Llista d'inscrits

Cursa: Sant Silvestre Lleida atletica

10 km. Sortida a les 11.15h.


126 persones inscrites (límit: 1500)

5 pendent de pagament

Xip Cognoms Nom Any de naixement Club
HIONG BILLONG PERES 1994
DK24VPV ALCONCHEL CABRERA JOSEP 1959 FONDISTES SOLSONES
VX8WGDT ALEU ARDIACA JOSEP MARIA 1984 RUNNER'S BALAGUER
HD3MCHF ALSINA ARMENGOL ANNA 1992 CE EL PALAU D'ANGLESOLA
DG34CF4 ALSINA PASCUAL JOSEP 1964
DR7N5KV ANDORRA SOLSONA JORDI 1979 CLUB ESPORTIU EL PALAU D'ANGLESOLA
BC38591 ARQUÉ BADIA DÍDAC 1987
ARQUÉS BARDAJI JORDI 1979
DK2462P AYALA ABAD SANCHO 1967 FONDISTES SOLSONES
AZNAR LAIN GEMMA 1965
AZUARA CARIM ABRAHAM 1978
DW101M6 BALCELLS FABREGAT TONI 1968 A.A.XAFATOLLS
BANYERES VILA JORDI 1979
DG9GBHD BATALLA BANYERES SEBASTIA 1973 RELAX
CG88223 BOSCH MUNTAL JORDI 1975 A. E. EKKE
HT9A7MS CARMONA JORDANA SANTI 1975 SICORIS CLUB
DF387H4 CARULLA GASION LAIA 1988 SICORIS CLUB
HD92VG9 CASAS CASTAÑE JORDI 1974
DG1K3W3 CASTELLARNAU SOLÉ XAVIER 1980 ELS PICONS
CHARLES CASTRO ALBA 1990 INDEPENDENT
DT27MRW CHARLES GODIA JAUME VICTOR 1964 INDEPENDENT
CORRETGÉ GINÉ MARINA 1990
DW8SFEG CUNILLERA SABATÉ BLANCA 1971 CLUB ATLÈTIC BORGES
CC60405 DE CASTRO PASARRIUS OSCAR ISIDRO 1974 LLIURE
DOLADÉ BONET JOAN 1986 CLUB ATLETISME AITONA
DOLADE MASOT JOAN 1987
ELVIRA GOMEZ XAVIER 2000 IINDEPENDENT
DM17WFB ERAS VILA JOAN 1970 INDEPENDENT
ESCRIBÀ IVAN 1976
HE81N55 ESPINET MORLNAS SALVADOR 1976 CLOS PONS THAI RUNNERS
HD3053A ESPONA FERRER JOSEP VENTURA 1974 MENÀRGUENS ATLÈTIC CLUB
DK3FTFV ESPUÑA BARRULL JOSEP 1982
HT985A8 ESTOPA RIBALTA CARLOS 1985 CCE ALMATRET
VX8WK9T FARRE ESTANY NOEMÍ 1976 AE EKKE
DG4X3HR FERNANDEZ CORBATON DARIO 1976 INDEPENDENT
FERNÀNDEZ MIR ALBERT 1984
DG7WWXT FLORENSA DUAIGÜES ALEX 1976
DG77H4X FONT AMPERI JOSEP ANTONI 1966 KM0 PONENT
HD31R5V FONTOVA PONS ANNA 1965 TROTALLUNÀTICS
HD3H012 GARCIA CARLA 1989 SICORIS CLUB
DM7CATX GARDENYES POTRONY ELENA 1976 ESCATXICS
KX8TH22 GÓMEZ ARAZOLA ÁNGEL 1979 CLUB ATLETISMO FRAGA
CB69440 GOMEZ LOZANO MARIO 1971 C.E.SANLORIA
DT26B75 GOMEZ VIDAL ALBERT 1983 SICORIS CLUB
DT2MNS9 GOMIZ RODRIGUEZ JUAN LUIS 1952 INDEPENDENT
GROS NAVES LAURA 1979
HD64231 GUERRERO RODRIGUEZ JORGE 1968 CLOS PONS THAI RUNNERS
GUIU ARAGONES CELIA 1986 KM0 PONENT
HERNANDEZ SERGI 1989
DZ48KVD HOMS ALONSO JOAN 1965
IBARS ROCAFORT JORDI 1977
DG6ES83 ISERN SABADI ALBERT 1970 INDEPENDENT
IZCARA CASALS PAU 1998
DT7HGEE JARANA FERNANDEZ FRANCESC 1977
JORDAN VALENTIN JORGE 1980 AE EKKE
DN4S34T JOVÉ RIART FRANCESC 1982 BLUE MOTORS
DA8VRK2 LA PARRA LOPEZ JESUS 1971 INDEPENDENT
DF3DXF4 LIEBANA LIEBANA JOSE MARIA 1974 RUNLYTTO
DX94CMX LLOBERA FARNELL NURIA 1977 A.A.XAFATOLLS
LLULL FERRO JOAN 1980
DW2MYSM LOPEZ LÓPEZ ROSA 1968 SICORIS CLUB
LOPEZ SEUMA MARINA 1994
MARIN MUÑOZ MIREIA 1978 SICORIS
DT6DSW4 MARTI BRESOLI ATMA 1980 A.A. XAFATOLLS
DZ3PYYR MARTÍN CORPORALES ALFREDO 1965 TROTALLUNÀTICS
DX5D1W5 MARTINEZ JOVE JOAN 1981 AE EKKE
CF99830 MARTÍNEZ LLENA ADRIA 1982 ULTRA LLEIDA
DT0BDSS MAZA MILLERA ALBERT 1983
MOLAS BUZON IVAN 1981
DG7H09N MOLINA MONTES JOSEP 1958
DZ5X486 MONTANÉ SALUD JOSEP MARIA 1980 PERRONCELS
DG1923M MONTEAGUDO DURAN SUSSI 1966 SICORIS CLUB
HD1N544 MOR LARA XAVI 1975 CLOS PONS THAI RUNNERS
BC06472 MUNTANYOLA VARGAS LOURDES 1969 AE EKKE
MUÑOZ SARRIEGUI ALVARO 1998
DX3F1MZ NAVARRO CABASES SERGI 1991 ADC RUN
DN2RHW3 NIETO RIVERA TONI 1967 CLUB ATLÈTIC CALDERÍ
NOVIALS FLORENSA IGNACIO 1973 PAPACHU
DR148SG ORTEGA FUENTES JOSÉ ANTONIO 1975 CLUB NATACIÓ GRANOLLERS
DT6E4TV ORTEU CORTES MAGDA 1959 AE EKKE
HE8A3FE PARIS ROVIRA CARME 1971 A.A.XAFATOLLS
HD30BZH PASCUAL ROSELL JOSEP 1973 DNFITNESSCOACH
DZ92K7R PEIRÓ CORTÉS NEUS 1977
PELLICER VELASCO JOAN RAMON 1973 .
PELLISÉ BELLOSTAS MANEL 1968
PEREZ PEREZ AARÓN 1979
PIÑOL AMOROS RAMON 1961 INDEPENDEN
HD3PS7X PRAT COROMINAS AURELIA 1965 SICORIS PIRAGÜISME
DG6EBMD PUIG JIMENEZ MONTSE 1969 C.E.SANLORIA
RAMOS BRET ELISABETH 1991
RAMOS BRET MARC 1992 CAMPORRELLS
DY3RMPV REBELLON TORRA ALEJANDRO 1986 CLUB ATLETIC BORGES
DT2ZK9H REBORDOSA LLIBERATO JAUME 1972 CLUB ATLÈTIC BORGES
REQUENA SOLE CARLA 1985 RUNNER'S BALAGUER
HT1N3BF RIBES COMPANYS JORDI 1975 MAIPAREM ALCARRAS
RICART PIFARRE JORDI 1957
DR31E6X RODENAS GONZALEZ IVAN 1979 RUNNER'S BALAGUER
DZ199V6 ROSELLO NARBONA GUILLE 1977 TROTALLUNATICS
DA1D0W6 RUBIO CURCO SALVADOR 1958 TROTALLUNÀTICS
RUIZ BELTRAN CARLOS 1960 INDEPENDIENTE
RUIZ MARTIN PABLO 1992 AE EKKE
SAEZ ROJO ALOA 1979 SICORIS
SÁNCHEZ BELÉN XAVI 1975 INDEPENDENT
SANTACANA MIRO JAUME 1978
HT2TA6X SANTACREU SARRET LAIA 1984
DT2MC4D SANTOLARIA MOSEGUI DAVID 1976 RIU SEGRE
DY68FTP SANTOLARIA MOSEGUI JOSÉ MIGUEL 1972 SICORIS CLUB
SEDEÑO ABEL 1998
DY82PXR SEGURADO MORALEJO JOSE MANUEL 1970 CLUB ATLETISMO FRAGA BAJO CINCA
DZ2GEN1 SESÉ HERNANDO EDUARDO 1977 INEFC
DT9473S SOLE ESCOLA JOSEP 1969
DW10N1A STAGG PEADAR 1962
DT696KC SUÀREZ IVAN 1979 #STARGARDT GO!
DW7VHR6 TEIXIDÓ PARRAMONA JOAN 1964 TROTALLUNÀTICS
DT6MAMM TORRES MARÍN RUBI 1974 XAFATOLLS
TRAGUANY DAVID 1998
DF3H2VG TURMO GRUAS BERNAT 1965 AA XAFATOLLS
VERA FERRER JULIO 1973
VERA LAPEÑA SANTI 1975 LOS CARRATONS
DT6DSP3 VERA RAEZ JORDI 1980 A.A. XAFATOLLS
DT27G4W VILASPASA REAL ALBERT 1988 PALEOTRAININGLLEIDA