZ SARO ROBERTO 1966 INDEPENDENT DY66P9X
GONZÁLEZ MOLIAS TERESA 1973 C.E. SANLORIA DA1A73M
GRAMUN MASGORET JOAN CARLES 1984 AUTANSA 3000 HG2P1ZE
GRAUS NABAU MODEST 1972 ALMO-RUNNERS DW87SMG
GUAL CAMPABADAL ROBERT 1956 #STARGARDT GO! DG0CTGR
GUAL RIPOLL ALEX 1988 #STARGARDT GO! DY950R9
GUASCH BALCELLS LAIA 1985 DT27SA7
GUTIÉRREZ RIU XAVI 1971 LAST ZANKADA DY7VEF3
GUZMAN SHEILA 1988 WALA
HERNANDEZ GUERRERO JOSE VTE 1965 KM0 PONENT HE3RA2M
HERRERA DORADO MONTSE 1964 TROTALLUNATICS DX7166V
HERVERA GUILLERMO 1973 DT989MB
HFAIRI AHMED 1997 ESPORTS TRUGA
HIJANO DÍAZ JOSE M. 1969 KM0 PONENT DG3MW9V
HUGUET PÉREZ JAUME MARIÀ 1971 DA4S495
ISERN BIOSCA XAVIER 1982 JAGER TEAM HD9P4RV
JIMÉNEZ HORCAJADAS DANIEL 1980 TROTALLUNATICS
JIMENEZ CHAUBEL ANGEL-ANDREU 1988
JIMÉNEZ HORCAJADAS OSCAR 1972 TROTALLUNATICS HD3PCA2
JIMÉNEZ HORCAJADAS JORDI 1971 DW3FWN7
JORGE HERNANDEZ JOSE LUIS 1971 DZ1BHB9
JOVE MARCH FRANCISCO 1957 CAAD CB27949
JOVE RIART FRANCESC 1982 BLUE MOTORS PONTS DN4S34T
JOVELL FUSTEGUERES PAU 1991 PAU FISIO NÍAM
JOVELLS HUGUET SALVADOR 1980 CLUB ESPORTIU CASTELLDANS DY2M6W2
JUANOS VILLALTA GERARD 1979 CLUB ATLETISME AITONA HT2BBWM
JUSTICIA RUIZ ELISABETH 1977
LAGO DAVID 1978 WALA
LIRIO RUBINAT PERE 1979
LLOBERA MIRÓ ANNA 1986 DT3XBNC
LLOBERA TORRES ANTONI 1956 A.A. XAFATOLLS DZ81XBY
LOPERA ARÉVALO PATRICIA 1982
LOPEZ BOTANCH JESUS 1978 SAS AUBESA DX2XVRG
LOPEZ GOMBAU CARLES 1964 EGOISMO POSITIVO
LOPEZ IGUAL PEDRO 1966 VILANOVA DE L'AGUDA-PONTS DX6EGW3
LÓPEZ REQUENA DAVID 1983 HT42P83
LÓPEZ SEUMA MARINA 1994
LORCA DURÁN NOEMÍ 1974 TROTALLUNÀTICS DG8W3FZ
LOZANO JIMENEZ CARLOS 1973 NO DW7H7ST
MACIÀ PAQUICO GERARD 1991 CLOS PONS THAI RUNNERS HD0G56R
MACÍAS BELTRÁN JUANJO 1975 SICORIS CLUB BC41853
MAGALLON CORTADA ANGELS 1967 KM0 PONENT DT6HD6F
MALCA SANDOVAL SANDRA 1969 TROTALLUNÀTICS HW2Y6G8
MALDONADO EVA 1976 WALA
MARFULL OROMÍ JOSEP 1985 HD11K5R
MARGINET MENESES ESTHER 1969 CORRE&VOLA
MARGINET MENESES YOLANDA 1972 HE3RKAN
MARIN LOPEZ JOSE LUIS 1973 EMBARUN LLEIDA CE64963
MARIN MUÑOZ MIREIA 1978 SICORIS
MARTI ARFELIS ENRIC 1976 J´ARRIVARE
MARTI FAJARDO MIQUEL 1977 INDEPENDENT HE8K7ZY
MARTIN BOQUERA ARNAU 1986 AUTANSA 3000
MARTÍN CORPORALES ALFREDO 1965 TROTALLUNÀTICS DZ3PYYR
MARTIN HERNANDEZ JORGE 1976 PERRUNOS ALCARRAS DY2NY0K
MARTINEZ BANDA MARIONA 1974 EGOISMO POSITIVO
MARTINEZ HERRERA IVAN 1979 DT6V4XZ
MARTINEZ SANCHEZ BLAI 1977 TROTALLUNATICS - EGOISMO POSITIVO DK6YCKP
MASCARILLA MADRE NEUS 1985 DN80BSC
MASIP GRACIA CRISTINA 1965 TROTALLUNÀTICS - EGOISMO POSITIVO HD72DEV
MATEU JOSEP 1982
MATEU MORO JOSEP 1968
MAYORAL NACHO 1974 ESPORTS PIFARRÉ TEAM DM7DGCC
MAYORAL VILLAITODO JORDI 1976
MAYORAL VILLAITODO JUAN 1971
MESA RICART ALEJANDRO 1990 VX8WTKV
MESALLES SANS JOSEP 1955 SICORIS
MIGUEL CAUSAPE JOSE ANTONIO 1974 PERSONAL BEST HD3P18E
MILLA MORA JOSE 1976 RUNNERS CB.NET DT2MCV2
MIMBRERA CUENCA JOSEP 1951 INDEPENDENT HG29FWN
MIÑAMBRES CAVIA IVAN 1977 INDEPENDENT
MIRADA DONISA JOSEP MARIA 1980 INDEPENDENT DT7X3HM
MIRAS XISCO XISCO 1990 CORRE&VOLA
MIRET BERROCAL JORDI 1981 MAIPAREM ALCARRAS DX26TSD
MIRÓ CARBONELL XAVIER 1969 KM0 PONENT DT023HX
MIRO VISUS MIGUEL ANGEL 1971 BOLINGAS DY86VRB
MOLAS BUZON IVAN 1981 INDEPENDENT
MOLINS MARQYES JORDI 1963 KM0 PONENT DT24RE7
MOLLÓ MARSAL JORDI 1992 MAIPAREM ALCARRÀS DZ6B035
MOLLÓ MARSAL MERITXELL 1986 MAIPAREM ALCARRÀS DG60VTV
MONNÉ XAVIER 1966 KM0 PONENT DT6Y4AE
MONTANÉ CLOS RAMON 1989 100 X 100 FONDISTES VX8G35E
MONTEAGUDO DURAN SUSSI 1966 SICORIS CLUB DG1923M
MOR LARA XAVI 1975 CLOS PONS THAI RUNNERS DZ4RKVY
MORENO JUBANY ABEL 1999
MORENO MARTINEZ JORDI 1974 ESPORTS PIFARRE TEAM BC05384
MORENO SANZ LUCIA 1966 AE EKKE HD3KKKX
MORILLAS SANCHEZ JORGE 1972 CLUB TRIATLÓ LLEIDA HE8H8P7
NAVARRO MATEUS JOAN 1969 TRI 4-40 DT2TNGC
NAVARRO PINTADO FIDEL 1970 KM0 PONET HD1NZ7E
NICOLAU INGLES JORDI 1971 TROTALLLUNÀTICS DN66PNE
NIEVAS VIÑALS ALBA 1995
NOGUERO ESTADA XAVIER 1985 INDEPENDENT
NOGUÉS I NOGUERA ALBERT 1977 KM0 PONENT DZ0XCTX
NOGUÉS NOGUERA TXÚS 1981 CLUB ATLÈTIC TOCAPAMPES DG70HSG
OJOSNEGROS ARENAS NATALIA 1973 AE EKKE
OLIVA LEAL MANEL 1977 CLOS PONS THAI RUNNERS HD1NDCH
OLIVA RODRIGUEZ XAVIER 1983 CLUB ATLÈTIC RIBAGORÇANA
OLIVART REMOLINS XAVIER 1958 SICORIS DG2FCK8
OMS VILANOVA SANTI 1970 CANSALLEBRES VALLFOGONA DX3D0YE
ORMO I RIBES ENRIC 1966 KM0 PONENT DY6MW8R
ORMO RODRIGUEZ ENRIC 2000 KM0 PONENT DY6MW8R
ORÓ BEÀ CARLES 1978 TRI-4.40 DT986R4
ORPELLA COSTAFREDA MARTA 1968 EGOÍSMO POSITIVO
PALACIOS CORBELLA AMANDA 1989
PALLAS CARRERA JOSEP 1972 CEPS LA POBLA DE SEGUR DN71WZD
PÀMIES LLACH LLUÍS 1993 DG76D84
PANADÉS BAILÓN JORDI 1982 KM0 PONENT HD305NB
PASCUAL RODRIGUEZ RUBEN 1979 TROTALLUNÀTICS DK6HBXW
PAULS VERDU JULI 1959 TROTALLUNATICS DY5PB8E
PEGUERA ANORO CARLOS 1960 KM0 PONENT DG2KZ9V
PEIRÓ CORTÉS NEUS 1977 DZ92K7R
PELEGRÍ GABARRÓ ÀNGEL 1974 ORGANICS&FEED DW6AT6E
PERAMATO GUTIÉRREZ RAFAEL 1990 ATLETISMO PÓMEZ
PERELLÓ CORTÍ MARC 1994
PEREZ GALINDO DIEGO 1975 TREVOL HM93T1G
PEREZ LLENA SERGIO 1978 CLOS PONS THAI RUNNERS HD92PC8
PEREZ REY DAVID 1986 AUTANSA 3000 DR2XWB7
PEREZ TORRES JOSE LUIS 1969 #STARGARDT GO! HB2PEZT
PETANAS SUBIES RAMON 1974 SAFA LLEIDA HE8SSTV
PLANELL VALLVERDU ANNA 1976
PONS CASAS JORDI 1980 INDEPENDENT HE3TMSF
PONS FARRAN OSCAR 1977 DK533HB
PONS SORA JORDI 1974 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC DT9M8H6
PONS VILALTA JOAN 1978 DY7P2VC
PORCEL DEL OLMO JOEL 1981 CLOS PONS THAI RUNNER HD3YT3A
PORTOLES FIGUEROA JOSE A. 1976 DT6Y2ZB
POYATOS GIL VICTOR 1975 BOLINGAS DN9Z4E6
PRAT SANCHEZ FERRAN 1971
PRAT SARRI IGNASI 1975
PRATDEPADUA PEDROS MARTA 1967 TORRE VICENS TEAM DZ1Y6CY
PRATS MASGORET TERESA 1960 TORRE VICENS TEAM DK8CHNX
PUERTAS GELONCH XAVIER 1957 DY7ZZ5W
PUIG BITRIA RAUL 1974 DY1F4ZM
PUIG JIMENEZ MONTSE 1969 C.E.SANLORIA DG6EBMD
PUIG SANCHIS ISIDRO 1969 TROTALLUNATICS DZ475NZ
PUIGPINOS MAZUQUE JOSEP MARIA 1966
PUIGREDON BADIA EVA 1977 SAFA LLEIDA DG2WW7M
PUJOL SOLSONA DAVID 1972 DW627HK
PURCALLA PEREZ JOAN CARLES 1968 C.E LINYOLA DN6A5EW
QUIJANO TELLO JUANJO 1991 HG29MHC
RAMOS VILCHES PURI 1956 CORRE&VOLA DY65V96
RECASENS RIBÉ RICARD 1993 EGOISMO POSITIVO
REDONDO HONRADO FELIX 1979
REQUENA SOLE CARLA 1985 RUNNER'S BALAGUER
REVES REVES JOSEP IGNASI 1976 SARROCA TEAM DZ9Z4AK
RIBERA I SOLSONA LLORENÇ 1963 A.A. XAFATOLLS DG5X5K4
RIBES COMPANYS JORDI 1975 MIPAREM ALCARRAS HT1N3BF
RICART PIFARRE JORDI 1957
RICO REVERTE MIQUEL ÀNGEL 1983 HT4BSMD
RIOS ESTER ANTONI 1959 CLUB EXCURSIONISTA VILANOVA DE LA BARCA
RIU ORÓ ALEX 1970 KM0 PONENT DY547SN
ROCA JOVE JORDI 1987 CORRE I VOLA
ROCAMORA CAMPALANS JOEL 1976 SICORIS
RODES GERARD 1967 CA ASCÓ
RODRIGUEZ AGUADO OSCAR 1970 KM0 PONENT HZ3T7YE
RODRÍGUEZ CASAL JOSÉ MANUEL 1961 ARAN NÒRDIC E.C. HD11NAS
RODRÍGUEZ DE LA PAZ REGOL ÀNGEL 1985
RODRIGUEZ PRIM ALEX 1997 HD6C36R
ROGÉS FORNS JOAN 1974 INDEPENDENT DG70FDX
ROL AGUDO DANI 1989 PALEOTRAINING LLEIDA DX5A0PR
ROMERO PEREZ RUBEN 1982 DF522C8
ROS VIDAL PERE 1959 RUNNERS ESPANYOL DT2GYHD
RÚBIES VALLS PERE 1984 DZ2VFEG
RUBIÓ BALAGUÉ ALBERT 1982 CANSALLEBRES VALLFOGONA HR5MMHG
RUBIO CURCO SALVADOR 1958 KM0 PONENT DA1D0W6
RUEDA PERRAMON JOAN 1976 EMBARUN LLEIDA BC82903
RUIZ MORAL JUANJO 1970 TROTALLUNATICS/EGOISMO POSITIVO DT9VVY7
SABIDO CLAVERO FRANCISCO 1979 WAPS DT2S54G
SALINAS GÓMEZ ALEX 1985 CLUB ATLETISME AITONA DZ7V72V
SAMPER URBANO XAVI 1970 ALMO-RUNNERS CG18926
SANCHEZ ATIENZA ISABEL 1965 TROTALLUNÀTICS BC03129
SANCHEZ CARMONA ALEX 1981 HG8AVHA
SANCHEZ FARRE ROBERTO 1973 KM0 PONENT KX8297H
SÁNCHEZ LACAMBRA JOSÉ MANUEL 1994 EL TERRERO
SANCHO HERRERA MANEL 1970 TREMP RUNNERS DY1F0SN
SANGRÀ CASALS ANNA 2004 CLOS PONS THAI RUNNERS DN3N8PV
SANGRÀ PASCUAL FRANCESC 1971 CLOS PONS THAI RUNNERS HD27HAV
SANS DIAZ ALEJANDRO 1982
SANTACANA MAS XAVIER 1975 CENTRE EXCURSIONISTA GUISSONENC DY3G5H9
SANTO SALVAT JOSEP MARIA 1973 CLOS PONS THAI RUNNERS DY7C848
SANUY VALLES IVO MARC 1962 AUTANSA 3000 DY1M4B3
SANZ CAÑELLES VICTOR 1978 SICORIS CLUB DY07ZE1
SANZ SIURANETA IVAN 2000
SARROCA POLO DAVID 1985 CLUB ESPORTIU ROCKO
SAURET GRAU FRANCESC 1966 100X100 FONDISTES TÀRREGA DA5KVRK
SAYAR GARCÍA OIHAN 1997 SANTIAGOTARRAK K.E.
SEGURA I FLOR FRANCESC 1976 KM0 PONENT DY3DF22
SEGURADO MORALEJO JOSE MANUEL 1970 CLUB ATLETISMO FRAGA BAJO CINCA DY82PXR
SERRANO RUBIO ANTONIO 1983
SERRET BELLA MARTA 1982 KM0 PONENT DY65S4B
SERVETÓ MAYA PAU 2001 INDEPENDENT
SHARP PERALTA STEVEN 1963 LASTZANKADA DZ1Y8G8
SOBREVALS SALMONS RAMON 1981 CLUB TRIATLÓ LLEIDA DN0MV85
SORRIBES QUEROL PERE 1951 SENDERISME A PONENT HD1M7FT
SOSA PÉREZ MIREIA 1980 AAXAFATOLLS DG5KMHX
SOTO ROPERO XAVI 1982 LLEIDA RUNNERS HZ3N829
STAGG PEADAR 1962 DW10N1A
SUÀREZ IVAN 1979 #STARGARDT GO! DT696KC
SUAREZ PEREZ CRISTIAN 1991 VX8G7HC
SUMALLA SUAREZ QUIM 1965 MAIPAREM ALCARRAS DZ89541
TÀSIES BARGUÉS JOSEP 1969 TROTALLUNÀTICS DT9TBYE
TEIXIDÓ ALBAREDA ABEL 1960 KM 0 PONENT DM4SH84
TEIXIDÓ PARRAMONA JOAN 1964 TROTALLUNÀTICS DW7VHR6
TELLA CORNELLANA XAVI 1977 C.E.LINYOLA DT61K2W
TÉRMENS CANALS JOAN 1981 CANSALLEBRES VALLFOGONA DZ85HSK
TORRELLES MARTINEZ MARC 1996
TREPAT FONTANET JORDI 1976 DW8THHZ
TREPAT PIJUAN ANTONIO 1953 DN6ZH0S
UCEDA SALES TONI 1970 INDEPENDIENTE HT806FT
VALERA BATALLA NATALIA 1974 SAFA LLEIDA DK215A2
VALGAÑON JUANJO 1978
VALLES ANGLES ROBERT 1971 C.C.E.ALMATRET DY35YRZ
VALLS HERNANDEZ JOAN 1961 HD26ZF9
VALMAYOR SAFONT IDOIA 1974 TROTALLUNATICS CB82112
VERA VERA TONI 1977 TROTALLUNATICS DT3E3AY
VICENTE SERRANO JOSEP 1966 KM0 PONENT DT02DPD
VIDAL BERTRAN TERESA 1963 KM0 PONENT DY65ERA
VIDAL CABRERA GERMÁN 1968 TROTALLUNÀTICS-EGOISMO POSITIVO DZ80ZHH
VILA SANOU SALVADOR 1961 HD3FD86
VILA SANTESMASES GERARD 1999 BIKECALAF.CAT DG2M36N
VILALTA MIR ENRIC 1989 WALA
VILELLA SERRAS RAMON 1952 CORRE&VOLA DT2T1T1
VILLEGAS GARCIA SANTI 1974 #STARGARDT GO! DW60GD2
XANDRI JORDI 1981
ZAFRA VALVERDE SEBAS 1979 SAFA LLEIDA HT91GV1
ZAPATER ESTOPÀ XAVIER 1970
ZAPATER TORRES JAUME 1983 DY7GEX9
ZARAGOZA BENDICHO JORDI 1978 RUNNING BLAU PETEN DT21S58
ZAVIRIUCHA IRMA 1976 MAIPAREM ALCARRAS HZ32NMM