Llista d'inscrits

Cursa: Cursa 5K PedrolMairal 2019

17 de novembre a les 9.30h

555 persones inscrites (límit: 600)

4 pendent de pagament

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Any de naixement Club Xip
ABADAL NIUBO ALBERT 1988
ABLANEDO LÓPEZ SUSANA 1976 RODI MOTOR
ACHON RODRIGUEZ MERCE 1973
ACOSTA VAQUERA ADRIÁN 1974 AE EKKE
ACOSTA VAQUERA YANAY 2007 AE EKKE
AGUDO CALVO ANA 1994 AGRORUNNERS
AGUILÀ BALASTEGUI MARIA 1982 RAJETASRUNNER
AGULLO RODRIGUEZ MARIA SALUT 1970 AE EKKE
AÍSA MANEL 1977 EKKE
ALABART ANGLÈS JOEL 2007 AE EKKE DY34G3M
ALABART ANGLÈS AINA 2003 AE EKKE
ALCALÀ ARMENGOL JORDI 2003 LESTORUNNERS
ALCALDE FONTANET POL 1995 RODI MOTOR SERVICES
ALEGRE TOLSÀ LIDIA 1981 INDEPENDENT
ALEPUS ARBONES ANAIS 1971 MAIPAREM DY2GF1G
ALEU MORENO FINA 1989 DR38PR1
ALISEDA PUJALS ADAN 1990
ALLES PONS IGNACIO 1990
ALMAZOR SARASOLA MADDI 1996
ALMUZARA NADAL ALEIX 1996
ALONSO SARA 1999
ALONSO GONZALEZ RUBEN 1990 DZ8YXW5
ALVEZ PEREIRA CYNTHIA 1986 DK32ANW
AMARO EDGAR 1957 AMICS ATLETISME ANDORRA DY6Z4Y5
ANDRES SERGI 1985 -
ANGRILL VALLS JÚLIA 1995 EKKE
ARAQUE MARTOS ESTEFANIA 1982
ARBONÉS BATLLE XAVIER 1987 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
ARESTE CAÑELLAS MARTA 1965 AE EKKE HG29HD1
ARGELICH JÉSSICA 1989 RODI MOTOR SERVICES
ARIZA PRIETO MARTA 1996 SICORIS CLUB
ARQUÉS BIETO CRISTINA 1999 RODI MOTOR SERVICES
ARTIGUES ANADON JOAN CARLES 1958 LLIURE
ARTIGUES GINARF JERONI 1999
AUGÉ ESPUGA JOAN 1957 LASTZANKADA DZ8F74D
AYLON PLA SILVIA 1971 RODI MOTOR SERVICES
AZOGUE TRILLO CARLOS 1998 FONDISTES BLANES
BADIA FACI JORDI 1999 ATLÉTICA GIMENELLS
BADIA GARCIA SERGI 1993 A.A.XAFATOLLS DG6EG5A
BADIA GARCIA XAVIER 1995 XAFATOLLS DK2V8ME
BADIA ROIG CARMINA 1973
BAILY MARK 1974 CARUNNING DK3XGRC
BALCELLS RIUS MARIA 1988 AE EKKE DZ39F52
BALDE ALBATOU 1982 LA CRISTALERIA
BALLETBO SENTOLL JOSEP 1983 RODI MOTOR SERVICES DZ6934A
BALSELLS GIL XAVI 1986
BANYERES VILA JORDI 1979 DY3CG22
BAÑERES EDUARD 2003 EKKE
BARCELO CAMARERO CARLES 1946 C.A.RUNNING DN6Z34F
BARROSO MANZANO JOSE 1966 PLUSFRESC TEAM
BARTRA QUILEZ AURORA 1957 TROTALLUNÀTICS HT1W92B
BATALLA BANYERES SEBASTIA 1973 TT8 DG9GBHD
BATHOUILA GARCIA NADIA 1991 TROTALLUNATICS
BAX NIGEL 1975
BELHADI KAMAL 2001 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
BELLOSTAS ROC 2002 TRI 4.40 HD1ZDTH
BELLOSTAS CARRERAS ALBA 1999 TRI 4.40 DX8Y6PB
BELTRAN FONT SERGI 1995 EKKE
BENDANA YASSINE 2002 LLEIDA U.A
BENFEQUI SAIDI HALLA 2002 INS LA MITJANA
BENHAMLAOUI GARAÑANA ISMAEL 1997 ESKERRIK ASKO
BERDALA CLEMENTE RAQUEL 1983 AE EKKE DG2AA97
BERNAD VICENT AINHOA 1999 ESKERRIK ASKO
BERNARDO DA SILVA ROBERTA 1981 PALEOTRAINING LLEIDA
BERNAT MIRON ANNA 1979 INS LA MITJANA DY8XDFZ
BIETO NURIA 1966 RODI MOTOR SERVICES
BIOSCA SANCHO ALBERT 1976
BLANCH LLORENS DOLORS 1956 ADIDAS RUNNERS BARCELONA
BLANCO ROIG ALBA 2003 LESTORUNNERS
BLAZQUEZ RODRIGUEZ MARÍA LUISA 1997
BOIXADERA VINOS JORDI 1968 TROTALLUNATICS
BORONAT OLIVART ANNA 1995
BOSCH GODIA CAMILO 1987 LO MAKOT ALGUAIRE
BOUCHER GASCÓN CRISTIAN 1994 RODI MOTOR SERVICES
BRATU CALINUT FLORIN 1998 RODI MOTOR SERVICES
BRAVO SANTIAGO TITO 1965 INDEPENDENT DK2P715
BRENUY SANTOS MARC 2003 INS LA MITJANA
BRET MARTINEZ CRIS 1981
BRICEÑO CACERES DINORA 1982
BRINGUÉ MARTINEZ SERGI 1993 BORDETA
BUIL ANDREU ESTER 1969 INDEPENDENT DG3VRMC
BUÑUEL MARSAL ORIOL 2000 TROTALLUNÀTICS
CABASES PALLAS NEUS 1964 SICORIS CLUB DT234ZR
CABERO PEREZ VICTOR 1991 ATLÉTICA GIMENELLS
CABRÉ RUIZ JORDI 1989
CABRÉ RUIZ XAVIER 1990
CAJA CÁNOVAS ÁLVARO 2007 MATER SALVATORIS
CALAVERA ORÚS BEGOÑA PILAR 1965 CA88138
CALIMAN CLAUDIO 1981 LLEIDA U.A DZ761KD
CALLEJA PARES ANNA 2007 EKKE
CALLEJA ROIG OSCAR 1963 EKKE DT9NXT8
CANAL LLABOT JOSEP Mª 1964 RODI MOTOR SERVICES
CÁNOVAS TIENDA MARIA 1977 HD91VSA
CAÑIZARES CARRILLO ARMANDO 1972 RODI MOTOR SERVICES
CAPDEVILA GELONCH SALVADOR 1969
CARRERAS BOLADERAS EMMA 1972 TRI 4.40 DM2ZBXZ
CASALS BALLESTEROS FERRAN 1994 RODI MOTOR SERVICES
CASANOVA CURTO NARCIS 1980
CASANOVAS LOZANO JAUME 1983 AE EKKE
CASAS HERRANZ CELIA 1955 EKKE
CASAS ORRAJ MARTA 2003 LESTORUNNERS
CASES ESCORIHUELA ELENA 1982 GOGOGO RUNNERS CLUB CH31067
CASTAN ANNA 1986 TROTALLUNÀTICS
CASTELLS CLARANUNT BRIAN 1994 RODI MOTOR SERVICES
CASTILLO GARRIDO ANA 1955
CATALÀ MASÓ ANA 1982 LESTORUNNERS
CATALAN FORNOS ALMA 1987 RODI MOTOR SERVICES
CEDIEL SERRA ANNA MARIA 1977
CEMELI FREIXES SÒNIA 1988
CEMELI SANCHEZ TANIA 1991 HT2T7N8
CERVERA ROSELL SERGI 1993
CHACON RAMIREZ LLUIS 1967
CHICA CEMELI JORDI 1980 DG858NM
CHIRICIOAIA CORINA 1982 TROTALLUNATICS
CIVIT VALLÈS NIL 1994 AUTANSA 3000
CLARIANA BATLLE MJ 1969 AE EKKE CD51776
CLIMENT SOLANS ESTEFI 1966 GOGOGORUNNERS CLUB ESPORTIU
CODINA MONTIEL ANNA 1986 DY4BH99
CODINA MONTULL GLORIA 1980 AGRORUNNERS DK3F8GT
CODINA URGELÉS ALBERT 2000 HG8A7XN
CODONY FRANQUET MONTSE 1978
COLILLAS OBIOLS JR 1977 RODI MOTOR SERVICES
COLL ANDREU ELISABET 1984
COLOMER LÓPEZ TXEMA 1968 C. A. RUNNING DW176MG
COLOMINA MORALES JORDI 1982 AE EKKE DT3RAZ9
CONSUEGRA PUCHE IVÁN 1980 BC82532
CORNET RUBIES SUSANNA 1975 ESPORTS MONTSEC EQUIP KX8TMTC
CORRETGÉ GINÉ MARINA 1990 EKKE DR0X8ZZ
CORTADA SEGARRA ESTER 1994 AUTANSA 3000
CORTÉS PAVÓN GUADALUPE 1977 INDEPENDENT
CORTÉS TORRES ANXO 2000 BEARIZ TRIATLON DT48NGX
CORTIADA COLL JORDI 1980 RODI MOTOR SERVICES CG62996
CRISTALDO PAQUI 1976 TROTALLUNATICS DZ8H3NA
CRISTALDO AMARILLA BACILISA 1983
CRUZ JAVIER 1974 MALUENDA
CUARESMA TORRES ANGEL 1947 AMICS ATLETISME ANDORRA
CUCU BIANCA 2002 INS LA MITJANA
CUCU ALBA PATRICIA 2003 INS LA MITJANA
CUELLAR BRESCO CARLOS 1985
CUENCA RUBIO ALBERT 1987 DZ3PGGH
CUENCA RUBIO ISMAEL 1986
DANILOVA TATIANA 1982
DAVIU PORTA ROBERT 1993
DE DIOS RIBALTA ARIADNA 1997
DE LA SERNA MC CUSKER CORA 2007 DX5A74Y
DE LA SERNA MEZCUA ALFONSO 1969 HD3C6BN
DE LA VEGA BLANCH DAVID 1979 ADIDAS RUNNERS BARCELONA DT9HPHG
DE SANTIAGO BAYONA XEMA 1992
DE SANTIAGO BAYONA MEME 1996
DE SANTIAGO BAYONA ANDREU 1995 RODI MOTOR SERVICES
DEL OLMO MOYA ELISEO 1958 SICORIS CLUB DY1HCGX
DIAZ CORRALES CESAR 1975 RODI MOTOR SERVICES
DIAZ FUENTES JUANJO 1970
DOLCET CABASES ALBERT 1985 MAIPAREM DN8ZRB9
DOLES TITO 1976 A.A.MAIPAREM ALCARRAS DT2SFPC
DOLES OANA 1990 A.A.MAIPAREM ALCARRAS DZ03VTD
DOLSET ARTACHO NACHO 1977 A.A ELS TRES TOSSALS DK9F5AY
DOMÍNGUEZ BERNAUS MARTA 1995 EKKE
DUCH VISART ROSA 1972 EKKE HT2B62E
EJARQUE DOLZ JAVIER 1984 RODI MOTOR SERVICES
EL KORCHI NAWFAL 2001 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
ENJUANES NOGUERO MARIA 1996
ERRAKKAB AYOUB 2001
ESCALANTE FABIOLA 1974
ESCOLÀ NOGUÉS ANNA 1990 EKKE DZ4C07W
ESCUAIN MARA XAVIER 1995
ESCUER SEMIS SANTI 1989 RODI MOTOR SERVICES
ESPACHS MIREIA 1984 EKKE
ESPINAL MARQUEZ UNAI 2000 TRI 440 DY4NC29
ESPINET DALMAU ADRIA 1998
ESPINET PUIG DAVID 1987
ESTEVE NOELIA 1993 RODI MOTOR SERVICES
ESTEVE ANNA 1997 RODI MOTOR SERVICES
ESTEVE OLOMÍ JOSEP 1969 LLEIDA UNIÓ ATLÈTICA DT9NWB9
ESTRELA TOMAS MARIONA 2003 INS LA MITJANA
ESTRELA TOMAS JUDIT 2005 INS LA MITJANA
FAHYM HASSANE 1996 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
FAJARDO MUÑOZ IMMA 1973 A A ELS 3 TOSSALS
FALCON CHICA MARC 1994 RODI MOTOR SERVICES
FALCON ESTRELA MARTINA 2007 INS LA MITJANA
FALCON ESTRELA ARES 2003 INS LA MITJANA
FALCON SOLDEVILA ENRIC 1971 INS LA MITJANA HG29EFM
FANDOS CLAVERO SILVIA 1999
FAÑANAS AZOR RICARDO 1978 ALBA RUNNERS
FARRÈ CASES ARNAU 1997
FERNANDEZ FONTANALS JORDI 1991 RODI MOTOR SERVICES
FERNANDEZ JUAREZ RAUL 2003 INS LA MITJANA
FERNANDEZ MARMOLEJO NURIA 1990
FERNANDEZ SOLE JORDI 1976 BOLINGAS DZ90EMX
FIGUERAS VALL ANDREA 1993 AUTANSA 3000
FITE CIRERA ANTONI 1973
FITE SANJUAN JANA 2007
FOJ JIMENEZ JUDITH 1988 AGRORUNNERS
FOLGUERA AMORÓS CARLES 1976 INDEPENDENT DZ06D5Y
FONT CABROL JOAN 1972 INDEPENDENT DZ7RKZH
FONTANET ESPINET JOSEP RAMON 1970
FORNELLS BARBERA JORDI 1980 DY4N9DE
FORNIÉS ESCOLÀ JORDI 1991
FRANCES SUBIRADA JORDI 1984 LA CRISTALERIA
FREIXES CAPDEVILA NÚRIA 1978 EKKE DT79D0W
FREIXES SÒRIA SÍLVIA 1995 SILVIA HILL FISIOTERÀPIA DOMICILIÀRIA
FRIAS MONTERO ROSER 1976 LEONAS RUNNERS
GABOR RALUCA 2003 INS LA MITJANA
GARCÍA DE LOS ÁNGELES CATALÁN SOL BEATRIZ 1999
GARCIA LUGO ERIC DAVID 1986
GARCIA MARTINEZ ESTER 1993
GARCIA RAMIREZ ANTONIO VIDAL 1986 RODI MOTOR SERVICES
GARCIA SISTERÓ BLANCA 2003 LESTORUNNERS
GARCIA- CERNUDA MARTIN AINOA 1992 RODI MOTOR SERVICES
GEORGIANA ALINA 1992 RUNNER'S BALAGUER
GERVILLA CAÑO RAFAEL 1957 SIN CLUB
GIL BARRIO OSKAR 1975 AE EKKE DY61ZP3
GODIA SANFELIU GEMMA 1991 CLOS PONS THAI RUNNERS DW5KA2D
GODIA VARA JORDI 1972 EKKE DN7DXBW
GOMEZ CABRERA PILAR 1997 RODI MOTOR SERVICES
GOMEZ GOMEZ MIRELLA 2005
GOMIZ RODRIGUEZ JUAN LUIS 1952 INDEPENDENT DT2MNS9
GONZALEZ MARIA 1978 CARUNNING DG4H3BX
GONZALEZ SUSANA 1984 NINGÚN CLUB
GONZALEZ MARTINEZ ANNA 2003 INS LA MITJANA
GONZALEZ-NICOLAS ALVAREZ DANIEL 1981
GOU ALTISENT DOLORS 1984 A.A. XAFATOLLS HY1VKB3
GRAUS NABAU MODEST 1972 ALMO-RUNNERS DW87SMG
GREGORI TENA AINHOA 2006 ARRECULA DW19HAD
GRIJOTA MARTA 1992 TREVOL LLEIDA
GUARINO VIDAL AITOR 1997
GUASUMBA NASIMBA EDUARD 1995 DK10Y3W
GUERRERO BARBERA ALBERT 1989 ASCLATS
GUERRERO GONZÁLEZ ADAN 1992 EKKE
GUIJALBA LINARES NURIA 1983
GUIL SÁNCHEZ FERRAN 1988 RAJETAS RUNNER
GUILERA ZAPATER MAITE 1976 BC56934
GUILLEN PERALES NATHALY 1993
GUITARD SEIN ALFRED 1962 EKKE
GUIU ARGILES PAU 2007 SAFA LLEIDA DA23YR7
GUTIERREZ FLORIDO JOEL 1984 AGRORUNNERS
GUTIERREZ GOMEZ VICTOR 1955 C.A.RUNNING DN2E2K1
GUTIÉRREZ QUESADA LUIS 1986
GYUROVA CECILIA 1990 - DY5ZMC4
HENGESBACH BARIO FRANZ 1977 ALBA RUNNERS
HERNÁNDEZ COARASA BLANCA 1984 LA CRISTALERIA
HERNANDEZ PACHECO SANDRA 1974 EKKE
HERRANZ SABATÉ OSCAR 1981
HERRERA DORADO RAFA 1966
HIDALGO NAVARRO ARANTXA 1998 AEEKKE
HIGUERAS MIQUEL ÀNGEL 1958 C.A. RUNNING CE17070
HUGUET GASCON MAGDA 1981 DK5G6HK
HURTADO PACO MIGUEL 1967 DW3CD6H
HURTADO SANCHEZ EDGAR 2002 DZ397D2
IBÓS BALCELLS ALBA 1990 RODI MOTOR SERVICES
IGLESIAS OLIVA SANTI 1990 GRAVENARO RUNNERS DG4ECYX
ISERN PERALLÓN LAURA 2003 LESTORUNNERS
JAIMEJUAN CAUBET POL 2003 LESTORUNNERS
JIMENEZ ALBERT 1987 HD02RZS
JOANA CALAF MONTSE 1965 DZ2HAAZ
JORDAN RODRIGUEZ MIQUEL 2003 INS LA MITJANA
JUANES GINER CAROLINA 1977 EKKE
JURADO FOIX SERGI 1993 FLOR DE TRIATLÓ CB87234
JUSTÍCIA RUIZ ELISABET 1977 INEFC LLEIDA
LABELLA PRIETO JORDI 1977 RODI MOTOR SERVICES DT0K3VE
LAITA MASANES LIRIA 1963 EKKE HG832S1
LAMPURLANÉS FARRÉ ISAAC 1990
LARA ALONSO DAVID 1969 INDEPENDENT DK035NX
LEAL BOSCH ANNA 1992
LLADÓS SOLÉ JOAN 1990 AA TRES TOSSALS CE98759
LLASERA GARRIGA DAVID 1996
LLAURADO ARBONES OCTAVI 1971
LLAURADO CERVELLO JOAQUIM 2007
LLONA LOPEZ NOEMI 1975 AGRORUNNERS
LLOPIS PUJAL JORDI 1986 RODI MOTOR SERVICES
LLOVERA NADAL LAIA 1985
LLOVERA NADAL CARME 1989 RODI MOTOR SERVICES
LLOVET MARC 1997 ATLÉTICA GIMENELLS
LÓPEZ CASTRO MANEL 1975 AMICS ATLETISME ANDORRA
LÓPEZ CONDE INÉS B. 1964 RODI MOTOR SERVICES
LOPEZ FLORES MANUEL 1961 LLIURE
LOPEZ MARTINEZ RAQUEL 1978 EKKE DG4XKB5
LORENTE GRACIA CLAUDIA 1994 RODI MOTOR SERVICES
LORENZO PUJOL MARTA 1988 INDEPENDENT
LORIENTE GONZALEZ IRENE 2003 INS LA MITJANA
LUCAS CONDO MARIBEL 1972 ELS CORCONETS
LUCAS CONDÓ LOURDES 1972
LUCENA TASLAVERA RAUL 1980 LO MACOT
LUQUE GARGALLO MARTA 1992 RAJETAS RUNNER
MACIÀ CAPELL ANNA 1983
MALDONADO RODRIGUEZ LIDIA MARIA 1999
MALLOL COS JOSEP MARIA 1973 100X100 FONDISTES TARREGA DG1C94F
MANUEL RUIZ RUBÉN 1973 EKKE
MARCH BARDINA GEMMA 1990 RODI MOTOR SERVICES
MARQUÈS CAYMARIS GEMMA 1994 ISLAND SPORT - TRITÓN DZ798ER
MARTIN BAUTISTA LORENA 1978 RODI MOTOR SERVICES
MARTIN CASTILLO CONCHI 1969 RODI MOTOR SERVICES
MARTÍN CORTÉS LUIS ALBERTO 1974 EKKE
MARTIN GARCIA SILVIA 1971 SICORIS DY4011D
MARTÍN GUERRERO JOAN 1964 A.A.XAFATOLLS DA8K3RG
MARTIN RAMA ORIOL 1985 ATLÈTICA GIMENELLS HT9DVHZ
MARTIN TORRELLES XAVI 1970 BOLINGAS DA1WVSR
MARTÍNEZ DE HUETE RODRÍGUEZ SERGI 1980 EKKE
MARTÍNEZ HERRERA DAVID 1988 CEME
MARTÍNEZ JOVÉ JOAN 1981 EKKE DX5D1W5
MARTINEZ MARTINEZ CARMEN 1996
MARTÍNEZ SANTOLARIA MARIA 2002
MARTOS BENÍTEZ MÍRIAM 1999 ESKERRIK ASKO
MASOT POSINO JORDI 2004 INS LA MITJANA
MASSANA MACIÀ MIKI 1989
MATEU ARAGONES ALBERT 1983 LA CRISTALERIA
MATEU GORNE ROSA 1963 A.A. XAFATOLLS DW7T3RD
MAURAN DAGO JÚLIA 2003 LESTORUNNERS
MAYNÉS MIRACLE MARIA 1962 RODI MOTOR SERVICES
MAYORA BENET OLGA 1970
MAYORAL FERNÀNDEZ JAUME 1966
MAYORAL MOYA AARON 2003 INS LA MITJANA
MAYORAL PANADES INMA 1980 A.A. TRES TOSSALS CF15427
MAZANA VENDRELL MARTA 1995 EKKE
MBYE MORR 1998 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
MELÉ RUBÉN 1981 DA7HT8F
MENCIA BANZO CELIA 1981 EKKE
MENDEZ TORRENTÓ JORDI 1976 EKKE HD7Y29D
MERCADÉ CUADRAT JOAN 1996 CLUB ESPORTIU TRI-4.40 HD9A739
MERCADE MEROLA CRISTINA 1977 RODI MOTOR SERVICES
MERCHAN MARTIN CELIA 1981 CA RUNNING DW087MD
MIHAES GEOVANINA 1966 INDEPENDENT VX8W2HS
MIR FARRE AGUSTI 1943 MAIPAREM BC90679
MIRA PONS GEMMA 1973 MAIPAREM HT9CTM7
MIRABET BULLICH ROGER 1999 UNIVERSITAT DE LLEIDA DY57FWK
MIRABET BULLICH MERITXELL 2003 LESTORUNNERS
MIRO GIMENEZ DANIL 2003 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
MIRO VISUS MIGUEL ANGEL 1971 BOLINGAS DY86VRB
MOLINA BALAGUER FRANCISCO 1975
MOLINS NIMO MIREIRA 1992 AMICS ATLETISME ANDORRA
MONCHO VIDAL RUBEN 1962 INDEPENDENT DX5A9S6
MONJA FONT CARLOS 1971 CT LLEIDA
MONTALBAN VIDAL MARIONA 1994
MONTEAGUDO DURAN SUSSI 1966 SICORIS CLUB DG1923M
MONTERO MIMBRERA ARES 2007
MONTOLIU MONTES LAIA 1984 CLUB TRIATLÓ SERRADELLS DY68ERM
MONTOLIU VICENTE ANA BELEN 1977 RUNNING LLEIDA
MONZON MARTINEZ MONTSE 1972 RODI MOTOR SERVICES
MOR GIMENO RODRIGO 2004 JITIROYACA
MOR GIMENO BEATRIZ 2000 JITIROYACA
MOR PERA JUAN 1968 JITIROYACA
MORADAS PÌQUER ALBERT 1997 ESKERRIK ASKO
MORENO CABRERA JAUME 1976 EKKE
MORERA GONZALEZ ARES 1994 A.E. ELS TRES TOSSALS DG3AMFH
MORRERES PALAU JOSEP 1996 BILBO TEAM 81/20
MOSQUERA MOSQUERA CLARAINES 1970 EKKE DN0MV4X
MOUACHA M'HAMED 2006 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
MUIÑO ALVEZ ÁARON 2007
MUÑOZ SERRET ANNA 1992
MUR BAGES JOAN RAMON 1959 CIGONYES FLIX DK5ZWYG
NADAL NOGUERA JOSEP MARIA 1956 C.A.RUNNING DN69A75
NASARRE SANZ MARIMAR 1964 GOGOGORUNERS
NAVARRO RODRIGUEZ ISABEL 1961 AEEKKE DT0BD1E
NAVARRO RODRIGUEZ TERE 1965 AEEKKE
OCHOA ALCALA CLARA 1999
OJEDA LARA 1997
OLARTE BERNAT BLAI 2007 INSTITUT LA MITJANA
OLIVA LOPEZ LAURA 1989
OLIVA ORRIT JORDI 1981 RODI MOTOR SERVICES
ONIEVA LLOBERA ANNA 2005 TRI 4.40 DW0D4G8
ORBEGOZO ALDALUR KEPA 2000
ORFILA MASCARÓ LORENA 1995
ORO PEREMIQUEL IMMA 1964 EKKE DW6CTP9
ORPINELL I ROS MANEL 1956 C. A. RUNNING DN4RPSN
ORTEGA LLANAS JAUME 1992
ORTEGA SANCHEZ M. REMEDIOS 1967 PERSONAL BEST
ORTEU MATEU ROSER 1972 INDEPENDENT DW0PZ7C
ORTIZ JUSTICIA IAN 2006 INEFC LLEIDA
ORTIZ UROZ DÚNIA 1995
OUKHARMOUCH SAÏD 2002 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
PAGANO FARRAN GERARD 1989 AUTANSA 3000
PALAU DOMINGO ONA 1986 INDEPENDENT
PALAU MAYENCH EVA 1974 AA ELS TRES TOSSALS
PALAU NADAL MARIONA 1995
PALAU NADAL ANTONI 1990
PALOMO DJEDDA BIANCA 1989 AMICS ATLETISME ANDORRA
PANAVERA CARRERA DAVID 1972 UNIMEDIC SPORT HT8TGVY
PASCUAL BOSCH MIQUEL 1978
PASCUAL CLIMENT ROSER 1989 ELS TRES TOSSALS HD3FXS2
PASCUAL GARCIA ISABEL 1974 A.A.XAFATOLLS DF56T16
PASCUAL GODIA MARIONA 2007 CB13325
PASCUAL TERRADO JORDI 1963 DG0S7P7
PATIÑO PRIETO ALEJANDRO 1983
PELEGRÍ CUENCA BENILDE 1980 BC76595
PELEGRÍ FALERO JÚLIA 1998
PEÑA RODRIGO 1988
PEÑA CIFUENTES SILVIA 1978
PEREGRINO GARVIN VICTOR 1989
PEREIRA AMORIM CARLOS 1983 CLUB TRIATLO ANDORRA 226
PÉREZ ALVAREZ ANA MARÍA 1977 EKKE
PÉREZ FERREIRA ALBA 2003 LESTORUNNERS
PEREZ JAUREGUI AITOR 1997 ESKERRIK ASKO
PÉREZ JURADO DAVID 1986
PÉREZ LORITE NEUS 1994
PETANAS SUBIES RAMON 1974 SAFA LLEIDA HE8SSTV
PIFARRE PALACIOS ALFRED 1991 RODI MOTOR SERVICES
PINTADO GONZÁLEZ JESUS 1950 UNION COLOMENSE DE ATLETISME DK4RPE1
PIQUER COTONAT JOAN 1952 C.A. RUNNING
PIRAJAN HUERTAS MAURICIO 1962 INDEPENDIENTE DW36094
PIZARRO CONTRERAS SHEILA 1992 RODI MOTOR SERVICES
PIZARRO VALCARCEL SANDRA 1985 INDEPENDENT
PLADEVALL TORRAS NATÀLIA 1998
PLANA FORNOS CARLES 2007 AE EKKE
PLANA HERNÀNDEZ SÍLVIA 1991
PLANA SANCHEZ CARLES 1972 AE EKKE
PONS SOLÉ RAMON 1947 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC DY62ZPR
PONS SORA JORDI 1974 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC DT9M8H6
PONT RUIZ MARTA 1994 AUTANSA 3000
PORTA FORTÓ JORDI 1977 RUNNERSFROMPYRENEES
PORTA MENDIBURO TERESA 1979
PORTA MORERA LAURA 1986 INDEPENDENT
PORTOCARRERO ACUÑA DAMARIS ELISABETH 1986
PRATS TERE 1973 EKKE
PRATS AMBAU GEMMA 1978
PRATS SABATE ESTER 1991 ASCLATS
PUCINSKA DOROTA 1986
PUJALS CRUZ JOAN MANEL 1984
PUJOL COSTA MARIA 1975
QUEROL ADELL PACO 1942
QUINQUILLÀ REGÚLEZ PAULA 2003 LESTORUNNERS
QUINTANA ALAMAN JOSEP 1973 NIU DEL NADÓ - TORREFARRERA KX8GYHA
QUINTILLAN PACETTI LAURA 1995
RÁBADE SERRAL ELENA 1992 DY8BCP1
RABASA MARTIN OSCAR 1994
RADU ALINA 1991
RAMON MALLO ANNA 1983
REIG LAMARCA JOAN 1962 AGRORUNNERS
REMÓN PIÑOL JAVI 1989 GRAVENARO RUNNERS CE88707
REVES MASIP JORDI 1980 RODI MOTOR SERVICES
RIBA LAFARGA ROGER 1989 AE EKKE HD2HMZK
RIBÉ SETÓ XAVIER 1978 SPEED REPUBLIK DZ3VMTT
RIBES AYMAMI MAR 1976 AGRORUNNERS CD58994
RIBES BALCELLS NÚRIA 1986 CLAN BALCELLS DT9WA6A
RIOS LERA ANDRES 1975
ROBLES CUCÓ CRISTINA 1993 AGRORUNNERS
ROCA PADULLES SERGI 1978 RODI MOTOR SERVICES
RODAMILANS SILVIA 1970 RODI MOTOR SERVICES
RODRÍGUEZ CASAL JOSE MANUEL 1961 ARAN NÒRDIC E.C. HD11NAS
RODRÍGUEZ PALACÍN JOSE RAMÓN 1994 ARAN NÒRDIC E.C. HZ32KTK
RODRÍGUEZ RIBES NÚRIA 1984
RODRÍGUEZ RIBES MARTA 1989
RODRIGUEZ SEVILLA ANA 1968 PLUSFRESC TEAM
ROIG JOSEP MARIA 1973 RODI MOTOR SERVICES DZ4SSHE
ROJO AYLON MARC 2007
ROMERA FERNANDEZ ELENA 1972 ELS TRES TOSSALS D'ALCOLETGE
ROMERO SANCHEZ ESTER 1967 AEEKKE HD1MZZS
ROS DEPORTOS MONTSERRAT 1962 CORREDORS.CAT CF53719
ROSELL FERNÁNDEZ JOAN MARC 2007 AE EKKE
ROSELL GRIÑO XAVIER 1969 INDEPENDENT DF1B3ER
ROUAN RACHID 2003 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
ROVIRA SANZ MARTA 1981
ROVIRA SANZ GEORGINA 1985
ROYO CALAVERA DAVID 2003 TRI 4.40 HD9S30A
ROYO CARRERAS IGNACIO 1964
RUIZ HERNANDEZ CASIMIRO 1954 CLUD DEPORTIVO TOT MOVIL DT9G0CH
RUIZ DE LOIZAGA GODIA SANTIAGO 1984 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
RUIZ FERRE NOEL 1985 AMICS ATLETISME ANDORRA
RUIZ FITA CARLES 1995
RUIZ MITJANA ANNA 1993
RUIZ MOLINA SÒNIA 1976 EMBARUN LLEIDA DK7NDD7
SABATÉ TARRÓS MONTSE 1995 EKKE
SÁEZ GENESTAR LAURA 1989
SAFONT PÉREZ DE LARRAYA ALEJANDRO 1983 RODI MOTOR SERVICES
SALA GARCIA ROBERT 1985 CLAN BALCELLS
SALEGUI JUANES JORGE 2007 EKKE
SALES NADAL ENRIC 2003 TRI 4.40 DT7VXZB
SALLA GONZALEZ JOSEP JOAN 1976 HW4BPT7
SALVIA MONNÉ TONI 1972 INDEPENDENT
SALVIA SEGARRA GEMMA 1982 ATLETISME BELLVÍS
SANCHEZ VERONICA 1988
SÁNCHEZ AGUILA TONI 1954 CLUB ATLÈTIC BORGES DR0G6PZ
SANCHEZ FERNANDEZ LUNA 2000
SANCHEZ FERNANDEZ ABRIL 1998
SANCHEZ SANTIVERI ANGELS 1982 MAIPAREM DG47G6N
SANCHEZ SEGUES SERGI 1993
SANCHEZ VILLACAÑAS RAQUEL 1986
SANCHO RODELAS JOSE ANTONIO 1979 RODI MOTOR SERVICES
SANS ARGILES IVAN 1997 RODI MOTOR SERVICES DW6MVH4
SANS VILA MARIONA 1983 A.A. XAFATOLLS DT9SXAX
SANTAMARIA ARMENGOL CARME 1970 EKKE
SANTAMARIA JORDANA ELIONOR 1962 C.A.RUNNING DY4GBK6
SANTOLARIA MOSEGUI DAVID 1976 RIU SEGRE DT2MC4D
SANZ BRET CLAUDIA 2007
SANZ BRET GEORGINA 2007
SAPERAS PELLEJA JOAN 1991 RODI MOTOR SERVICES
SARABIA GIL ABRIL 2003 EKKE
SARVISE ALBA ISABEL 1973 SAFA LLEIDA
SEGARRA VERDÚ DAVID 1968 C.A. RUNNING CF98967
SELLES COLL CINTHIA 1994 IMPACTE GYM - LES BORGES BLANQUES
SERLÉ HUGUET DAVID 1978 AE EKKE DN66VS8
SERRAT ARTIGUES JUDITH 1957 EMBARUN LLEIDA HD2XWYM
SIMAL COLL MAR 1982 RODI MOTOR SERVICES
SINTES REVIRIEGO NEUS 1970 C.A. RUNNING
SIRVENT BERNAT JUAN 1990
SOCA LOPEZ JÚLIA 2003 LESTORUNNERS
SOLANA MAGRÍ MAGDA 2000
SOLÉ ALCAŹAR DAVID 1995
SOLÉ BARBOSA MIRACLE 1984 INDEPENDENT
SOLÉ GARRIGÓS AINA 1991
SOLE TAPIES JAUME 1998 RODI MOTOR SERVICES
STOYANOVA MARIETA 1983
SUBARROCA SANCHEZ OSCAR 1985 RODI MOTOR SERVICES
TALAVERA CAMA LAIA 1993
TALAVERA GONZALEZ ROGER 2003 LESTORUNNERS
TARGARONA SUAREZ MONICA 1989 CLUB TRAITLO ANDORRA 226 DK34ZRM
TARRATS MORATÓ MARC 1995
TEIXIDÓ ALBAREDA ABEL 1960 KM 0 PONENT DM4SH84
TEJERO NARBONA SERGI 1980 DX3FZWM
TENA FARRE GORETTI 1989 NATIONALFITNESS ALPICAT DZ20RF4
TERES ESTER 1983
TISAIRE MAYORA CRISTINA 1997
TOMAS BOSCH MARIONA 1993 AE EKKE
TOMAS CAPELL ORIOL 1990 RUNNING LLEIDA DK17372
TOMÁS FLORENCES LAURA 2000 RUNNING UDL
TOMAS ROURE JORDI 1962 RODI MOTOR SERVICES
TORIBIO COBO RAMON 1972 CORRE Y VOLA KN94DFF
TORNOS BARDAJÍ ESPERANZA 1968 DX267YV
TORRUELLA MUNTANE ESTHER 1966 INDEPENDENT HE8H9W5
TULDRÀ RIBES GERARD 2001
TULDRÀ RIBES ROGER 2001
UKRAYINETS MARYANA 1991 EKKE
UNGUREANU BALTAG MARINELA 1981
URREA PEREZ JOSÉ MANUEL 1958 DY7M543
VALERA BATALLA NATALIA 1974 SAFA LLEIDA DK215A2
VALL ESQUERDA MERITXELL 1977
VALL-LLOVERA GRAU EMMA 1970
VALLS MINGUET SERGI 1991 RUNNER'S BALAGUER
VALVERDE MOYA JOAN 1957 C.A.RUNNING DN6ZEC1
VALVERDE MOYA TONI 1964 C.A.RUNNING DX62364
VAN DE CROMMERT RODORERDA OSCAR 2003 INS LA MITJANA
VARA SERRET ROBERT 1980 EKKE
VEIZAGA VEIZAGA RUT GUISELA 1976
VELASCO CLÀUDIA 1996 EKKE
VERA GARRIDO JOAN PERE 1969 GARCOSINS HT6WC26
VERDÉS VACA ALEJANDRA 1972 FONDISTES CERVERA DY5PE9W
VIAÑA SANZ MARTA 1998 EKKE
VIDAL AIXALA ORIOL 1971 INDEPENDENT DT213W2
VILA ALMENARA SERGI 1993
VILA MIRAMUNT LAIA 1982 RODI MOTOR SERVICES
VILADEGUT TRILLA CARLES 1952 AE EKKE DK2HPGX
VILAGRASA JIMÉNEZ JULI 1978
VILAR PINHO CLÀUDIA 2003 LESTORUNNERS
VILELLA JOSEP 1964
VILELLA NAVARRO JOANA 2003 LESTORUNNERS
VILELLA PIÑOL CAROLINA 1989
VILELLA SIBIS JORDI 1979 VILELLA RECICLA
VILLAFRANCA LUCAS JACOB 2006
VIÑUALES REQUENA ADRIÀ 2003 INS LA MITJANA
ZAPATER SANJUAN ANA 2003 COL·LEGI L'ESTONNAC
ZOUIDDANE YOUNESS 2004 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
ZURITA VIDAL FERNANDO 1966 C.A.RUNNING DN6ZXCX