Llista d'inscrits

Cursa: Templers 2018

04 de març a les 10.30 h. Cursa Solidària amb el Banc d'Aliments de Lleida, nosaltres donem 1 € per tu, tu pots portar aliments.


160 persones inscrites (límit: 550)

4 pendent de pagament

Cognoms Nom Any de naixement Club Xip
AGUILÀ VALLS ROSA 1966 DY6517V
ALBARRACIN COCHERI RAFA 1972 TROTALLUNÀTICS-EGOÍSMO POSITIVO DR2850F
ALCONCHEL CABRERA JOSEP 1959 FONDISTES DEL SOLSONES DK24VPV
ALEU ARDIACA JOSEP MARIA 1984 RUNNER’S BALAGUER VX8WGDT
ALONSO HÉCTOR 1991 CLUB ATLETISMO FRAGA - BAJO CINCA DY6X4R9
ALONSO LORENZO MIGUEL 1977 INDEPENDENT DA0681E
ARAGUAS RUIZ EDUARD 1989 INDEPENDENT
ARÍS ORIOL SAMUEL 1976 SAFA LLEIDA
ARQUÉ BADIA DÍDAC 1987 BC38591
ARREDONDO RODRIGUEZ DANIEL 1975 COYOTE DW8D9GN
AYALA ABAD SANCHO 1967 FONDISTES DEL SOLSONES DK2462P
BADIAS MOLA ESTEBAN 1977 PLUSFRESC TEAM HZ3T675
BAIGET PIQUE ALBERT 1970 ALMO_RUNNERS DW724SR
BARADAD BENITEZ RAÜL 1979 CLOS PONS THAI RUNNERS HZ35R27
BARÓ DALFÓ PAU 1992 DG4XT1E
BARTRA QUILEZ AURORA 1957 TROTALLUNÀTICS HT1W92B
BEGUÉ FARRÉ ALBERT 1982
BERGUA MUÑOZ JOSEP 1981 CLOS PONS THAI RUNNERS DT6DG4G
BONET GIRÓN GERARD 1990 INDEPENDENT
BONET URIACH JOAN CARLES 1966 #STARGARDT GO! DT0B9EP
BUIL ESTHER 1994
BUIXADERA BENSENY JOAN RAMON 1959 TROTALLUNÀTICS CE13011
BURGUILLO PÉREZ EVA 1973 DY1N5EB
CABALLÉ MARIA 1981 DX4MFV7
CALVILLO GALAN CESAR 1980 TROTALLUNATICS HT28WPF
CAMPILLO BETBESÉ MANEL 1978 RUNNING BLAU PETEN HD39K65
CAMUÑAS GOMEZ MOISES 1991
CAPDEVILA GUIU SANTI 1971 TROTALLUNÀTICS HZ3MG8Y
CASALS BRENUY JAUME 1977
CASAS MURTRA PERE 1965 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC DN6ZYZ9
CASTELLÀ GRAELLS JAUME 1974 ILERSPRAY DG7S7XT
CASTELLS ÀNGEL 1970 ICH BIN BERLINER DT9CE9R
CASTILLO FERNANDEZ JOSE MANUEL 1980 INDEPENDENT DG797CX
CHARLES MILLAN JOAN CARLES 1964 TROTALLUNATICS DW1SCEW
CHAVERO BARBECHO MIQUEL ANGEL 1965 INDEPENDENT DW49881
CHAVERO BARBECHO FCO MANUEL 1965 INDEPENDENT DY21VCX
CIRIA BONET RAMON 1969
CLOP MANUEL JOANJORDI 1977 AE EKKE HR7518S
CORPA SARLÉ ABEL 1974 PLUSFRESC TEAM
CORTÉS TEIXIDÓ ALBERT 1980 BCTEAM/SÍCORIS CLUB HD395M6
COS EXPÓSITO JORDI 1978 100X100 FONDISTES TARREGA DW3C1MC
DANILA GICU 1977 CANSALLEBRES VALLFOGONA DZ18CXM
DE LA CASA MARTINEZ JORDI 1971 INDEPENDENT DM20W3Y
DE LA SERNA MEZCUA ALFONSO 1969 HD3C6BN
DE MORAES BRUNO 1982 TREVOL
DIAZ MARTI MARC 1984 CLUB ESPORTIU ROCKO ALMENAR
DIAZ MUÑOZ GONZALO 1957 AUTODILER 3000 DY94MMT
DIAZ RODRIGUEZ FREDY 1980 AA XAFATOLLS HD19EF6
DIAZ SANCHEZ SERGIO 1981 HD7T05W
DOMENECH GARCÍA ISIDRE 1970 KM0 PONENT DT714SD
DURAN PABON JOSE RAFAEL 1965 DW33K92
FERNANDEZ DE JESÚS FABIO 1991 TREVOL LLEIDA DF82116
FIGUERAS COSTA JORDI 1969 TROTALLUNÀTICS DK2CBXN
FLORES ALARCIA ÒSCAR 1975 KM0 PONWNT DG9X2C3
FONTOVA PONS ANNA 1965 TROTALLUNÀTICS HD31R5V
GADEA LLEVOT ALBERT 1975 A. A. XAFATOLLS DZ9M3NP
GAETE HARZENETTER RODRIGO 1969 INDEPENDENT HW4BYS5
GARCIA JUSTICIA OSCAR 1976 TREVOL
GARCÍA ORTEGA SISCO 1974 TROTALLUNATICS DY2ENB5
GARCÍA POMAR JUANJO 1967
GARCIA SANCHEZ ANDRES 1957 INDEPENDIENTE DY2VRHV
GARCIA SERRATE ÒSCAR 1985 HD6CC4X
GASA COMPANYS GEMMA 1976 DT6YXFY
GENE VILIMELIS ALBERT 1962
GOMEZ LOZANO MARIO 1971 C.E.SANLORIA CB69440
GOMEZ SARO ROBERTO 1966 INDEPENDENT DY66P9X
GRAUS NABAU MODEST 1972 ALMO-RUNNERS DW87SMG
GUAL RIPOLL ALEX 1988 #STARGARDT GO! DY950R9
HIJANO DÍAZ JOSE M. 1969 KM0 PONENT DG3MW9V
HUGUET PÉREZ JAUME MARIÀ 1971 DA4S495
JIMÉNEZ HORCAJADAS DANIEL 1980 TROTALLUNATICS
JOVE MARCH FRANCISCO 1957 CAAD CB27949
JOVE RIART FRANCESC 1982 BLUE MOTORS PONTS DN4S34T
JUSTICIA RUIZ ELISABETH 1977
LOPEZ BOTANCH JESUS 1978 SAS AUBESA DX2XVRG
LOPEZ GOMBAU CARLES 1964 EGOISMO POSITIVO
LOPEZ IGUAL PEDRO 1966 VILANOVA DE L'AGUDA-PONTS DX6EGW3
LORCA DURÁN NOEMÍ 1974 TROTALLUNÀTICS DG8W3FZ
MACÍAS BELTRÁN JUANJO 1975 SICORIS CLUB BC41853
MAGALLON CORTADA ANGELS 1967 KM0 PONENT DT6HD6F
MARFULL OROMÍ JOSEP 1985 HD11K5R
MARIN MUÑOZ MIREIA 1978 SICORIS
MARTI FAJARDO MIQUEL 1977 INDEPENDENT HE8K7ZY
MARTÍN CORPORALES ALFREDO 1965 TROTALLUNÀTICS DZ3PYYR
MARTINEZ BANDA MARIONA 1974 EGOISMO POSITIVO
MATEU MORO JOSEP 1968
MESA RICART ALEJANDRO 1990 VX8WTKV
MILLA MORA JOSE 1976 RUNNERS CB.NET DT2MCV2
MIRADA DONISA JOSEP MARIA 1980 INDEPENDENT DT7X3HM
MIRET BERROCAL JORDI 1981 MAIPAREM ALCARRAS DX26TSD
MIRÓ CARBONELL XAVIER 1969 KM0 PONENT DT023HX
MONTANÉ CLOS RAMON 1989 100 X 100 FONDISTES VX8G35E
MONTEAGUDO DURAN SUSSI 1966 SICORIS CLUB DG1923M
MORENO JUBANY ABEL 1999
MORILLAS SANCHEZ JORGE 1972 CLUB TRIATLÓ LLEIDA HE8H8P7
NAVARRO PINTADO FIDEL 1970 KM0 PONET HD1NZ7E
NICOLAU INGLES JORDI 1971 TROTALLLUNÀTICS DN66PNE
NIEVAS VIÑALS ALBA 1995
NOGUÉS I NOGUERA ALBERT 1977 KM0 PONENT DZ0XCTX
ORÓ BEÀ CARLES 1978 TRI-4.40 DT986R4
PALLAS CARRERA JOSEP 1972 CEPS LA POBLA DE SEGUR DN71WZD
PAULS VERDU JULI 1959 TROTALLUNATICS DY5PB8E
PEGUERA ANORO CARLOS 1960 KM0 PONENT DG2KZ9V
PEIRÓ CORTÉS NEUS 1977 DZ92K7R
PERELLÓ CORTÍ MARC 1994
PEREZ LLENA SERGIO 1978 CLOS PONS THAI RUNNERS HD92PC8
PEREZ TORRES JOSE LUIS 1969 #STARGARDT GO! HB2PEZT
PLANELL VALLVERDU ANNA 1976
PONS CASAS JORDI 1980 INDEPENDENT HE3TMSF
PONS FARRAN OSCAR 1977 DK533HB
PONS SORA JORDI 1974 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC DT9M8H6
PONS VILALTA JOAN 1978 DY7P2VC
PORTOLES FIGUEROA JOSE A. 1976 DT6Y2ZB
PRAT SARRI IGNASI 1975
PRATDEPADUA PEDROS MARTA 1967 TORRE VICENS TEAM DZ1Y6CY
PRATS MASGORET TERESA 1960 TORRE VICENS TEAM DK8CHNX
PUIG JIMENEZ MONTSE 1969 C.E.SANLORIA DG6EBMD
PUIG SANCHIS ISIDRO 1969 TROTALLUNATICS DZ475NZ
PUJOL SOLSONA DAVID 1972 DW627HK
RAMOS VILCHES PURI 1956 CORRE&VOLA DY65V96
REVES REVES JOSEP IGNASI 1976 SARROCA TEAM DZ9Z4AK
RIBES COMPANYS JORDI 1975 MIPAREM ALCARRAS HT1N3BF
RICART PIFARRE JORDI 1957
RIOS ESTER ANTONI 1959 CLUB EXCURSIONISTA VILANOVA DE LA BARCA
RIU ORÓ ALEX 1970 KM0 PONENT DY547SN
ROCAMORA CAMPALANS JOEL 1976 SICORIS
RODRIGUEZ AGUADO OSCAR 1970 KM0 PONENT HZ3T7YE
RODRIGUEZ PRIM ALEX 1997 HD6C36R
ROGÉS FORNS JOAN 1974 INDEPENDENT DG70FDX
RUBIO CURCO SALVADOR 1958 KM0 PONENT DA1D0W6
RUIZ MORAL JUANJO 1970 TROTALLUNATICS/EGOISMO POSITIVO DT9VVY7
SAMPER URBANO XAVI 1970 ALMO-RUNNERS CG18926
SANCHEZ ATIENZA ISABEL 1965 TROTALLUNÀTICS BC03129
SANGRÀ CASALS ANNA 2004 CLOS PONS THAI RUNNERS DN3N8PV
SANGRÀ PASCUAL FRANCESC 1971 CLOS PONS THAI RUNNERS HD27HAV
SANS DIAZ ALEJANDRO 1982
SANUY VALLES IVO MARC 1962 AUTANSA 3000 DY1M4B3
SANZ CAÑELLES VICTOR 1978 SICORIS CLUB DY07ZE1
SAURET GRAU FRANCESC 1966 100X100 FONDISTES TÀRREGA DA5KVRK
SEGURADO MORALEJO JOSE MANUEL 1970 CLUB ATLETISMO FRAGA BAJO CINCA DY82PXR
SERVETÓ MAYA PAU 2001 INDEPENDENT
SHARP PERALTA STEVEN 1963 LASTZANKADA DZ1Y8G8
SOTO ROPERO XAVI 1982 LLEIDA RUNNERS HZ3N829
STAGG PEADAR 1962 DW10N1A
SUMALLA SUAREZ QUIM 1965 MAIPAREM ALCARRAS DZ89541
TÀSIES BARGUÉS JOSEP 1969 TROTALLUNÀTICS DT9TBYE
TEIXIDÓ ALBAREDA ABEL 1960 KM 0 PONENT DM4SH84
TEIXIDÓ PARRAMONA JOAN 1964 TROTALLUNÀTICS DW7VHR6
TREPAT FONTANET JORDI 1976 DW8THHZ
UCEDA SALES TONI 1970 INDEPENDIENTE HT806FT
VALMAYOR SAFONT IDOIA 1974 TROTALLUNATICS CB82112
VERA VERA TONI 1977 TROTALLUNATICS DT3E3AY
VIDAL CABRERA GERMÁN 1968 TROTALLUNÀTICS-EGOISMO POSITIVO DZ80ZHH
VILLEGAS GARCIA SANTI 1974 #STARGARDT GO! DW60GD2
ZAPATER ESTOPÀ XAVIER 1970
ZAPATER TORRES JAUME 1983 DY7GEX9