Llista d'inscrits

Cursa: Curses Infantils Mitja Lleida 2019

16 de novembre a les 10.30h

258 persones inscrites (límit: 350)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Any de naixement
AIGE FARRÚS JORDINA 2013
AIGE FARRÚS PEP 2015
AIRES FILIPPETTO PIETRO 2012
AIRES FILIPPETTO FRANCESCO 2016
AISA ESPACHS AINA 2012
AISA ESPACHS ARNAU 2009
ALBIÑANA GALLART MARC 2015
ALVAREZ GIL AIDA GIL SANCHEZ 2014
ALVAREZ GIL BLAI 2012
ANDREU HERNANDEZ ONA 2014
ARAGONES FIDEL LLUIS 2015
ARAGONES FIDEL POL 2014
ARESTÉ HERNÁNDEZ ÉRIKA YARETZI 2015
ARMADA VARGAS FERRAN 2013
ARQUE BEJAR ERIC 2016
ARRANZ ABDULGHANI NADER 2011
ARRANZ ABDULGHANI FARES 2013
ARTERO AGELET MARTÍ 2013
ARTERO AGELET QUIM 2015
ASENSIO ARDIACA MARTINA 2015
AYALA PORTOCARRERO SOFIA ELISABETH 2016
BALAGUÉ CHICO ROGER 2011
BALAGUERÓ RAMÍREZ ANNA NICOLE 2012
BARÓ COMES ABRIL 2013
BARRERO MENA MATEO 2013
BEJAR LOPEZ NORA 2016
BELLOSTAS CARRERAS LAIA 2008
BERMÚDEZ ESTADELLA HUGO 2014
BERMÚDEZ ESTADELLA MARCOS 2016
BERNAL ARDIACA ARLET 2015
BERTHOLET VICENS ALBA 2009
BLASCO ESCRIBANO ALEIX 2010
BLASCO MORENO ANDREA 2012
BONET RIBEIRO BERNAT 2014
BORRAS VILASECA ONA 2015
BORRAS VILASECA ARAN 2011
BOSCH ARNAU 2013
BOSCH CUARTERO MARC 2012
BOTA CARULLA JAN 2015
BOTA CARULLA ÈLIA 2014
BOTA ZAPATA MIQUEL 2012
BURGUÉS PANADÉS ÈRIC 2016
CALIMAN MELINTESCU ÁNGEL CORNELIO 2012
CAPRISTAN MUÑOZ VALENTINA 2013
CARNICERO GYUROVA ETNA 2016
CARNICERO GYUROVA ETNA 2016
CASALS SALVIA ORIOL 2012
CASALS SALVIA MIQUEL 2012
CASTAÑÉ PEIRÓ BERTA 2013
CASTAÑÉ PEIRÓ BRUNA 2016
CHAKERIAN GARCIA LUCAS 2015
CHALONS MATEU POL 2016
CHORDI ROCA FERRAN 2010
CHORDI ROCA MARTÍ 2016
CLARET FLORES TONI 2015
CLARISÓ FLORENSA ENZO 2015
COMENDADOR DINARET ADRIÀ 2010
CONDAL MONTOZA ANNA 2015
CRESPO RODRIGUEZ MARIO 2015
CRESPO RODRIGUEZ ORIA 2013
DARIAS SÁNCHEZ ALEIX 2014
DARIAS SÁNCHEZ ARIADNA 2010
DE LA VEGA FERNÁNDEZ ÁLEX 2013
DELASPRE BERGA ÒSCAR 2013
DIAZ MIRO JOAN 2009
DOLADÉ PALACIN GUILLEM 2014
DOLES DRAGOS 2013
DOS SANTOS ROSA GABRIEL 2014
DUAIGÜES VALERO LAIA 2015
ERIBO DIVINA 2010
ERITJA ANGLES BERTA 2013
ESCOBAR ROSELL ROGER 2012
ESPILEZ CHICO NIL 2016
ESPILEZ GIMENEZ GERARD 2012
ESQUILICHE JIMENEZ RAFA 2016
ESTEVE CLARISO JORDI 2014
ESTRADA SERRA JOEL 2013
ESTRELA BALLESTER HUGO 2011
ESTRELA BALLESTER AINA 2014
FARGUES KINCSES DANIEL 2015
FARRAN MONGAY JÚLIA 2014
FARRAN MONGAY ARLET 2016
FARRÉ MARTÍ 2015
FARRÉ ÁLVAREZ EMMA 2014
FERNANDEZ ALARCÓN ALEXANDRA 2015
FERNÁNDEZ GIRBÉS MARTÍN 2014
FOLGUERA AMOROS MAX 2012
FOLGUERA SECANELL TXELL 2014
FORCADA CULLERÉ LAIA 2008
FORNÓS LÓPEZ MIREIA 2014
FORNS MARTINEZ ELNA 2011
FREIXA COSTA POL 2015
FREIXENET PACHECO SERGI 2011
GARCIA LLOPIS ARLET 2015
GARCIA PUIG ANDER 2016
GARCIA VALENZUELA GERARD 2011
GARRIGA CAMARASA MARTINA 2013
GARRIGA CAMARASA MARIA 2014
GARZON PUIG HUGO 2011
GIFFIN SOLE LIS 2015
GODIA SALES ALEX 2010
GOMIS ORTEGA VICTOR 2015
GONZALEZ GONZALEZ ARES 2011
GONZALEZ GONZALEZ ONA 2014
GONZALEZ SALA MARTINA 2014
GRAU RUANO PAULA 2015
GRAUS SURROCA ONA 2015
GROSSO SERRANO GAEL 2015
GUILLEM CHIQUERO BIEL 2014
GUILLEM MAS PAULA 2010
GUITART DIAZ ELOI 2016
GUIU ZARAGOZA NOEL 2015
GUTIERREZ GUIJALBA JANA 2014
GUTIÉRREZ GUIJALBA CARMEN 2016
HERRERIAS SAURET NIL 2015
IBARZ SÁNCHEZ ROGER 2013
JANOT TEIXIDO JAN 2015
JEREZ MATEU JOEL 2015
JEREZ MATEU DANI 2010
JIMÉNEZ CABEZUDO ADRIÁN 2009
JIMÉNEZ CABEZUDO HUGO 2014
JIMENEZ MARTINEZ DANI 2014
JIMENEZ MARTINEZ LUCAS 2016
JUNCOSA CERVELLÓ JÚLIA 2014
LAGUNAS TISAIRE DANIELLA 2012
LLAURADO CERVELLO EVA 2015
LLAURADO CERVELLO JOAQUIM 2008
LLOPIS MARÍN ELOI 2014
LLOVERAS GARCIA BERNAT 2016
LOPEZ GUILLEN ALBA 2010
LÓPEZ MENDOZA ADRIANA 2014
LUQUE ARAUJO BIEL 2009
LUQUE ARAUJO NOA 2013
MALLADA PORTÉ ÀLEX 2014
MANU AINHOA 2015
MARQUETA HERNAIZ EMMA 2015
MARTES AGUILAR MIQUEL 2014
MARTÍ GONZALEZ MARC 2013
MARTIN ALONSO HUGO 2015
MARTIN LOPEZ ABRIL 2010
MARTIN URSU ERIC 2015
MARTÍNEZ CANALS PABLO 2012
MARTÍNEZ CANALS BEA 2016
MARTÍNEZ COLL ELSA 2014
MARTINEZ DOMINGUEZ CARLA 2009
MARTINEZ GARCIA BORJA 2010
MARTINEZ GARCIA BORJA 2010
MARTÍNEZ MARQUINA ADRIÀ 2012
MARTÍNEZ MARQUINA ELOI 2015
MATA CARULLA ARNAU 2013
MATEU CAPELL ARNAU 2015
MENA PUIG ARES 2011
MESA DINARET LAURA 2016
MIRANDA MIR ENRIC 2010
MITJAVILA DOMENECH GUILLERMO 2011
MONEDERO GALEOTE JÚLIA 2014
MONTAÑA CASTANERA ADRIA 2011
MONTAÑA CASTANERA SARA 2014
MOR CANO ABEL 2010
MOR CANO DAMIÀ 2015
MORCILLO ROBERT 2016
MORELL CONSUEGRA LEO 2014
MORELL GILART UNAI 2012
MORELL GILART MARC 2014
MORENO CABRERA DANIELA 2013
MORENO MARTINEZ NOA 2015
MORENO MARTINEZ HUGO 2013
MORENO VAQUERO DÍDAC 2016
MORENO VAQUERO AINA 2013
MORENO VAQUERO JANA 2011
MORICHE LLETJÓS AMETS 2014
MORILLAS PINEDA ADRIA 2011
MORILLAS PINEDA MARC 2009
MUÑOZ BENABARRE IVAN 2011
MUÑOZ BENABARRE DAVID 2015
MUÑOZ BENABARRE NÚRIA 2015
MUR SANCHEZ JEYKO 2012
MURMU AGUSTÍN LUCAS 2014
NADAL GINESTÀ GINA 2013
NAIRN RAFA 2009
NAIRN SEBASTIAN 2012
NAVARRO MARTIN EDGAR 2015
NIÑÁ PALOMEQUE POL 2013
NOGUERA ARRAZOLA JÚLIA 2016
NOGUERA PUIGFEL ARNAU 2013
NOGUERA PUIGFEL PAU 2015
ORRIOS SERRANO MARTÍ 2013
ORRIOS SERRANO NIL 2016
PÁEZ BARRERO SOFÍA 2013
PAGANO MANTECA ORIOL 2012
PANAVERA RODRIGUEZ LAIA 2009
PASCUAL NADAL JÚLIA 2013
PAUL PALACIN MARC 2011
PELEGRI ARAN NIL 2015
PERELLÓ RATÉS GINA 2013
PERELLÓ RATÉS GUILLEM 2015
PÉREZ AROA 2010
PEREZ ESPILEZ IKER 2012
PÉREZ HIDALGO ALBA 2015
PINTOR TEO 2012
PIQUE CLEMENTE PERE 2014
PORCEL GOU UNAI 2013
PORCEL GOU ARAN 2016
PORTA CLEMENTE CARLA 2009
PORTA CLEMENTE ARES 2009
PRIOR ROCA RAMON 2011
PRIOR ROCA ROSER 2013
PRUNERA SIMÓ ROGER 2014
PUJOL GONZALEZ ARIADNA 2015
PUJOL GONZALEZ EDUARD 2016
PUJOLS BENET ÀLEX 2016
RATES FONT JAN 2015
RAYA RAMIREZ ABRIL 2015
REVES TOST BIEL 2015
REVES TOST ADRIÀ 2012
RIBES DOMINGUEZ ADA 2014
RIBES MESALLES AFRICA 2011
RIEGO GUILLEM NAIA 2014
RIEGO GUILLEM IONA 2016
RIUS ZARAGOZA ZOE 2015
ROBLES TORRES EVAN 2014
RODRÍGUEZ GÒDIA JÚLIA 2009
ROMERO ANTOLIN GILIAN 2013
ROSELL SAEZ JÚLIA 2015
ROVIRA SANZ CARLA 2014
RUANO BORNIQUEL QUIM 2013
RUANO BORNIQUEL MARIONA 2016
SALA GRAUS CESC 2013
SALVADÓ BAULAS OLGA 2013
SÁNCHEZ ESQUINAS HUGO 2009
SANCHEZ TURULL ROC 2012
SANZ OTERO PAU 2011
SARABIA VIDAL AINA 2015
SERLÉ BERGADÀ ARAN 2012
SERO TURO ARNAU 2016
SERRANO BROTO MARIA 2013
SIMÓ CERVÓS ÀLEX 2014
SIMON CHARLES MARC 2011
SOLÉ BORBÓN MARC 2014
SOLSONA ALBA ONA 2015
SOLSONA ALBA ONA 2015
SOTO BENITO DANIEL 2012
TERRADO GARSABALL KILIAN 2016
TERSA BRESOLI PAU 2012
TITUAÑA LAIA 2009
TITUAÑA LAIA 2009
TOLOSA SOLÉ ALÈXIA 2014
TOST DALMAU ADRIÀ 2012
TRIQUELL SÁNCHEZ CLÀUDIA 2015
TURMO SOROLLA DUNA 2012
URBIOLA FERNANDEZ ARLET 2013
VALLVERDU MINGOTE ERIC 2015
VÉLEZ ROVIRA PEP 2016
VIDAL DANILOVA ALEXANDRA 2010
VILANOVA GAMEZ ADRIEL 2011
VILANOVA GAMEZ GERARD 2014
VILELLA NAVARRO JULIA 2011
ZABALA ANGUITA NOA 2013