Llista d'inscrits

Cursa: Entre Vinyes 7k

Cursa i Caminada Entre Vinyes del celler Tomàs Cusiné. 21 octubre 9.30h


185 persones inscrites (límit: 250)

Cognoms Nom Any de naixement Club
ALBERICH ALEMANY JORDI 1959
ALDABÓ SANS MARGARIDA 1963
ALEPUS ARBONES TERESA 1968
ANSELMO LUQUE ALICIA 2003 EKKE
ARAUZ VILAPLANA EMMA 1975
ARGELICH SANTAULARIA ROSA MARIA 1959 GRUP EXCURSIONISTA SERRALADA
ARGILÉS FIGUEROLA MARTA 1967
ARISTOT MORA JORDI 1944
ARNAU MATEU NURIA 1965
ARNAU MATEU MONTSERRAT 1963
BADIA SOLÉ MAR 2004
BALLESTÉ SEYÓS POL 2004
BALLESTÉ SEYÓS EMMA 2001
BALLESTÉ SEYÓS JOSEP 1966
BALLESTERO DELGADO ARIADNA 2006
BEATRICI MAURO 1963
BERNAL ROMERO MIQUEL 1968
BERNAT CASES ORIOL 1955 ATLÈTIC CLUB L'ALBI
BOIXADÓS I ANGLÈS MERCÈ 1968
BOLDÚ HERNÁNDEZ GEORGINA 1985
BONET JORDI 1973
BONET MAYORAL PAU 2008
BONET PALAU MARIA 1957
BORI ROSER 1964
BOSCH BOSCH RAMONA 1968 SICORIS
BOSCH MANONELLES MIRE 1976 EMBARUN LLEIDA
BRUFAU BRUFAU MARIA PILAR 1964
BUIRA BADIA PAQUITA 1962
CAMPS HEREDIA MARIA DEL MAR 1978
CANELA PÉRUSSET EMMA 1969
CANO ESPARRAGO ELI 1972
CANO ESPARRAGO LLUISA 1974
CANTERO CANO MONTSERRAT 1975
CAPDEVILA LLURBA CLARA 2004
CAPELL PARCERISA JAUME 1956
CAPELL CABALLOL MARIA DOLORS 1957
CARRÉ BONET MÒNICA 1981
CASTAÑEDA SUAREZ LUZ MERY 1967
CASTELLO CLEMENTE FERNANDO 1945
CASTELLÓ CLEMENTE CRISTINA 1947 PUSENSILLAS
CASTILLO TOBAR BLANCA CECILIA 1962
CASTRO PERALTA ROSER 1971
CATALAN POCURULL MONTSE 1964
CERCÓS PARIS JOSEP M. 1952
CLIVILLÉ COMES ROSABEL 1971
CLOTET TARRAGÓ ROGER 2008
CODONY BADIA AMELIA 1952
COMPANYS CANADELL JOANA 1954
CORNADÓ IBARS JOSEP 1961 VILORUNNING
CORNADÓ IBARS SUSSI 1971
CORNADO SALESES NÚRIA 1994 C.C.EL VILOSELL
CULLERÉ SOLANS MERCÈ 1967
DALMAU I BARTOLO JOSEP MARIA 1969
DE LA FUENTE MARTIN ESTER 1962 EKKE
DE LAS HERAS HERAS ANGELS 1965
DE MIGUEL ARREGUI CARMEN 1960
DELGADO JIMÉNEZ MARI CARMEN 1971
DONÉS HERRERA SILVIA 1968
ESCARP TORRECILLAS CRISTINA 1981
ESCOLÀ PLAZA BLAI 2000
ESTRADÉ ARBÓS PEPITA 1941
FARRE ARNAU ELISENDA 2006
FARRÉ I NOGUÉ GEMMA 1980
FARRÉ LLADÓ TERESA 1964
FARRE SATORRA VICENÇ 1963
FATJÓ CANELA LORENA 2007
FATJÓ CANELA BRUNO 2003
FATJÓ MARISTANY SANTI 1971
FEU RAVENTOS CONSOL 1951
FLORENSA GES ROSA MARIA 1962
FONT ESTEVE MIQUEL 1965
FONT PUJOL DIVINA 1964
GABERNET PELEGRI RAMON 1961
GALAN PALACÍN JUANJO 1961
GAVIRIA IBAÑEZ PERE 1967
GONZALEZ CASTRO ANA 2006
GONZÁLEZ MAGALLÓN JUAN FRANCISCO 1971
GRANADO CASTELLÓ FERRAN 2008
GRANADO LOPEZ JOSE RAMON 1977
GRUSTAN I SOLÉ JAUME 1961
GUASCH LLOBERA SONIA 1987
GUERRA VANDELLOS JOSEP A. 1961
IGLESIAS PERRAMON GEMMA 1993
IGLESIAS PERRAMON MARTA 1990
INFANTE CAROLINA 1962
JURISTO GOMEZ MARI CARMEN 1945
LLADONOSA BAÑERES XAVIER 1966
LLOBET NAVAS ANNA 1973
LLOBREGAT BARBANY CARLES 1959
LLURBA CUNILLERA MARTA 1978 ATLÈTIC CLUB L'ALBI
LLURBA FRANCH NÚRIA 1967
MANRESA XAVI 1965
MANRESA NOGUE MONTSERRAT 1978
MANZANO ARAUZ AINA 2010
MANZANO ROCA JOSEP LLUÍS 1972
MARSIÑACH PRAT JESÚS 1991
MARTI CODONY AMELIA 1975
MARTIN SEGALÀ MARIA ROSA 1964 VILORUNNING
MARTINEZ AZOR SANDRA 1984
MATA BONJOCH EVA 1980
MATEU ESPAÑOL RAMON-PERE 1963 SICORIS
MATEUS CARRÉ NÚRIA 2005
MATEUS CARRÉ ABEL 2008
MIRAVALL BONET JUDIT 1969 ASSOCIACIÓ ESPORTIVA EXCURSIONISTA VINAIXA
MIRO BERNAT RAMON 1950
MIRO PUIG NANCY 1972
MIRÓ PUIG ROSER 1967
MOCE LLIVINA OSCAR 1977 C.C. EL VILOSELL
MOLIST ANGERRI ROSER 1965
MONTAÑOLA CONTIJOCH MARIA 1979
MONTSERRAT VILÀ MARIA ANGELA 1961
MORGUÍ USALL MARIONA 1964
MORROS BOSCH MONTSE 1964
NAVARRO RODRIGUEZ MERCHE 1960
NAVARRO RODRIGUEZ TERE 1965 EKKE
NAVARRO RODRIGUEZ ANTONIA 1969
NAVARRO RODRIGUEZ ISABEL 1961 EKKE
NOGUÉ MAITE 1965
NOGUÉ BOU PILAR 1961
NOGUÉ CANTERO GUILLEM 2005
NOGUÉ ESTRADÉ IMMA 1975
NOGUÉ ESTRADÉ ORIOL 1971
NOGUÉ I BOU LLUÍS FRANCESC 1966
NOGUÉ I SANAHUJA PAQUITA 1961 VILORUNNING
NOGUÉ JURISTO DAVID 1975
NOGUÉ LLURBA XÈNIA 2003
NOGUÉ QUINTANA QUERALT 2007
NOGUÉ SÁNCHEZ ANA 1973
OLAYA CASTELLS NATALIA 1986
PAGANS MONTSALVATGE JOSEP 1944 CEC
PALOMERAS CORAL XAVIER 1964 PUSENSILLAS
PASCUAL SOL SILVIA 1968
PASQUAL GARCIA JORDI 1981
PEDRÓS SEUMA CARME 1967
PÉREZ MALDONADO RAQUEL 1980
PIERA LLOBERA LAURA 1984
PLANA FREIXENET BEGOÑA 1965
POCORULL JOSEP 1959 VILORUNNING
PRADO DE GUZMAN REZIEL 1987
PUJOL CARVENTUS JOSEP 1961 C.E. BALAGUER
QUINTANA LLADÓ ANNA 1976
QUINTAS PEREZ BLANDINA 1956
RAMIREZ ARAYA EVELYN 1968
ROIG GARRIDO CARME 1974
ROIG GARRIDO ÀNGELS 1968
ROIG I BARBÉ SISCO 1973
RUIZ FALCÓ FILOMENA 1965
RUIZ MONTES JOSE MANUEL 1962
SALES SERES JORDI 1975
SALTIVERI LLENA MARTA 1993
SALVADÓ BALCELLS MARTA 1987
SANFELIU PENELLA MONTSERRAT 1955
SANFELIU PENELLA ANTNIO 1960
SARLÉ GALLART MAGDA 1970 ASSOCIACIÓ ESPORTIVA EXCURSIONISTA VINAIXA
SENDRA SANTAMARIA CARLES 1988
SENDRA SANTAMARIA JOSEP 1986
SERRA CAMPS XAVIER 2009
SERRET PUIG ROSER 1993
SERRET SANGRÀ RAMON 1961
SEYÓS SOLÀ MIREIA 1972
SEYÓS SOLÀ Mª ROSA 1963
SOLE BONET TON 1948
SOLÉ PUIG ESTEFANIA 1972
SOLER CASTELLÓ INÉS 1969 PUSENSILLAS
SUBIRA FARRERES PROVIDENCIA 1948
SUGRAÑES PASTÓ M.ROSA 1956
TARRAGÓ LLADÓ MIREIA 1978
TAYLOR PEDRÓS JOEL 2006
TOMAS CANO ONA 2005
TOMAS CANO ARNALT 2009
TOMÀS NOGUÉ NIL 2009
TORNÉ FICAPAL ANNA 1967
TORRES PARIS REGINA 1969
TOST RUÉ ROBERT 1986
TREPAT BONET M.ROSA 1959
TUFET LLAGUNA GEMMA 1974
VACCARO ANA 1970
VALIENTE GARCIA MARIA MERCE 1968
VALIOS BLANCO XAVIER 1972
VALIOS VISA BIEL 2006
VIDAL CARNÉ ARACELI 1972 G.E. SERRALADA
VILA BLANCH JAUME 1973 RURAL RUNNERS TORREFARRERA
VILASECA MASRAMON MIQUEL 1968
VISA CORTADA MONTSE 1975
VISA FOLC LLUÏSA 1962