Llista d'inscrits

Cursa: 1K Balàfia Aremi (majors 14 anys)

16 de juny a les 10.30h

209 persones inscrites (límit: 300)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Any de naixement Club
CACHO ALONSO PILAR 1946 -
. PABLO 2004 -
ABADIAS SERO NOEMI 1974 -
ABELLO VILA MARTA 1964 -
AGUSTI CASTELLO ENRIC 1992 -
AGUSTÍ ROCA OSCAR 1974 -
AIRES ARAUJO PABLO 1978 -
ALARCON JESUS 1977 -
ALARCÓN COCHIN HUGO 1980 -
ALBERT JOAN 1952 -
ALBERT POCIELLO JOAN 1982 -
ANDRES PERROUD PABLO 1977 -
ANGUITA RISUEÑO NURIA 1982 -
ARAGONES JOANA 1956 -
ARIAS CORNEJO MERCEDES 1979 -
ARNALOT BAIGES ALBERT 1976 -
ARQUES VILADEGUT ESTHER 1970 -
ATIENZA CALDERON SANTIAGO 1973 -
ATIENZA QUINTERO AROA 1998 -
ATIENZA QUINTERO ARES 2004 -
BAH GÓMEZ SAFU 2000 -
BALASCH JOAN 1965 -
BALSELLS TOR JOAN CARLES 1969 -
BARDAJI GUILLEN ISABEL 1968 -
BARÓ MONTAGUT JOSEP Mª 1950 -
BATLLE AMOROS MERCE 1950 -
BATLLE AMOROS JOAN CARLES 1952 -
BAYONA CARMEN 1953 -
BEAUMONT RIBAS Mª TERESA 1971 -
BELLED BELTRAD PILAR 1957 -
BERNAUS NEUS 1951 -
BERNAUS JOSEP MA 1950 -
BERNAUS BERNAUS GENIS 1977 -
BLANCH MASSOT MAGDA 1967 -
BLASCO ALCALDE ADELA 1950 -
BORRAS GRAU MARIA 1954 -
BOSCH MIRE 1976 -
BUTI CRISTIAN 1980 -
CABA COSTAFREDA SANDRA 1992 -
CABA PÉREZ JAUME 1962 -
CÁCERES BECERRA SUSANA 1974 -
CÁCERES BECERRA FCO.JAVIER 1977 -
CALDERON NAVARRO RAMONA 1952 -
CAMACHO SANCHEZ YOLANDA 1977 -
CAMATS RAMON 1963 -
CASARES IGLESIAS JUAN 1964 -
CASARES MALAGON ENRIQUE 1996 -
CASTELLÇÓ MARQUES MA PILAR 1961 -
CC ALBA 2001 -
CERVELLO LLANES ARIADNA 1994 -
CLARAMUNT SALVO JUDITH 1978 -
COLLADO MARTINEZ ESTER 1972 -
COLOMINES SEGARRA MARIA 1990 -
COLOMINES SEGARRA IGNASI 1989 -
COLOMINES SEGARRA JOSEP 1992 -
CONSUEGRA PUCHE IVAN 1980 -
CORNEJO DURAN ROSARIO 1959 -
COSTAFREDA SALVANY SALOMÉ 1967 -
CUELLAS COIT LAURA 1961 -
CUENCA LARA EMILIA 1980 -
DALMAU SOLÉ Mª CARMEN 1986 -
DE ALMEIDA LAURO CATI 1960 -
DEL REAL BADÍA MARTA 1991 -
DEMBA MINI 1996 -
DOMINGO MONTSE 1976 -
DOMINGO CASTELLO ROSA M 1955 -
DRAGOMIR MIHAI ALEXANDRU 1995 -
DRAGOMIR CONSTANTA 1969 -
DURICH VILELLA ROSA Mª 1952 -
EMBUN GARCIA HECTOR 1978 -
ENCABO SERRANO MA EUGENIA 1960 -
ESPEJO MARTIN SONIA 1979 -
ESTEVE GUARDIOLA MIREIA 1992 -
FARRE PAGES ANNA 1971 -
FARRENY SERRANDO GEMMA 1985 -
FELIS QUILEZ IVAN 1974 -
FILIPPETTO MARCIA CRISTINA 1972 -
FLORENSA MOR ANTONIO 1961 -
FLORENSA MOYANO MARIA JOSE 1991 -
FLORENSA MOYANO ANTONIO 1994 -
FO MOSTANY FE 1941 -
FRANCES MOTIS MARTA 1987 -
FRANCH PEÑA XAVIER 1955 -
GARCIA GUIRADO MARGARITA 1958 -
GASCON BELEN 1975 -
GASULL CODINA GLÒRIA 1964 -
GATELL COMELLA MIQUEL 1978 -
GAYA ROS ADELA 1992 -
GEBCZYK ANNA 1985 -
GIL ALEJANDRE ASUNCION 1952 -
GIL PEREZ SONIA 1974 -
GIL TORRES JOANA 1969 -
GONZALEZ PEREIRA MANOLI 1952 -
GRAÓ RUIZ IRENE 1950 -
GRAUS NAVAU ROSA 1962 -
IBARZ ANNA 1994 -
IBARZ IDOIA 1993 -
ICHART PARISI JOAQUIN 1938 -
JIMENEZ MIRAS NADIA 1995 -
JIMENEZ PAVON MONTSE 1960 -
JOVE PARDELL LLUISA 1952 -
JUSTRIBÓ GALLEGO SERGIO 1972 -
LAX MARIA 1983 -
LEMOS MUÑOZ JANISE 1975 -
LLINAS IBAÑEZ ROSER 1958 -
LLORENS CARULLA JUDIT 1990 -
LOPEZ BEATRIZ 1980 -
LOPEZ LOPEZ MARIA ANDREA 2002 -
LÓPEZ MUCHAMAN ÁNGEL 1985 -
LOPEZ VIÑALS MONICA 1980 -
LOSTES MELER ESTHER 1982 -
LUSILLA SORAIA 1985 -
MALAGON DIAZ DOLORES 1969 -
MALLO CERVILLA ANA MARIA 1975 -
MARÍN NUÑO ANNA 2004 -
MARTIN ESTHER 1980 -
MARTIN MAGAN DANIEL 1981 -
MARTINEZ SUSANA 1967 -
MARTINEZ BELLMUNT JORDI 1977 -
MARTOS MARTOS Mª DOLORS 1953 -
MASIP PIÑOL LLUISA 1960 -
MATEU BATLLE MERCE 1974 -
MBATCH JAINABA 1970 -
MOLINA MOLINA SIMONA 1945 -
MONCLÚS CIPRÉS MARISA 1954 -
MONSÓ CAIROL MARC 1977 -
MORENO VELASCO PILI 1973 -
MOYANO FERRER MARIA JOSE 1963 -
MUÑOZ LÓPEZ RAFAEL 1958 -
MUÑOZ LOPEZ JOSE LUIS 1947 -
MUÑOZ LOPEZ CARLOS 1952 -
MUÑOZ LOPEZ MA CARMEN 1943 -
NAVAL CRUZ ROSA 1978 -
NOVAU SANTI 1966 -
NUÑO ISLA DANI 1970 -
OTO PARDELL PAQUITA 1947 -
PABLO TATA 2001 -
PABLO MAMI 1972 -
PABLO TIO MACACO 1965 -
PABLO BELEN 1994 -
PABLO ANA 1999 -
PABLO MAMASE 1967 -
PABLO EUGENIA 1964 -
PABLO CARMEN 1964 -
PABLO CARMEN 1963 -
PABLO RAMONA 1965 -
PACHECO PILAR 1963 -
PACHECO ISABEL 1971 -
PALLISE MONCLUS MA CARME 1962 -
PALOMARES MARTINEZ CONCHITA 1956 -
PARRAMON ARANDA CRISTINA 1977 -
PASCUAL SERGI 1998 -
PEINADO VARELA Mª CARMEN 1959 -
PELAY BELANA PEPITA 1960 -
PEREZ ALBERTI NURIA 1978 -
PEREZ MOLINA DANI 1990 -
PERUGA CAPDEVILA ALBERT 1992 -
POCIELLO DOLORS 1958 -
POCIELLO SANDRA 1973 -
PONS COTS ELIES 1983 -
PONT CLADERA MARISA 1960 -
PRATS AMBAU GEMMA 1978 -
PREIXENS MÒNICA 1975 -
PREIXENS NOGUES MERI 1978 -
PUJOL BALLESTE CARME 1975 -
PUJOL BALLESTE ANTONIETA 1977 -
QUINTANA ALEMAN ANTONIO 1963 -
QUINTERO VINUE EVA 1973 -
RAGA CORTES VICENTE 1962 -
RALUY VISPE TERESA 1978 -
RAMOS GARCIA GISELA 1991 -
REÑE BALLESPI ENCARNACIÓ 1942 -
RIBA SECANELL LAIA 1982 -
RIBES GODIA MARIA 1943 -
ROBLES GIMENEZ THAIS 1983 -
ROCASPANA JOVE XAVIER 1976 -
RODRIGUEZ RODRIGUEZ PACO 1968 -
RODRIGUEZ CLARIANA SERGIO 1965 -
ROS FARRE PALMIRA 1970 -
ROSELL BORRUT ANNA 1972 -
ROURE AMBOU ALBERT 1963 -
SAEZ MARIBEL 1978 -
SALVIA MASIP FACUNDO 1980 -
SALVIA MASIP NURIA 1981 -
SALVIA MASIP GLORIA 1987 -
SANJURJO MOSTANY BIBIANA 1976 -
SANTOS ROVIRA MARI CARMEN 1947 -
SANTOS ROVIRA JOANA 1940 -
SAS ROMEU ASSUMPTA 1959 -
SEGARRA OLIVA TERESITA 1964 -
SERRA ERNESTO 1977 -
SERRA GABERNET LYDIA 1964 -
SERRANO SALVIA ANTONIO 1958 -
SOLÉ SOLÉ PEPITA 1953 -
SUBIRA ALABARCE NEREA 2003 -
SUBIRA CAPDEVILA ELISABET 1979 -
SUBIRA SALA JORDI 1961 -
SUBIRA SUBIRA ELENA 1942 -
SUEVOS GUILLEMET NURIA 1986 -
TARRUELLA RIUS MIA 1969 -
TIGUERTOUDGHAR BELABDI INEL 2003 -
URGELES CASTRO ALBERT 1940 -
VALLVERDU XAVIER 1977 -
VILLEGAS FERNANDEZ ANNA 1956 -
VINUE AINSA MARIA ASUNCION 1951 -
VIVOLES GÓMEZ ANGELS 1975 -
WASILUK YESLEM 2001 -
ZABALA AYASO IVAN 1978 -
ZAPATA POYATOS MIGUEL ANGEL 1971 -