Llista d'inscrits

Cursa: Sant Silvestre de Lleida

25é Aniversari (1993 - 2018)


192 persones inscrites (límit: 1500)

10 pendent de pagament

Cognoms Nom Club En quina cursa vols participar?
AGUILERA LOPEZ JAVIER 10 km (Atlètica)
AIRES ARAUJO PABLO 3.7 km (Popular)
ALEJO JOAN 10 km (Atlètica)
ALEJO ORIOL 10 km (Atlètica)
ALVEZ PEREIRA CYNTHIA 10 km (Atlètica)
ANDRES GONZALEZ SERGI CAIXABANK 10 km (Atlètica)
ANTÚNEZ GARRIDO VÍCTOR 10 km (Atlètica)
ARAGON PALLEROL JOSE 10 km (Atlètica)
ARQUÉ BADIA DÍDAC 10 km (Atlètica)
ARQUÉS BARDAJÍ JORDI SILVIA HILL FISIOTERÀPIA DOMICILIÀRIA 10 km (Atlètica)
BADIA BONET JORDI ASPROS RUNNERS 10 km (Atlètica)
BADÍA IZQUIERDO ENRIC CLUB ATLETISMO FRAGA-BAIX CINCA 10 km (Atlètica)
BANYERES VILA JORDI 10 km (Atlètica)
BARADAD BENITEZ RAÜL CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Atlètica)
BARRUFET MARTINEZ MARC SILVIA HILL FISIOTERAPIA DOMICILIARIA 10 km (Atlètica)
BARTRA QUILEZ AURORA TROTALLUNÀTICS 10 km (Atlètica)
BENAGES IBARS OCTAVI CLUB ATLETISME AITONA 10 km (Atlètica)
BENSENY BRITO ESTER 3.7 km (Popular)
BLANCO FARRÉ MIREIA 10 km (Atlètica)
BLANCO SANTIAGO GEMMA EMBARUN LLEIDA 10 km (Atlètica)
BONET OLIVART RAMON CLUB ATLÈTIC BORGES 10 km (Atlètica)
BOSCH ESTRUGA FERRAN CAIXABANK 10 km (Atlètica)
BUENAÑO MACARRO ADRIÀ RODI MOTOR SERVICES 10 km (Atlètica)
BUS RADU 10 km (Atlètica)
BUXÓ CARVAJAL RAMÓN FERNANDO 3.7 km (Popular)
CAELLES ECHEVARRIA YAISLÉN SILVIA HILL FISIOTERÀPIA DOMICILIÀRA 3.7 km (Popular)
CALZADA CINTAS SILVIA CLUB ATLETISME AITONA 10 km (Atlètica)
CAMARASA PUEYO ADRIÁN XAFATOLLS 3.7 km (Popular)
CANO LOLA 10 km (Atlètica)
CAPELL CAPELL CARLA CLUB CICLISTA TORREGROSSA 3.7 km (Popular)
CAPELL GRAU GEMMA A.A.XAFATOLLS 3.7 km (Popular)
CAPELL PEIRO CARLES CLUB CICLISTA TORREGROSSA 10 km (Atlètica)
CARMONA JORDANA SANTI SICORIS 10 km (Atlètica)
CARRILLO I ALIANA XAVIER CLUB NATACIÓ LLEIDA 10 km (Atlètica)
CASES I SABARIEGO DIONISIO CAL TERÉS VIDAL 3.7 km (Popular)
CASES I TERÉS PAU CAL TERÉS VIDAL 3.7 km (Popular)
CASES I TERÉS JAN CAL TERÉS VIDAL 3.7 km (Popular)
CHETAN ROBERT NICOLÁS JOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA 10 km (Atlètica)
CHIMENOS RAMÍREZ NÚRIA 10 km (Atlètica)
CLEMENTE MONTES DE OCA ANA 3.7 km (Popular)
CORTÉS TEIXIDÓ ALBERT DIPUTACIÓ DE LLEIDA 3.7 km (Popular)
CURCO PALAZON ARNAU 10 km (Atlètica)
DE LA FUENTE ROMERO RICARDO DIPUTACIÓ DE LLEIDA 10 km (Atlètica)
DEL OLMO MOYA ELISEO SICORIS CLUB 10 km (Atlètica)
DOLSET NACHO A.A. ELS TRES TOSSALS ALCOLETGE 10 km (Atlètica)
ERAS VILA JOAN 10 km (Atlètica)
ESPONA FERRER JOSEP VENTURA MENÀRGUENS ATLÈTIC CLUB 10 km (Atlètica)
FERNÁNDEZ CARBIA MICHAEL ROYAL LLEIDA 10 km (Atlètica)
FERNANDEZ CORBATON DARIO INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
FILIPPETTO MARCIA CRISTINA 3.7 km (Popular)
FONTOVA PONS ANNA TROTALLUNÀTICS 10 km (Atlètica)
GALLEGO AGUILA DAMIA 3.7 km (Popular)
GARCIA BERNAT PAU BONAVISTA 3.7 km (Popular)
GARCIA NAVARRO IVAN RIBARROJA 10 km (Atlètica)
GARCIA SANCHEZ ANDRES TROTALLUNATICS 10 km (Atlètica)
GARDENYES PONS FRANCISCO CLOS PONS TAHI RUNNERS 10 km (Atlètica)
GARDENYES POTRONY ELENA ESCATXICS 10 km (Atlètica)
GARDEÑES POTRONY FRANCESC CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Atlètica)
GARGALLO BAÑES MAR ROYAL LLEIDA 10 km (Atlètica)
GIL ANDREO FRANCESC ELS QUATRE MOSQUETERS 10 km (Atlètica)
GIMENEZ JAUME THE RANNA 10 km (Atlètica)
GIRONÉS RODENAS GEMMA ELS MALLORQUINS 10 km (Atlètica)
GONZALEZ SAYAGO MANUEL 3.7 km (Popular)
GRÀCIA ORTIZ PAU 10 km (Atlètica)
GUERRERO RODRIGUEZ JORGE CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Atlètica)
GUTIERREZ DEL AMO OSCAR FONDISTES VILASSAR DE DALT 10 km (Atlètica)
HAMMADI SOUFIANE LLEIDA UA 3.7 km (Popular)
HERMOSO GUILLÉN MARTINA 3.7 km (Popular)
HERMOSO LASHERAS JOAN JORDI EMBARUN LLEIDA 10 km (Atlètica)
HERNANDEZ GUTIERREZ FELIP DIPUTACIO DE LLEIDA 10 km (Atlètica)
HERNÁNDEZ MORCUENDE CARLOS 10 km (Atlètica)
HERRERÍAS SOLSONA JOSEP Mª 10 km (Atlètica)
HIJANO DÍAZ JOSÉ M. TROTALLUNÀTICS 10 km (Atlètica)
HILL MOLINA SÍLVIA SÍLVIA HILL FISIOTERÀPIA 3.7 km (Popular)
HUGUET GASCON MAGDA 3.7 km (Popular)
ISERN ROSA PAU INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
ISERN SABADI ALBERT INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
JEREZ GARCIA VERONICA RUNNERS BALAGUER 10 km (Atlètica)
JOU CARRERAS XAVIER 10 km (Atlètica)
JOU GARDENYES ARNAU ESCATXICS 3.7 km (Popular)
JOVÉ FONOI NÚRIA 3.7 km (Popular)
LA PARRA LOPEZ JESUS INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
LLAGUNA EGEA FELIPE CA BORGES 10 km (Atlètica)
LLOBERA LABELLA MATEU SÍCORIS CLUB 10 km (Atlètica)
LLOBERA POLO MARTA DIPUTACIÓ DE LLEIDA 3.7 km (Popular)
LLOBERA SOLE JORDI A.A.XAFATOLLS 10 km (Atlètica)
LOPEZ BOTANCH JESUS SAS AUBESA 10 km (Atlètica)
LÓPEZ LÓPEZ ROSA 10 km (Atlètica)
MARRO LLEVADOT JORDI 10 km (Atlètica)
MARTÍ LLAGUNA JORDI 10 km (Atlètica)
MARTÍN CORPORALES ALFREDO TROTALLUNÀTICS 10 km (Atlètica)
MARTÍN HUERVA ANA ISABEL 3.7 km (Popular)
MARTINEZ GOU FRANCESC ASSOCIACIÓ ATLÉTICA XAFATOLLS 10 km (Atlètica)
MAZA MILLERA ALBERT 10 km (Atlètica)
MESA RICART ALEJANDRO TROTALLUNÀTICS 10 km (Atlètica)
MESALLES GARDEÑAS GLORIA ACR BOMBERS 3.7 km (Popular)
MILLA MORA JOSE RUNNERS CB.NET 10 km (Atlètica)
MIMBRERA CUENCA JOSEP INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
MIRO FONTANET M.IMMACULADA A.A.XAFATOLLS 10 km (Atlètica)
MODROÑO TIRSO 10 km (Atlètica)
MOLINA MONTES JOSEP 10 km (Atlètica)
MONNÉ GIMENO XAVIER DIPUTACIO DE LLEIDA / KM0 PONENT 10 km (Atlètica)
MONNE MIRANDA JORDI CERVESATICS LLEIDA 10 km (Atlètica)
MONNÉ VALENTÍ BLANCA INDEPENDENT 3.7 km (Popular)
MONNÉ VALENTÍ HELENA INDEPENDENT 3.7 km (Popular)
MONTEAGUDO DURAN SUSSI SICORIS CLUB 10 km (Atlètica)
MONTERO ARBOS ALEIX CAL TERES VIDAL 3.7 km (Popular)
MONTERO ARBOS ARES CAL TERES VIDAL 3.7 km (Popular)
MONTERO MIMBRERA JUANKY CAL TERES VIDAL 3.7 km (Popular)
MONTOLIU VICENTE ANA BELÉN RUNNING LLEIDA 10 km (Atlètica)
MONTSERRAT CAPDEVILA JOSEP AA XAFATOLLS 10 km (Atlètica)
MORAL VILLAFAÑE ANIOL 3.7 km (Popular)
MORÉ DOLADÉ JORDI CLUB ATLETISME AITONA 10 km (Atlètica)
MUIÑO AYALA ALFREDO 10 km (Atlètica)
MULLOR HERNANDO MANEL SICORIS CLUB 10 km (Atlètica)
MUÑOZ GÁLVEZ FULGENCIO 3.7 km (Popular)
MUÑOZ HERMOSO RAQUEL 3.7 km (Popular)
NAVARRO PINTADO FIDEL KM0 PONENT 10 km (Atlètica)
OJER BLASI ALBERT 10 km (Atlètica)
OLIVA LEAL MANEL CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Atlètica)
OLIVART REMOLINS XAVIER SÍCORIS CLUB 10 km (Atlètica)
OLLE PANADES JULIO 3.7 km (Popular)
ORTIZ CONGOST MANEL 10 km (Atlètica)
ORTIZ PERUGA IÑAKI RUNNER TEAM PAC-DOM 10 km (Atlètica)
ORTIZ TARROIJA MERITXELL 10 km (Atlètica)
OUCHEN SOUSSI EL HASSAN XAFATOLLS 10 km (Atlètica)
PAGANO PUBILL LLUIS CAIXABANK 10 km (Atlètica)
PASCUAL ROSELL JOSEP SÍCORIS CLUB 10 km (Atlètica)
PERELLÓ I PAIRADA MARC A.A. XAFATOLLS. 10 km (Atlètica)
PEREZ PEREZ AARON 10 km (Atlètica)
PIBRALL SISCART CARME 3.7 km (Popular)
PINIÉS PEREA FERRAN 10 km (Atlètica)
PONT TÉRMENS ANNA DIPUTACIÓ DE LLEIDA 3.7 km (Popular)
PRIDAS ORIOL ALBERT 3.7 km (Popular)
PUEYO ABAD JOSE MANUEL CA FRAGA-BAJO CINCA 10 km (Atlètica)
QUEROL BUTIA ROBERT TOVARITX BIMBAPEU ATLÈTIC 10 km (Atlètica)
QUESADA MUR JORDI CAIXABANK 10 km (Atlètica)
REDONDO ESCABIAS LORENA 10 km (Atlètica)
REDONDO ESCABIAS XÈNIA 10 km (Atlètica)
REIG BERNAT XAVIER DIPUTACIÓ DE LLEIDA 10 km (Atlètica)
RIBAS PALLARUELO RAUL CA FRAGA-BAJO CINCA 10 km (Atlètica)
RIBELLES LUQUE JOAN RAMON A.A. XAFATOLLS 10 km (Atlètica)
RIBES BRESCOLI MIQUEL CLUB NATACIO LLEIDA 10 km (Atlètica)
RIBES GUERRERO JOAN ACR BOMBERS 10 km (Atlètica)
RIBES MESALLES AFRICA CLUB ATLETISME BELLVÍS 3.7 km (Popular)
RICART PIFARRE JORDI 10 km (Atlètica)
RODRIGUEZ QUESADA VICTOR RUNNING LLEIDA 10 km (Atlètica)
ROMERO SANUY LLUIS RUNNER@S LOCUEL@S 10 km (Atlètica)
ROMERO ZUCAR IKER RUNNER@S LOCUEL@S 3.7 km (Popular)
ROSAURO GOMEZ ANDREU 10 km (Atlètica)
RUBIO HERNANDEZ JUAN CARLOS FONDISTES VILASSAR DE DALT 10 km (Atlètica)
RUIZ TORRUELLA MARÇAL THE GREC@S 3.7 km (Popular)
SÁEZ FONT EUGENI ELS MALLORQUINS 10 km (Atlètica)
SÁNCHEZ BELEN FRANCISCO JAVIER INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
SANGRÀ PASCUAL FRANCESC CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Atlètica)
SANS IBÓS ARNAU INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
SANTIAGO MORALES AMADOR CLUB NATACIO LLEIDA 10 km (Atlètica)
SANTIAGO TORRES JAVIER 3.7 km (Popular)
SANTIAGO TORRES JAVIER 3.7 km (Popular)
SAYAGO CALCATIERRA MANOLI 3.7 km (Popular)
SERRA MARTÍNEZ GERARD DIPUTACIÓ DE LLEIDA 10 km (Atlètica)
SERRANO OCAÑA MANUEL CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Atlètica)
SIERRA MARIN NURIA HINACO MONZON 10 km (Atlètica)
SIRVENT ROJO ROSA M. 3.7 km (Popular)
SOLANES PANADES JOEL 10 km (Atlètica)
SOLE ESCOLA JOSEP 10 km (Atlètica)
SOLSONA RIBES ROGER 10 km (Atlètica)
SUÀREZ IVAN #STARGARD GO! 10 km (Atlètica)
TEIXIDÓ PARRAMONA JOAN TROTALLUNÀTICS 10 km (Atlètica)
TOLOSA RIBERA JOSEP DIPUTACIO DE LLEIDA 10 km (Atlètica)
TORRES MARIN RUBI AA XAFATOLLS 10 km (Atlètica)
TORRUELLA RODRIGUEZ LAIA THE GREC@S 3.7 km (Popular)
TULDRÀ CASASA PEP INDEPENDENT 3.7 km (Popular)
TULDRÀ RIBES ROGER INDEPENDENT 3.7 km (Popular)
TULDRÀ RIBES ORIOL INDEPENDENT 3.7 km (Popular)
TULDRÀ RIBES GERARD INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
VALL-LLEBRERA CAMPS MARIONA BONAVISTA 3.7 km (Popular)
VEGA PADILLA OSCAR A.A XAFATOLLS 10 km (Atlètica)
VELASCO MORALES ANTONIO 10 km (Atlètica)
VILA SANOU SALVADOR INDEPENDENT 10 km (Atlètica)
VILADOMS BELLART JOSEP ATLETIC BORGES 10 km (Atlètica)
VILASPASA REAL ALBERT PALEOTRAINING LLEIDA 10 km (Atlètica)