Llista d'inscrits

Cursa: RODI Mitja Marató Lleida 2019

17 de novembre a les 10.30h

248 persones inscrites (límit: 1500)

3 pendent de pagament

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Any de naixement Club Xip
ALBARRACIN COCHERI RAFA 1972 TROTALLUNÀTICS DR2850F
ALCARAZ FEBRERO JORDI 1954 INDEPENDENT DG6X893
ALEU ARDIACA JOSEP MARIA 1984 RUNNER’S BALAGUER VX8WGDT
ALONSO FONFREDA HECTOR 1991 BIKE RUN TORRENTE DE CINCA DY6X4R9
ALONSO LATORRE XAVIER 1974 ESPORTS PIFARRE TEAM DY35MB9
APAZA LOPEZ JUAN CARLOS 1976
ARGILÉS ROMERO MIQUEL 1981 CLOS PONS THAI RUNNERS DK4S6DF
ARIÑO TOMAS LORENZO 1987
ARMENTEROS MORENO DIEGO 1955 CLUB TRIATLÒ LLEIDA DT03DK8
ARTAL ESCRIU ANNA 1985 AMICS ATLETISME ANDORRA DK8306H
BALASCH MUNIENTE LILIANA 1980 ESCUELA ATLETISMO FUENTES DE EBRO
BALASCH VILARÓ JOSEP MARIA 1973 A. A. XAFATOLLS DK6THVZ
BALDOMÀ FARRE MARINA 1985 INDEPENDENT
BARFALUY BUIL MIQUEL 1964 CLUB ATLETISMO BARBASTRO DA4FVZH
BARÓ OTO VICTOR 1984 SEROS ES MOU CF03493
BARROCAL CASTRO XUS 1982
BARTRA FLORISTA CARLOTA 1978 EKKE
BEATRIZ ESQUIVEL DAIANA 1988 KX85HF6
BELLART SORRIBES JOSEP 1949 XAFATOLLS DE MOLLERUSSA DG5YTDG
BERNABEU ESCOTE JOSEP 1966 100 X100 FONDISTES TARREGA DG08R9M
BOCHACA GEA JOSEP 1970 METABORALA CD73465
BONET OLIVART RAMON 1971 CLUB ATLÈTIC BORGES DZ15RM1
BONILLA MARC 1995
BOSCH FERRAN 1979 CLUB ATLETISME AITONA DK0YA83
BOSCH CONSUL MARTA 1981 C.E.LINYOLA DY3T1MM
BOYA DUOCASTELLA IGNASI 1974 RUNNERS BORDETA.NET DT26MTY
BURGUÉS SOLANES JOSEP M 1978 RUNNING BLAU PETEN DM2G45N
CALDERÓ JAUME 1971 RUNNER'S BALAGUER DA0W866
CALVILLO GALAN CESAR 1980 TROTALLUNATICS HT28WPF
CALZADA CINTAS SILVIA 1979 CLUB ATLETISME AITONA DT2WY6Z
CALZADA DOLADE ALFONS 1952 CLUB ATLETISME AITONA DN6ZFT4
CAMARASA PARDOS JOSÉ MIGUEL 1974 CLUB ATLETISMO FAGA - BAJO CINCA
CAMPILLO BETBESÉ MANEL 1978 RUNNING BLAU PETEN HD39K65
CAPDEVILA VÀZQUEZ XAVIER 1958 CLUB ATLÈTIC RUNNING CE53318
CARMONA JORDANA SANTI 1975 INDE HT9A7MS
CARMONA JORDANA ROBERT 1972 RUNNING LLEIDA DF7P906
CARRASCAL LLIMÓS JORDI 1979 CASTELL SPORT DK5KB6T
CARRO VIDALLET ORIOL 1988 TREVOL LLEIDA HD1MT5Z
CASADELLA QUER XAVIER 1954 INDEPENDENT DY12CBM
CASADELLÀ QUER JORDI 1968 MAIPAREM ALCARRÀS CD81174
CASES I SABARIEGO DIONISIO 1966 CAL TERÉS VIDAL HD7B3AB
CASTELLÀ GRAELLS JAUME 1974 ILERSPRAY HD3N4YS
CASTELLS ÀNGEL 1970 ROTTEN CLUB DT9CE9R
CASTELLS ALBÓS JOAN 1969 CE SANLORIA DY2738E
CERDEÑO GÓMEZ ENRIQUE 1984 BEER RUNNERS LOGROÑO
CHINE ARBONES VICTOR 1982 C.A. FRAGA-BAJO CINCA DT6NC23
CLAVERIA GOMEZ JAVIER 1979 THE HAPPY RUNNER DT269X4
CLOSA ROGER 2000 FONDISTES SOLSONES DY2RW99
CODINA MEJON JAUME 1969 TROTALLUNÀTICS CF61268
CONCHESO SANTA TERESA RAUL 1970 CLUB ATLETISMO JACA
CÓNSUL MANRIQUE RUBÉN 1985 HD5W72P
CORCHERO AITOR 1985 TROTALLUNATICS KX8GPMV
CORTÉS CAMINS MIKI 1974
CORTÉS TEIXIDÓ ALBERT 1980 BCTEAM-SICORIS CLUB- DIPUTACIO LLEIDA HD395M6
CUESTA MACIÀ RICARD 1990 EKKE
CUMELLA ESCOBET GUILLEM 1983 MALALTS TEAM RUNNING
DALMAU LOPEZ SERGIO 1972 TREVOL LLEIDA DW8C20E
DANCZYSZYN AGNIESZKA 1983 DW8ZFCR
DANILA GICU 1977 CLUB ROMANIA DZ18CXM
DE ANTONIO MERTXE 1966 TROTALLUNÀTICS DY6X8K3
DÍAZ RODRÍGUEZ FREDY 1980 AA XAFATOLLS HD19EF6
DO PRADO ROSA JOSE 1988 POTRILLOS TEAM
DOMENECH GARCIA ISIDRE 1970 KM0 PONENT DT714SD
ECHANIZ SERRANO EMMANUEL 1973
ELEZ FERNANDEZ FÉLIX 1966 TROTALLUNATICS DW8NFSB
ERAS VILA JOAN 1970 INDEPENDENT DM17WFB
ESCOBAR ORTIZ JOAN 1968 ESPORTS PIFARRE TEAM DY3Z2G1
ESQERDA CRIS 1977 EKKE DK8HZTX
ESTOPA RIBALTA CARLOS 1985 SICORIS HT985A8
FARRA PALLEROLS ROBERT 1969 AE EKKE DY2MYKE
FARRE ESTANY NOEMI 1976 AE EKKE VX8WK9T
FARRÉ SALVANS ELSA 1994 -
FARRÈ SANS MAGDA 1969 TROTALLUNÁTICS CF03366
FARRÉ SUBIRADA CRISTINA 1972
FELIP NOGUÉS ISIDRE 1991 CLUB CICLISTA I EXCURSIONISTA ALMATRET DA8HMS6
FERNÁNDEZ BRILS JAUME 1981 ESCATXICS DN3GE4M
FERNANDEZ FERNANDEZ ALFONS 1976 EMBARUN LLEIDA HD7HA3E
FERNÀNDEZ TARRAGONA SÍLVIA 1980 #STARGARD GO! DN95P1P
FERRÁNDIZ LARRAMONA JAVIER 1969 C.A. LOS CANALLAS DG14HGE
FERREIRA GRANDE JORDI 1974
FIGUERAS BLANCO SANTI 1972 FONDISTES CERVERA DY7ETT5
FLORENSA FARRÀ MERITXELL 1973 EKKE HE84H5S
FONDEVILA COLLADOS OSCAR 1980 JUANMATRAINER DN90DXN
FONT MONFORT YOLANDA 1991 HT82RWR
FONT VIDAL DAVID 1970 TROTALLUNÁTICS DY3T80Z
FONTOVA PONS ANNA 1965 TROTALLUNÀTICS HD31R5V
FORTUNY ALEIXENDRI JORDI 1979 #STARGARDT GO! BC83913
FREIXA CASTAÑO DAVID 1979 --
GADEA LLEVOT ALBERT 1975 A. A. XAFATOLLS DZ9M3NP
GALLEGO BRESCO JOSEP RAMÓN 1974 OPTIMUSBRUNO HT2XT2C
GARCIA LUNA LAURA 1976 TROTALLUNATICS DT6GF3D
GARCÍA ORTEGA SISCO 1974 LAST ZANKADA DY2ENB5
GARCÍA RIBES ALEX 1971 SICORIS
GARCÍA SANCHEZ ANDRES 1957 TOTALLUNATICS DY2VRHV
GIMÉNEZ FIGUERA ÍNGRID 1977 #STARGARDT GO! DT22GFK
GIRO JORDI 1976 NATACIO LLEIDA DK6DP5D
GÓMEZ JORDANA XAVIER 1987 DY1T3XF
GONZÁLEZ ARCOS OLIVER 1982 J'ARRIBU DK8YH7A
GONZALEZ MORALES JOSE CARLOS 1971 CLUB NATACIÓ LLEIDA DT6HMZX
GORROCHATEGUI GURRUCHAGA IBAN 1982 DT0KZVA
GRANADOS RIVERA JAVI 1969 BENABARRE
GUAL CAMPABADAL ROBERT 1956 #STARGARDT GO! DG0CTGR
GUERRERO RODRIGUEZ JORGE 1968 CLOS PONS THAI RUNNERS HD64231
GUILLAMET JOSE 1983 MAIPAREM ALCARRAS DT33HF2
GUIM RICART DOLORS 1972 A.A. XAFATOLLS CH40692
GUTIÉRREZ RIU XAVI 1971 LAST ZANKADA DY7VEF3
HERNANDEZ GONZALEZ JULIAN 1971 BEER RUNNERS LOGROÑO
HIJANO DÍAZ JOSE M. 1969 TROTALLUNÀTICS DG3MW9V
HUGUET PÉREZ JAUME MARIÀ 1971 THIAGO DA4S495
JOLI OBIOLS JOEL 1985 - HD99CMD
JOUNOU CORTINA ADRIA 1983 DK8SH7X
JOVÉ MARCH JOSEP 1963 RUNNER NO LIMITS HR17YN2
LAINEZ RAYA HECTOR 1992
LANA MIR MARC 1976 DF1XNAV
LARA MONCASI IVAN 1984
LAZARO ALVAREZ VALENTIN 1971 BEER RUNNERS LOGROÑO
LÁZARO ANDRÉS SERGIO 1985 RUNNERS NO LIMITS HD29V21
LLAVALL BURGUÉS RAMON 1988
LLOBERA FARNELL NURIA 1977 A.A.XAFATOLLS DX94CMX
LLOBERA SANMARTI ÀLVARO 1970 GRUP EXCURSIONISTA D'ALBESA HE36NCT
LLOBERA TORRES ANTONI 1956 A. A. XAFATOLLS DZ81XBY
LLONCH MOLONA NAYRA 1981 POTRILLO’S TEAM DT2CSFA
LLURDA GABAS RUBEN 1993
LOPEZ BOTANCH JESUS 1978 SAS AUBESA DX2XVRG
LOPEZ ESQUERDA LEOPOLD 1964 AMICS ATLETISME ANDORRA DZ3VKP6
LOPEZ REBOLLO JOSE 1970 DN2EH4M
LÓPEZ SEUMA MARINA 1994
LUQUE BARRULL JOAN 1976 MAIPAREM ALCARRÀS HD3EKHF
MARKIXA LAIA 1977 CE ATHLETIC ALMACELLES DT33F1X
MARTÍ REÑÉ ANNA 1993 A.A ELS TRES TOSSALS DM2XPAP
MARTIN CORPORALES ALFREDO 1965 TROTALLUNATICS DZ3PYYR
MARTÍN-ESTRADA ALBERT 1981 ESCATXICS DY2D72W
MARTINEZ CHUECA MIGUEL 1977 CLUB TRIATLO TARRAGONA DK8C6BA
MARTINEZ SANCHEZ BLAI 1977 TROTALLUNATICS DK6YCKP
MARTORELL AYMERICH JOAQUIM 1955 MATISIS-MAIMAKANSU CB27925
MAS CASAS JORDI 1965 RUNTOLIVE BCN CE49505
MAYORAL NACHO 1974 ESPORTS PIFARRE TEAM DM7DGCC
MENDOZA PEREZ FELIX 1982 RUNNING ZONA ESPORT DX3DAWT
MIGUELENA CHAMORRO JAVIER 1991 A.E EKKE
MILLA MORA JOSE 1976 RUNNERS CB.NET DT2MCV2
MIRALBES TORNER MAR 1988 HD0B50T
MIRANDA TERRE ENRIC 1971 MAIPAREM HT6M18C
MIRET BELLIDO FRANCESC 1972 DX1GRPR
MONTERO MIMBRERA JUANKY 1969 CAL TERÉS VIDAL
MONTSERRAT ARAGONES MARTA 1975 HE83PM7
MORA CAÑADELL CARLOS 1967 TROTALLUNÀTICS DX8MD1B
MUNTANYOLA VARGAS LOU 1969 AE EKKE BC06472
MUNYOZ GILART VICENÇ 1970 TRAMDURALPICAT DT4P3B3
MUÑOZ ALVAREZ OSCAR 1987 A. E. GARBÍ BC41542
MUÑOZ CASTELLS MAYRA 1977 TROTALLUNÀTICS DG3E0H4
NAVARRO CABASES SERGI 1991 ADC RUN DX3F1MZ
NAVARRO MATEUS JOAN 1969 TRI 4-40
NIETO CERRILLO ANGEL 2000 CUDOS ARTESA DE SEGRE
NOSTRANT ELIZABETH RENEE 1988
NOVAU ORÓ JOSÉ MARIA 1964 POTRILLO'S TEAM DT94AD8
NÚÑEZ DELGADO ENRIQUE 1970 BEER RUNNERS BILBAO HE89BPF
ORÓ ARIZÓN MIQUEL 1998 HG83SV1
OROMI BOSCH ISAAC 1996 C.A.IVARS DY1H34Y
ORRIOS ALBAREDA DAVID 1984 PEDALA.CAT DF6KAG2
ORTEGA CALERO MARCOS 2000
PABLO JIMENEZ GERMAN 1990 DG33HDS
PACORET RODRÍGUEZ M. SUSANA 1974
PADILLA FRUTOS NATALIA 1997
PALAU AGUSTI JORDI 1974 C.A. LOS CANALLAS
PALAU JORGE XAVIER 1987
PALAU SOLER MARC 1994 HT9YKSH
PALLÀS JANÉS JOAN 1968 LAMAGIADELACUINA DG5FXBX
PANÉ FIGUEROLA JORDI 1974 TRIBU DE BARBENS DY12TCN
PASCUAL GARCIA BENITO 1972 TREVOL DW35BZA
PASCUAL ROSELL JOSEP 1973 SÍCORIS CLUB HD30BZH
PEGUERA ANORO CARLOS 1960 KM0 PONENT DG2KZ9V
PEÑUELA PRIETO YAMILE 1981 AA XAFATOLLS DM2HE5M
PÉREZ DANI 1977 CLUB ATLETISMO FRAGA- BAJO CINCA HD3PCX1
PEREZ LLENA SERGIO 1978 CLOS PONS THAI RUNNERS HD92PC8
PEREZ PEREZ AARON 1979 HT8TBW5
PIJUAN GERARD 1989 CLOS PONS THAI RUNNERS DN71A8N
PINÓS TRULLOLS PERE 1977 LOS FLUIXOS/ES DY9H4NW
PIÑOL CAMI ALFREDO 1975 RUNNERS BORDETA.NET DA1WBEG
PONCE TORRES FRANCISCO JAVIER 1991
PORCEL DEL OLMO JOEL 1981 A.A. XAFATOLLS HD3YT3A
PUIG VELANDO MONTSE 1971 DN3HZVX
PUJOL BADIA ORIOL 1978 CLUB ATLETISME AITONA DZ8K5DS
PUJOL SOLSONA DAVID 1972 DW627HK
QUEROL TORRES NEUS 1990
RAMÍREZ MUÑOZ VICTOR 1976 BIKE RUN TORRENTE DE CINCA
REBORDOSA LLIBERATO JAUME 1972 CLUB ATLÈTIC BORGES DT2ZK9H
REDONDO HONRADO FÉLIX 1979
RIBA ALCOBÉ RICARD 1974
RIBA ALCOBÉ LAURA 1988
RIBA IGLESIAS LLUÍS 1976
RIBALTA GONZALEZ ROGER 1985 TREMP RUNNERS DG403PB
RIBES GUERRERO JOAN 1969 ACR BOMBERS HW4TP1H
RICART BARNIOL JORDI 1970 CLUB ATLÉÈTIC TORELLÓ HD3S1PZ
RIOS ESTER ANTONI 1959 KM0 PONENT DG6ES5D
ROCA OLIVER ANTONI 1959 CORREDORS.CAT CE78675
ROCA RUIZ MARC 1986 VIKINGS BELLVIS DK9D495
RODENAS GONZALEZ IVAN 1979 C.E.PEDALA.CAT DR31E6X
RODRIGO BAÑOS CARLOS 1984 I RUN WITH LEIVA BC01963
RODRIGUEZ CORBATON REBECA 1979 AE EKKE RUNNIG DF57YKS
RODRÍGUEZ LILLO JUAN 1989 TROTALLUNATICS DT2WB54
ROJAS CASTILLO GERARD 1988 DG2M66S
ROMERO CANO MARIO 1989 TROTALLUNATICS DK987KK
ROMERO PASCUAL GUILLERMO 1991 DW5641B
ROMERO PRADA CAROLINA 1980
ROSELLÓ MIR DAVID 1973 A.A. XAFATOLLS DR58ZHP
RUBIOL VILES JOAN 1959 100 X 100 FONDISTES DE TARREGA DN2CM21
SABATÉ SALA ORIOL 1981 AE EKKE DG47V78
SAFONT CANELA JOAN 1965 CLUB ATLÈTIC BORGES DG9KT4N
SALA CAMPO LÍDIA 1969
SALAT PAISAL MARC 1986 100X100 FONDISTES TÀRREGA HD265SW
SALGADO BAETA SONIA 1970
SALVADOR ROBERT JOAN 1966 LAST ZANKADA DY93RRF
SÁNCHEZ VENTURA 1966 DG2NDXW
SANCHEZ SANDRA 1982 MAIPAREM ALCARRÀS DX26TTC
SANCHEZ ORREGO GUSTAVO 1981 RUNNING BLAU PETEN BC05629
SANCHEZ-VILLANUEVA MARTIN ERNESTO 1965 REDD
SARABIA GONZALEZ ALBERTO 1983 INDEPENDENT
SEGARRA TELL FRANCESC 1978 LA GUINEU DY01DTB
SEGURADO MORALEJO JOSE MANUEL 1970 CLUB ATLETISMO FRAGA BAJO CINCA DY82PXR
SEMENTE MIRET JOSEP RAMON 1981 CLUB PADEL ARBECA
SERRA SILVESTRE JUDIT 1980 #STARGARDT GO! HD9MA1Y
SERRANO OCAÑA RAFA 1967 CLOS PONS THAI RUNNERS DW4Y7KG
SHARP PERALTA STEVEN 1963 LAST ZANKADA DZ1Y8G8
SIMO ANDREU MIQUEL 1975 DT6YF2A
SMOLEN VIOLETA 1984 TROTALLUNATIC HD3DF0B
SOLE TORRENTE JOSEP 1968 ESPORTS PIFARRE TEAM DW10WRP
SORRIBES QUEROL PERE 1951 SENDERISME A PONENT HD1M7FT
STAGG PEADAR 1962 KN9SWDE
SUÀREZ IVAN 1979 #STARGARDT GO! DT696KC
TEIXIDÓ PARRAMONA JOAN 1964 TROTALLUNÀTICS DW7VHR6
TELLA CORNELLANA XAVI 1977 C.E.LINYOLA DT61K2W
TERRÉ SERRANO EDUARD 1982 HD028K7
TORNÉ VIDAL JORDI 1969 ÀSPID DY8FB87
TORRAS I CORTINA NOEMI 1971 CAL TERÉS VIDAL DA7YB9F
TORRES MARÍN RUBI 1974 AA XAFATOLLS DT6MAMM
VALLECILLOS MARÍN MANEL 1970 WHITE ROCKS DG630P4
VARELA FERNANDEZ JOSEP 1974 LOS CANALLAS DW8VPBN
VIDAL MARTIN GENIS 1981 INDEPENDENT DF7ZT1W
VILANA VILARRUBLA JOAN 1977 RUNNING BLAU PETEN DF7SM39
VILELLA PAU 1994
VILLEGAS GARCIA SANTI 1974 #STARGARDT GO! DW60GD2
VILLUENDAS TIRADO JOSÉ ANTONIO 1980 AHALMAN
VIQUE ARTACHO GERARD 1991 V PRO TEAM DM4ZGD1
ZARAGOZA BENDICHO JORDI 1978 RUNNING BLAU PETEN DT21S58
ZURITA MARIJUÁN JAVIER 1970 CORRER PER NO FUGIR DT6109Z